Operacja stulejki z jednoczasową plastyką wędzidełka prącia

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Specjaliści Kliniki Ambroziak od lat wykonują operacje stulejki i plastykę wędzidełka prącia. Problemy ze stulejką dotykają wielu mężczyzn w różnym wieku, dzięki operacjom wykonywanym w naszej klinice, rozwiązujemy je w taki sposób, aby nasi pacjenci już nigdy nie musieli czuć dyskomfortu ani bólu.

Plastyka stulejki jest operacją, w której chirurg poszerza ujście otworu napletka. Po konsultacji z urologiem w naszej klinice, pacjent może dostać skierowanie na operację i zależności od wieku pacjenta jak i specjalnego wywiadu lekarskiego, chirurg podejmuje decyzję czy operacja będzie ograniczała się do częściowej redukcji napletka czy będzie on całkowicie usunięty.

Dlaczego warto?

Dzięki znieczuleniu miejscowym, zabieg jest całkowicie bezbolesny. jest trwałym rozwiązaniem a profesjonalizm naszych specjalistów to zapewnienie tego, że pacjent będzie zadowolony i problem stulejki zniknie z jego życia na zawsze. Jednoczasową plastyka wędzidełka prącia wykonywana razem z operacją stulejki daje gwarancję komfortu pacjenta i braku konieczności poprawiania kolejnych elementów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Prącie

Cena

3150 zł

Rozwiązany problem

Stulejka

Jak często powtarzać

Operacja jednorazowa

Czas trwania zabiegu

Około 1h

Efekty

Efektem operacji stulejki prącia jest dłuższe i mocniejsze wędzidełko prącia oraz brak dyskomfortu podczas penetracji i wzwodu. Blizna po operacji jest praktycznie niewidoczna a rekonwalescencja jest szybka i bezbolesna. Leczenie stulejki w Klinice Ambroziak to najlepszy sposób aby pozbyć się tego problemu skutecznie i bezpiecznie.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Operacja podcięcia wędzidełka prącia trwa zaledwie kilkanaście minut. Podczas procedury pacjent leży na plecach i dostaje znieczulenie miejscowe. Gdy owe znieczulenie zacznie działać, chirurg przystępuje do operacji. Po zakończonym zabiegu pacjent może wrócić do domu, lecz rekomenduje się, aby osoba towarzysząca odwiozła pacjenta do domu gdyż prowadzenie maszyn może być utrudnione.

Jeżeli ból po operacji będzie silny, można zażywać środki przeciwbólowe z wyjątkiem tych, które zawierają kwas salicylowy. Przemywać rany Octeniseptem ale nie moczyć opatrunków. Po zabiegu nie należy pić alkoholu, przyjmować salicylanów ani współżyć do całkowitego zagojenia się ran. Należy również unikać ciężkiego wysiłku fizycznego. Pacjent powinien stosować się do zaleceń lekarza i realizować przypisane przez niego recepty. Po 5-7 dniach po zabiegu pacjent powinien zgłosić się na kontrolę lecz jeżeli wystąpią silne dolegliwości lub dyskomfort - niezwłocznie zgłosić się do Kliniki.

Aktywne infekcje, niewydolność oddechowo-krążeniowa, poważne schorzenia wątroby, niewydolność nerek, choroby układowe, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, radio i chemioterapia, epilepsja i inne schorzenia neurologiczne, trwające leczenie antybiotykami

Nie, zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Nie, zabiegu nie trzeba powtarzać.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Plastyka wędzidełka prącia

Plastyka wędzidełka prącia

Specjaliści Kliniki Ambroziak wykonując plastykę wędzidełka prącia, na stałe leczą stulejkę dzięki czemu pacjent może w bezpieczny i komfortowy sposób funkcjonować ...
Wszczepienie implantu jądra

Wszczepienie implantu jądra

Brak jądra w mosznie jest problemem nabytym lub wrodzonym. Utrata jądra nabyta może występować w wyniku leczenia operacyjnego (np. stan ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy