Leczenie świerzbiączki guzkowej

Nowe możliwości kuracji
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Uporczywe swędzące guzki pokrywające różne części ciała, najczęściej ręce i łydki – właśnie z tym muszą zmagać się osoby przechodzące świerzbiączkę guzkową. Czasami świąd jest tak silny, że nie sposób powstrzymać się od drapania, co prowadzi do powstawania ran i strupów. Świerzbiączka guzkowa to choroba niezwykle uciążliwa, a co gorsza często oporna na dostępne na rynku leki.

Jeżeli Tobie również przyszło zmagać się z tym trudnym schorzeniem – nasz dermatolog przedstawi nowe możliwości jego leczenia. Wszystkie pełnoletnie osoby mogą zgłosić się do Kliniki Ambroziak, gdzie specjalista przeprowadzi odpowiedni wywiad, zdiagnozuje zmiany skórne i zakwalifikuje do udziału w badaniu.

Badania kliniczne są całkowicie bezpłatne, a przez cały czas ich trwania będziesz monitorowany przez lekarzy oraz poddawany regularnej diagnozie. Zmiany skórne związane ze świerzbiączką guzkową będą obserwowane, a nasz lekarz oceni, jak podana dawka leku wpływa na ich stan. Jeżeli z jakichś powodów kuracja zaproponowanym lekiem się nie sprawdzi, źle na nią zareagujesz, bądź zwyczajnie nie będziesz chciał kontynuować swojego udziału w badaniu – masz pełne prawo, aby z niego zrezygnować w każdym momencie bez podawania przyczyny.

Osoby zainteresowane w celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z mailowy:

Koordynator - Klaudia Krajewska - [email protected] 

Dlaczego warto?

Świerzbiączka guzkowa to ciężka przypadłość, dlatego warto spróbować innowacyjnego leczenia, jeżeli pozostałe metody zawiodły. Ścisły nadzór lekarza dermatologa sprawia, że badanie będzie dla nas bezpieczne, a w razie jakichkolwiek powodów może zostać przerwane. Biorąc udział w badaniu klinicznym, dokładamy także swoją cegiełkę do rozwoju medycyny i pomagamy przetestować lek, który być może w przyszłości będzie skutecznie leczył wszystkich pacjentów zmagających się ze świerzbiączką guzkową.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Uczestnicy badań klinicznych nie ponoszą żadnych kosztów

Jak często powtarzać

Osoba, która zgłosiła się do badania, musi odwiedzać naszą placówkę raz w tygodniu
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

O wszelkich przeciwwskazaniach poinformuje dermatolog podczas badania kwalifikującego. Z pewnością czynnikami, które wykluczają możliwość wzięcia udziału w naszym badaniu, jest zbyt niski wiek (poniżej 18 roku życia). Może także się okazać, że choroba, z którą się zmagamy, stanowi inną odmianę świerzbiączki lub ma zbyt małe nasilenie, aby lekarz mógł zakwalifikować do testu.

Opinie

* * * * *
Korzystałam z usług dwa razy. Kameralna, bardzo miła atmosfera. Za każdym razem już od wejścia pacjent czuje się zaopiekowany. Panie z recepcji wykazują się dyskretną rozmową i serdecznym uśmiechem. Wywiad z lekarzem, konkretny, rzeczowy, ale jednocześnie nie czuć pośpiechu. Serdecznie polecam.
Kasia P.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting
Julia Sieczych - Dermatolog

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting

Hydrobalans to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie aby skóra twarzy miała naturalny, zdrowy i promienny wygląd.
Laser Excimerowy

Laser Excimerowy

Laser excimerowy to urządzenie emitujące światło o długości fali 308 nm mieszczące się w spektrum promieniowania UVB. Od lat znana ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy