Bull Horn Lip Lift

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Usta to niewątpliwie jeden z najbardziej istotnych symboli kobiecości. Od wielu lat, uważa się że jędrne, pełne usta są bardziej atrakcyjne. Dlatego tak wiele kobiet decyduje się na zabiegi modelowania lub powiększania ust. Efekty takich zabiegów są dla ogromnej większości pacjentek bardzo zadowalające. W przypadku dużej dysproporcji górnej i dolnej wargi można zastosować korektę chirurgiczną, która daje efekt na długi czas.  

Zabieg Bull Horn Lip Lift dedykowany jest osobom, u których występuje długi dystans pomiędzy nasadą nosa, a czerwienią wargową zaburzający proporcje twarzy (więcej niż 2 centymetry), u Pacjentów u których mamy do czynienia z efektem „wąskich ust”, zasłanianiem zębów przez wargę podczas uśmiechania się oraz w przypadku starzenia się ust (ścieńczenie i opadnięcie wraz z upływem czasu).

Dlaczego warto?

Efekt zabiegu jest widoczny od razu i utrzymuje się przez bardzo długi czas, natomiast rekonwalescencja przebiega bardzo szybko i nie utrudnia codziennego funkcjonowania.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

górna warga

Cena

od 7000 zł

Rozwiązany problem

-długi dystans pomiędzy nosem, a czerwienią wargową zaburzający proporcje twarzy-„wąskie usta”-zasłanianie zębów przez wargę podczas uśmiechania się-starzenie się ust (ścieńczenie i opadnięcie wraz z upływem czasu)

Jak często powtarzać

Zabieg jest z założenia jednorazowy i nie wymaga powtarzania. Z upływem lat skóra traci jędrność zatem po wielu latach efekt może być mniej widoczny.

Czas trwania zabiegu

ok 40 mn.

Efekty

Efekt zabiegu jest widoczny od razu, natomiast pełny efekt widać po zagojeniu cięcia pod nosem.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Polega na usunięciu fragmentu skóry spod nosa. Cięcie ma kształt rogów bawoła (stąd nazwa – „bull horn lip lift”) i przebiega tuż pod nosem i wewnątrz nozdrzy, dzięki czemu blizna jest doskonale ukryta. Usta zostają uniesione i wywinięte. Czerwień wargowa uwydatnia się, co poprawia proporcje twarzy i nadaje młodszego wyglądu.

Po zabiegu należy

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym zatem pacjent odczuwa jedynie wkłucia podczas znieczulania.

Efekt uniesionej, pełniejszej wargi górnej

Efekt jest trwały.

Tak, chirurg plastyk dba aby efekt był naturalny i pasował do twarzy pacjentki

Po zabiegu może wystapić delikatny obrzęk oraz lekkie zasinienie; poza tym nie powinny występować żadne powikłania

Od razu po zabiegu, efekt końcowy po wygojeniu cięcia

Efekt jest trwały, natomiast naturalne procesy utraty elastyczności skóry mogą spowodować, że po kilku latach efekt zabiegu będzie mniej widoczny.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Nici Liftingujące Silhouette Soft
Dalia Chrzanowska - Dermatolog

Nici Liftingujące Silhouette Soft

Zabieg z użyciem nici Silhouette Soft wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia ...
Nithya - mezoterapia kolagenowa
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy