Selvert Thermal Peptide Lift

Moc peptydów
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
Rezerwuję

Peptide Lift – to kosmetyczna rewolucja w każdej kropli, podarunek jędrnej, gładkiej, nawodnionej skóry, a zarazem ogromne wyzwanie dla oznak przemijania czasu na twarzy. Bogata receptura i rewolucyjne peptydy najnowszej generacji po to, by dać natychmiastowy, długotrwały efekt liftingu. Różnego rodzaju receptory (zamki) błony komórkowej mogą być penetrowane jedynie przez specjalny rodzaj molekuł (klucze).
Takimi kluczami są specjalne peptydy, które stymulują pożądane w obrębie komórki procesy. Kompozycja peptydów w serii Selvert Thermal Peptide Lift stymuluje różne mechanizmy, które korzystnie wpływają na skórę. Misją linii jest ochrona skóry, przywrócenie jędrności oraz poprawa konturów twarzy w naturalny, nieinwazyjny sposób.

Program zabiegowy ultra liftingu z peptydami

Wraz z upływem czasu proces odnowy skóry stopniowo spowalnia. W efekcie, skóra głównie traci swą jędrność. Chociaż oznaki te zaczynają się pojawiać w wieku około trzydziestu lat, lub nawet wcześniej, nie są wtedy jeszcze zbyt widoczne. Niemniej jednak jest to najlepszy moment, by zacząć pielęgnację skóry dla jej ochrony przed możliwymi uszkodzeniami, oraz opóźniać proces starzenia się - na ile to możliwe.

By zapobiec występowaniu oznak wieku Selvert Thermal proponuje linię produktów nowej generacji Peptide Lift. Bazuje ona na ekstensywnej serii innowacyjnych peptydów i substancji aktywnych. Wszystkie składniki mają znaczny wpływ na rekonstrukcję skóry i pomagają redukować linie mimiczne. Zastosowane peptydy dają efekt mikroujędrniania. Mają zdolność wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed oznakami jej starzenia się.

Dlaczego warto?

Doskonałe rezultaty dzięki doskonale dobranym składnikom: Peptyd CA-6: pomaga znormalizować bardzo wrażliwe skóry poprzez redukowanie reakcji zapalnej na szkodliwe alergeny, zwiększa nawodnienie skóry; Peptyd Lift-6: poprawia spójność między skórą właściwą a naskórkiem, zwiększa jej gęstość i wzmacnia elastyczność, chroni przed oznakami starzenia; Peptyd NA-8: redukuje linie mimiczne, oddziałuje na neuroprzekaźniki; Peptyd NA-2: łagodzi linie mimiczne. Odpręża skurcze mięśni. Redukuje głębokość zmarszczek; Wyciąg z korzenia cykorii: daje natychmiastowy efekt liftingu, stymuluje syntezę kolagenu, poprawiając napięcie i jędrność skóry; Kwas laktobionowy: stymuluje odnowę komórkową, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, nadaje skórze promienny wygląd; Aktywny węgiel: naturalny środek oczyszczający, który absorbując zanieczyszczenia, usuwa je ze skóry.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

790 zł

Rozwiązany problem

skóra pozbawiona jędrności, drobne zmarszczki

Jak często powtarzać

raz na 2 tygodnie

Czas trwania zabiegu

1h30min

Efekty

uzyskanie długotrwałego liftingu, przywrócenie elastyczności skóry z silnym efektem napięcia, ujędrnienie oraz wyrzeźbienia owalu twarzy, zminimalizowanie zmarszczek

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Storz Medical sylwetka
Małgorzata Filipek - Opiekun Klientów VIP, Specjalista ds. Social Media

Storz Medical sylwetka

Storz Medical to szwajcarska i pionierska marka, która jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń medycznych Hi-Tech emitujących falę akustyczną. Urządzenie wykorzystywane ...
Pelleve
Malwina Stasiak, Zespół Przeszczepowy

Pelleve

Zabieg Pelleve to jeden z ulubionych zabiegów pielęgnacyjnych wśród naszych pacjentek. To nieinwazyjny zabieg, który pozwala zachować jędrną i sprężystą ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy