Diego Dalla Palma-FilLift

Rewitalizacja komórkowa i lifting
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Fillift to zabieg anty-starzeniowy zainspirowany połączeniem medycyny estetycznej z elementami masażu KOBIDO i KO-KOBIDO do przemodelowania owalu twarzy oraz zwalczania drobnych mimicznych i głębokich zmarszczek.

 

Opatentowany kompleks peptydów bio-mimetycznych DERMAPLEX o silnych właściwościach wypełniających stymuluje produkcję nowego kolagenu. Ekstrakt z kory afrykańskiego mahoniu poprawia elastyczność skóry, zmniejsza pory oraz przebarwienia.Wykonywane podczas zabiegu powolne ruchy masażu relaksują i odprężają. Zdecydowane i głębokie pobudzają skórę do produkcji składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.
Skuteczne, wyraźnie zauważalne podniesienie wiotkiej skóry, napięcie oraz poprawa mikro-krążenia skóry. Otulająca i aksamitna konsystencja kosmetyków uzywanych podczas zabiegu, nadaje młodzieńczy wygląd i efekt liftingu.
 

Dlaczego warto?

Zabieg dedykowany jest dla skór dojrzałych, z oznakami starzenia , bruzdami i brakiem elastyczności.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz, szyja, dekolt

Rozwiązany problem

wiotkość i brak jędrności skóry, zmarszczki

Jak często powtarzać

Zaleca się wykonanie 4 -6zabiegów w odstępach od 2 do 3 tygodni.

Czas trwania zabiegu

1,5h

Efekty

Wygładzająca kuracja z efektem „wspomagania”. Nasycona Collalift®18 i Wzmocnionym heksapeptydem-1 BTX, aktywuje dynamiczny lifting kosmetyczny z czterowymiarowym efektem nadawania kształtu.: 1.ponowne zdefiniowanie konturów twarzy 2.przywrócenie objętości policzkom i innym pustym miejscom twarzy 3.redukowanie wyglądu cienkich linii i głębokich zmarszczek 4.wygładzenie linii mimicznych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg przebiega w 7 etapach. Rozpoczynamy od dotleniającego i detoksykującego demakijażu, po którym następują 2 masaże technikami Kobido i Ko-kobido. Zastosowanie 2 rodzajów masek: ,,gum mask'' oraz maski w płacie, której działanie wzmacniane jest masażem przy pomocy specjalnego rollera.

W celu wzmocnienia zabiegów gabinetowych polecane jest stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej

Aktywna opryszczka, uczulenie na składniki preparatów, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje skórne

widoczne zdefiniowanie konturów twarzy, zwiększenie gęstości skóry, redukcja zmarszczek, widoczne rozświetlenie i blask, gładkość skóry

Efekty uzależnione od kondycji skóry oraz problemu

możliwe reakcje alergiczne związane ze składem kosmetyków używanych przy zabiegu

już po pierwszym zabiegu

Tak, dla trwałego efektu należy wykonać serię zabiegów.

Opinie

* * * * *
Byłem już nie raz w Klinice i w Szpitalu pierwszy raz, ale oceniam bardzo pozytywnie
Jakub Riviera

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Ultraformer III

Ultraformer III

Zabieg Ultraformer spełnia oczekiwania rzeszy pacjentek i pacjentów cierpiących z powodu utraty jędrności skóry ciała i twarzy. Efekty, już po ...
Nici Liftingujące PDO

Nici Liftingujące PDO

Zabieg nićmi PDO to doskonałe rozwiązanie na wygładzenie drobnych zmarszczek w obrębie twarzy i ciala oraz przywrócenie skórze elastyczności.
Laser Discovery Pico

Laser Discovery Pico

Zabiegi laserem Discovery Pico pozwalają lekarzom zwalczyć wiele defektów. Usunięcie tatuażu, leczenie skomplikowanych przebarwień - posłonecznych, pozapalnych i hormonalnych (melasma).
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy