Leczenie świerzbiączki guzkowej
Uporczywe swędzące guzki pokrywające różne części ciała, najczęściej ręce i łydki – właśnie z tym muszą zmagać się osoby przechodzące świerzbiączkę guzkową. Czasami świąd jest tak silny, że nie sposób powstrzymać się od drapania, co prowadzi do powstawania ran i strupów. Świerzbiączka guzkowa to choroba niezwykle uciążliwa, a co gorsza często oporna na dostępne na rynku leki.
Jeżeli Tobie również przyszło zmagać się z tym trudnym schorzeniem – nasz dermatolog przedstawi nowe możliwości jego leczenia. Wszystkie pełnoletnie osoby mogą zgłosić się do Kliniki Ambroziak, gdzie specjalista przeprowadzi odpowiedni wywiad, zdiagnozuje zmiany skórne i zakwalifikuje do udziału w badaniu.
Badania kliniczne są całkowicie bezpłatne, a przez cały czas ich trwania będziesz monitorowany przez lekarzy oraz poddawany regularnej diagnozie. Zmiany skórne związane ze świerzbiączką guzkową będą obserwowane, a nasz lekarz oceni, jak podana dawka leku wpływa na ich stan. Jeżeli z jakichś powodów kuracja zaproponowanym lekiem się nie sprawdzi, źle na nią zareagujesz, bądź zwyczajnie nie będziesz chciał kontynuować swojego udziału w badaniu – masz pełne prawo, aby z niego zrezygnować w każdym momencie bez podawania przyczyny.
Osoby zainteresowane w celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z mailowy:
Koordynator - Klaudia Krajewska - [email protected]
Dlaczego warto?
Świerzbiączka guzkowa to ciężka przypadłość, dlatego warto spróbować innowacyjnego leczenia, jeżeli pozostałe metody zawiodły. Ścisły nadzór lekarza dermatologa sprawia, że badanie będzie dla nas bezpieczne, a w razie jakichkolwiek powodów może zostać przerwane. Biorąc udział w badaniu klinicznym, dokładamy także swoją cegiełkę do rozwoju medycyny i pomagamy przetestować lek, który być może w przyszłości będzie skutecznie leczył wszystkich pacjentów zmagających się ze świerzbiączką guzkową.
Co musisz wiedzieć?
Cena
Jak często powtarzać
Umów się na konsultację!
FAQ
O wszelkich przeciwwskazaniach poinformuje dermatolog podczas badania kwalifikującego. Z pewnością czynnikami, które wykluczają możliwość wzięcia udziału w naszym badaniu, jest zbyt niski wiek (poniżej 18 roku życia). Może także się okazać, że choroba, z którą się zmagamy, stanowi inną odmianę świerzbiączki lub ma zbyt małe nasilenie, aby lekarz mógł zakwalifikować do testu.
Opinie
Polecamy również
Znajdź zabieg idealny dla siebie