Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Nadreaktywność pęcherza oraz nietrzymanie moczu dotyczy wielu kobiet w różnym wieku. Problem ten często powstaje z upływem lat, ale występuje również po przebytym porodzie. Dlatego tak ważne jest by zadbać o ten aspekt swojego zdrowia i komfortu życia.

Toksyna botulinowa wstrzykiwana jest bezpośrednio do pęcherza moczowego,w pozycji ginekologicznej.. Dzięki temu wyeliminowane zostaje nagłe parcie, które powoduje niekontrolowany wypływ moczu. Zabieg zazwyczaj wykonywany jest w krótkim znieczuleniu dożylnym. Sam zabieg trwa około 15-20 minut. Pacjenci odczuwają efekt zabiegu już 7-10 dniach od zabiegu. Efekty utrzymują się nawet 9 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

Dlaczego warto?

Podanie toksyny botulinowej pozwala przywrócić prawidłowe funkcjonowanie pęcherza moczowego, poprzez zablokowanie sygnałów nerwowych oraz paraliż mięśni odpowiedzialnych za skurcz pęcherza moczowego. Co to oznacza dla pacjenta? Znaczne ograniczenie aktywności pęcherza moczowego. co w ogromnym stopniu poprawią komfort życia pacjenta.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Pęcherz

Cena

5250 zł

Rozwiązany problem

Nietrzymanie moczu, zespół pęcherza nadreaktywnego, inne schorzenia urologii czynnościowej

Jak często powtarzać

Czas działania toksyny botulinowej to około 6-9 miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

Czas trwania zabiegu

ok. 40 min

Efekty

Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową to bardzo skuteczna metoda aby wyleczyć zespół pęcherza nadaktywnego, pozbyć się problemu nietrzymania moczu oraz wyeliminować inne schorzenia urologii czynnościowej. Efekt utrzymuje się przez około 6-9 miesięcy po zabiegu i jest bardzo skuteczną, bezpieczną i prostą metodą na leczenie wielu chorób i dolegliwości.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W trakcie zabiegu toksyna botulinowa wstrzykiwana jest bezpośrednio do pęcherza moczowego,w pozycji ginekologicznej. Dzięki temu wyeliminowane zostaje nagłe parcie, które powoduje niekontrolowany wypływ moczu. Zabieg zazwyczaj wykonywany jest w krótkim znieczuleniu dożylnym. Sam zabieg trwa około 15-20 minut.

Tak, aby utrzymać efekty zabiegu należy go powtarzać.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Powiększenie punktu G

Powiększenie punktu G

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich ...
Operacja wysiłkowego nietrzymania moczu metodą TOT, TVT, IVS

Operacja wysiłkowego nietrzymania moczu metodą TOT, TVT, IVS

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to przypadłość wielu milionów Polaków, w szczególności kobiet. Tak pozornie błahe czynności, jak kaszel, kichanie i śmiech ...
Nici ginekologiczne

Nici ginekologiczne

Zbyt szerokie wejście do pochwy może być efektem przebytych porodów naturalnych albo konsekwencją zabiegów ginekologicznych, które wymagały nacięcia oraz szycia ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy