Bull Horn Lip Lift

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Natura nie zawsze obdarza nas wyglądem, jakiego moglibyśmy oczekiwać. Asymetrie i nierówności na twarzy to przypadłość naprawdę wielu osób. Jeżeli jednak są źródłem naszych kompleksów, wówczas warto poszukać rozwiązania, aby to zmienić.

Pod nazwą Bull Horn Lip Lift kryje się zabieg, który pomaga naprawić wszelkie nierówności w obrębie naszych ust. Często zdarza się bowiem, że przerwa między nosem a ustami jest optycznie zbyt duża, co nadaje naszej twarzy nienaturalny wyraz. Czasami dzieje się tak, ponieważ nasze wargi pozostają zbyt wąskie. Jeżeli zatem zmagamy się z którąkolwiek z tych przypadłości, będziemy odpowiednimi osobami do wykonania tej procedury. Jest ona stosunkowo prosta. Jej charakterystyczna nazwa – Bull Horn – odnosi się do kształtu cięcia, które wykonuje specjalista. Przebiega ono bezpośrednio u nasady nosa, gdzie specjalista tworzy nacięcia wzdłuż nozdrzy, które układają się właśnie w kształt rogów byka. Stamtąd usuwa się nadmiar skóry, podciągając wargę i jednocześnie sprawiając, że staje się ona wydatniejsza. Zastosowanie takiej techniki minimalizuje ryzyko wystąpienia blizn, ponieważ cięcia wykonywane są w niemal niewidocznym miejscu. Ponadto metoda ta sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż popularne wypełniacze do ust, ponieważ jej efekty są trwałe i pozostaną z nami na wiele lat. Warto jednak podkreślić, że do zabiegu mogą zostać zakwalifikowane osoby, u których obszar pomiędzy ustami a podstawą nosa wynosi minimalnie 1,5 centymetra. Jeżeli nie spełniamy tego kryterium, specjalista może zaproponować inne rozwiązania takie jak russian lips czy modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Dlaczego warto?

BullHorn Lip Lift to jeden z najbardziej popularnych zabiegów chirurgii plastycznej, który polega na powiększeniu i uniesieniu górnej wargi. Jest to zabieg, który może znacząco poprawić wygląd ust i wyraz twarzy. Jeśli szukasz sprawdzonego i skutecznego sposobu na poprawę wyglądu swoich warg, BullHorn Lip Lift może być rozwiązaniem. Zabieg ten jest bezpieczny i skuteczny, a jego rezultaty są trwałe.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

górna warga

Cena

od 7000 zł

Rozwiązany problem

długi dystans pomiędzy nosem, a czerwienią wargową zaburzający proporcje twarzy; „wąskie usta”; zasłanianie zębów przez wargę podczas uśmiechania się; starzenie się ust (ścieńczenie i opadnięcie wraz z upływem czasu)

Jak często powtarzać

Zabieg jest z założenia jednorazowy i nie wymaga powtarzania. Z upływem lat skóra traci jędrność zatem po wielu latach efekt może być mniej widoczny.

Czas trwania zabiegu

ok 40 mn.

Efekty

BullHorn Lip Lift może przynieść naprawdę zaskakujące efekty, jeżeli chodzi o wygląd naszych ust i twarzy. Przede wszystkim jest w stanie poprawić proporcje naszej twarzy. Nie będziemy musieli się dłużej martwić, że nasze usta pozostają asymetryczne lub za bardzo się wyróżniają. Kolejnym atutem po wykonaniu zabiegu będzie uwydatnienie ust. Osoby z niewielkimi, małymi lub wąskimi wargami będą mogły pożegnać kompleksy, ich usta będą bowiem zdecydowanie równe i pełniejsze. Może nas również pozytywnie zaskoczyć, że ogólny wyraz naszej twarzy także ulegnie poprawie. Wizualnie się ona odmłodzi i będzie wyglądać na zdecydowanie bardziej promienną i wypoczętą. Co najważniejsze, wszystkie te pozytywne zmiany dostrzeżemy już po wykonanym zabiegu. O pełnym efekcie możemy natomiast mówić wraz z upływem 3-4 tygodni od wykonania zabiegu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Bull Horn jest to zabieg chirurgiczny, który polega na wycięciu niewielkiej części skóry. Specjalista wykonuje nacięcia wzdłuż nosa i tym samym usuwa nadmierne partie skóry. Jednocześnie modeluje ten fragment twarzy tak, aby usta stały się bardziej uniesione, wypukłe i większe. Następnie w miejscu nacięć zakładane są szwy. Po wygojeniu się rany blizna jest niemal niewidoczna i bardzo łatwo można ukryć ją pod makijażem. Choć jest to zabieg chirurgiczny, to jego przebieg jest stosunkowo prosty i nieskomplikowany, a cała procedura nie zajmuje dłużej niż 40 minut.

Po wykonanym zabiegu Bull Horn Lip Lift przez pierwsze 24 godziny należy unikać wysiłku fizycznego, intensywnych ćwiczeń czy nawet spożywania gorących potraw i napojów. Przez 3 tygodnie trzeba zrezygnować z sauny, basenu, korzystania z jacuzzi, a także opalania. Specjalista przepisze nam odpowiednie leki przeciwbólowe oraz przeciwzapalne, które należy stosować zgodnie z zaleceniami.

Zabieg nie jest wskazany dla pań w ciąży oraz karmiących, a także osób, które zmagają się z chorobami autoimmunologicznymi. Jeżeli na naszej skórze występują choroby, takie jak trądzik różowaty czy opryszczka, wówczas również będziemy musieli zrezygnować z Bull Horn Lip Lift. Zaburzenia krzepnięcia krwi, cukrzyca czy skłonność do powstawania blizn pooperacyjnych to także czynniki, które będą nas dyskwalifikowały z przystąpienia do zabiegu.

Przed zabiegiem stosowane jest znieczulenie miejscowe, dlatego podczas jego wykonywania pacjenci nie odczuwają żadnych dolegliwości.

Już bezpośrednio po wykonanym zabiegu dostrzeżemy pierwsze efekty. A zaliczamy do nich wyrównanie asymetrii i zwiększenie ust i przede wszystkim zmniejszenie nienaturalnie dużej przestrzeni między wargami, a nosem. Nasza twarz stanie się wyraźnie młodsza i wypoczęta.

Tak, efekty zabiegu pomagają osiągnąć naturalny wygląd. Dbają o to nasi specjaliści, którzy dostosowują wygląd i wielkość ust do twarzy pacjentów.

Powikłania po zabiegu Bull Horn Lip Lift mogą obejmować: zakażenie, krwawienie, obrzęk, ból, obniżenie wrażliwości wokół ust, blizny. Zazwyczaj bezpośrednio po operacji występuje tkliwość i niewielki obrzęk lub opuchlizna, co jest naturalną reakcją organizmu. Takie objawy jednak ustępują wraz z upływem kilku dni.

Już bezpośrednio po wykonanym zabiegu będziemy w stanie dostrzec pierwsze pozytywne efekty. O efekcie końcowym będziemy mogli mówić w momencie kiedy zniknie obrzęk i zostaną usunięte szwy, czyli po około dwóch tygodniach od wykonania operacji.

To, co wyróżnia Bull Horn Lip Lift na tle innych kuracji, są jego trwałe efekty, które powinny towarzyszyć nam przez wiele lat. Warto jednak mieć na uwadze, że wraz z czasem skóra często traci elastyczność, w związku z czym na przestrzeni lat efekty mogą stać się nieco mniej widoczne.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Nici Liftingujące
Dalia Chrzanowska - Dermatolog

Nici Liftingujące

Zabieg z użyciem nici liftingujących wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia chirurgicznego. ...
Mezoterapia kolagenowa
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy