Diego Dalla Palma-FilLift

Rewitalizacja komórkowa i lifting
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

W dzisiejszych czasach na rynku możemy znaleźć coraz to bardziej zaawansowane i skuteczne rozwiązania, pomocne w walce z oznakami starzenia się skóry. Jednym z takich zabiegów jest  Diego Dalla Palma FilLift, który zdobywa uznanie, jako dobry sposób na poprawę naszego wyglądu i spowolnienie procesów starzenia.

Diego Dalla Palma FilLift to nowatorski zabieg, a jego nazwa odnosi się do samego założyciela marki Diego Dalla Palma, będącego cenionym specjalistą w dziedzinie kosmetologii. Sam zabieg ma na celu poprawę elastyczności, jędrności oraz ogólnej kondycji skóry. Jego kluczowym elementem jest stosowanie specjalnego serum, wzbogaconego o składniki odżywczych, takie jak witaminy, minerały, peptydy i antyoksydanty. Zabieg FilLift przyczynia się do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, które są niezbędne dla utrzymania młodzieńczego wyglądu skóry. Skuteczne naturalne kosmetyki połączone z elementami masażu kobido oraz użyciem specjalnego rollera prowadzą do przemodelowania owalu twarzy, a nawet pozbycia się drobnych zmarszczek w tym zmarszczek mimicznych.

Za skutecznością zabiegu stoją takie nazwy jak Collalift 18 wzbogacony heksapeptydem-1 BTX. Pierwsza z nich to rodzaj kolagenu, który pozyskiwany jest z kory afrykańskiego mahoniu. Jego właściwością jest właśnie stymulowanie kolagenu znajdującego się w naszej skórze. Jest to jeden ze skuteczniejszych składników kosmetyków przeciwskarzeniowych, który działa zarówno na powierzchni skóry, jak również dociera do głębszych jej warstw. Heksapeptyd-1 BTX to natomiast popularny składnik kosmetyków przeciwstarzeniowych, który wykazuje działanie relaksujące. Substancja ta działa niemal jak toksyna botulinowa, jednak jej aplikacja odbywa się bez konieczności używania igieł. Substancja wchodzi bowiem w interakcje z pewnymi receptorami komórkowymi, co może pomóc w redukcji skurczów mięśni mimicznych, a w efekcie zmniejszeniu widoczności linii i zmarszczek powstałych na skutek mimiki twarzy.

Dlaczego warto?

Na twojej skórze zdążyły już pojawić się pierwsze linie i utrwalić zmarszczki mimiczne? Jeżeli szukasz sposobu, jak w łagodny, skuteczny i przyjemny sposób uporać się z tego typu oznakami starzenia się to Diego Dalla Palma FilLift może okazać się skuteczną odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz, szyja, dekolt

Cena

650 zł

Rozwiązany problem

wiotkość i brak jędrności skóry, zmarszczki

Jak często powtarzać

Zaleca się wykonanie 4 -6zabiegów w odstępach od 2 do 3 tygodni.

Czas trwania zabiegu

1,5h

Efekty

Diego Dalla Palma FilLift znajduje zastosowanie u osób, które pragną poprawić kondycję swojej skóry, zniwelować drobne zmarszczki, poprawić elastyczność oraz dodać swojej cerze efektu glow. Rezultaty zabiegu są zauważalne już po kilku sesjach, a skóra staje się bardziej jednolita, napięta i promienna. Dzięki naturalnym składnikom zawartym w serii produktów Diego Dalla Palma FilLift działa w harmonii z organizmem, co przekłada się na długotrwałe efekty.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg FilLift zazwyczaj składa się z kilku etapów. Przed przystąpieniem do kuracji skóra pacjenta zostanie dokładnie oczyszczona. Następnie naniesione zostają specjalnie opracowane produkty Diego Dalla Palma. Po ich zastosowaniu nasz kosmetolog wykonuje masaże kobido, ko-kobido, a także używa specjalnego rollera. Często stosowane są również techniki relaksacyjne, które poprawiają krążenie krwi, stymulują skórę oraz pozostawiają z przyjemnym uczuciem odprężenia. Po zakończeniu kuracji skóra jest zabezpieczana odpowiednimi kremami, aby utrzymać efekty i złagodzić ewentualne podrażnienia.

Bezpośrednio po zabiegu warto unikać stosowania mocnego makijażu oraz skupić się na domowej pielęgnacji, aby potrzymać pozytywne efektu kuracji. Specjalista zaleci nam konkretne produkty nawilżające.

Z zabiegu będą musiały zrezygnować osoby, które borykają się z aktywną opryszczką bądź innymi infekcjami skóry twarzy. Warto również zweryfikować, czy nie mamy alergii na jakikolwiek składnik substancji używanych do kuracji.

Zabieg jest zaprojektowany w taki sposób, aby nie sprawiać bólu. Nasz kosmetolog stosuje masaż twarzy oraz różnego rodzaju techniki, które powinny być przyjemne dla naszej skóry i wywoływać odprężenie.

Po wykonanej serii zabiegów produktami Diego Dalla Palma będziemy mogli dostrzec wyraźną poprawę w obrębie konturów naszej twarzy – ponownie staną się one wyraźnie bardziej zarysowane i nie będą opadać. Ponadto poprawi się również kondycja naszej cery. Będzie ona bardziej promienna, rozświetlona, napięta i znikną również problemy związane z pojawianiem się pierwszych zmarszczek.

Zabieg FillLift wykorzystuje jedynie naturalne kosmetyki oraz metody masażu twarzy. Nie stanowi jakiejkolwiek ingerencji w strukturę naszej skóry, dlatego jego efekty będą w pełni naturalne.

Niektóre składniki mogą wywoływać reakcje alergiczne lub nadwrażliwość, dlatego tak ważne jest dokładne sprawdzenie składu produktów przed zabiegiem oraz przeprowadzenie testu uczuleniowego w razie wątpliwości.

Pierwsze efekty będą widoczne od razu po pierwszym zabiegu. Dla ich utrwalenia stosuje się jednak serię kuracji FillLift, po których wykonaniu możemy mówić o ostatecznych rezultatach.

Specjaliści zalecają wykonanie serii zabiegów, jednak ich ilość i częstotliwość dobierana jest indywidualnie.

Opinie

* * * * *
Byłem już nie raz w Klinice i w Szpitalu pierwszy raz, ale oceniam bardzo pozytywnie
Jakub Riviera

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Modelowanie twarzy i ciała jeszcze nigdy wcześniej nie było tak skuteczne i szybkie. Wszystko to zawdzięczamy urządzeniu, które wykorzystuje technologię ...
Nici stymulujące

Nici stymulujące

Nici stosuje się zarówno do rewitalizacji skóry jak i do uniesienia tkanek. Wśród naszych pacjentów cieszą się coraz większą popularność ...
Laser pikosekundowy

Laser pikosekundowy

Laser, który daje szybkie efekty? To właśnie laser pikosekundowy! Jeżeli chcielibyśmy pozbyć się niechcianego tatuażu lub niezbyt estetycznych blizn czy ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy