Wolumetria

Zabieg, który pokochały nasze pacjentki.
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Wolumetria, to jeden z ulubionych zabiegów naszych Pacjentów, który od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Miesięcznie nasi specjaliści wykonują kilkaset zabiegów wolumetrii, a rezultaty są natychmiastowe i bardzo naturalne. 

Wierzymy, że indywidualna i odpowiednio dobrana terapia w klinice medycyny estetycznej, w połączeniu z domową pielęgnacją to niezawodny sposób, by każdego dnia cieszyć się widocznymi efektami kuracji.

Dlaczego warto?

Lifting wolumetryczny lub inaczej wolumetria ma na celu uwydatnienie wybranych części twarzy, tak aby uzyskać naturalną symetrię lub podkreślić naturalne piękno pacjentki. Jest to również doskonały sposób na uzupełnienie objętości twarzy, której w wyniku zanikania tkanki podskórnej, stopniowo ubywa. Wolumetrii mogą również potrzebować osoby młode, które ze względu na budowę twarzy, potrzebują wymodelowania jej kształtu. Dodatkowo, na skutek utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów i bruzd oraz obniżenie kącików ust. Lifting wolumetryczny to zabieg bezpieczny, bardzo skuteczny oraz dający naturalny efekty.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

2500 zł

Rozwiązany problem

Asymetria twarzy, brak objętości twarzy

Jak często powtarzać

12-24 msc

Czas trwania zabiegu

30 minut

Efekty

Lifting wolumetryczny to zabieg, dzięki któremu można uzyskać bardzo dobre i naturalne efekty. Najczęściej ma na celu uwydatnienie kości policzkowych, uniesienie policzków lub zaznaczenie linii żuchwy, tak by twarz była wyraźnie oddzielona od szyi. Kwas hialuronowy to związek występujący naturalnie w naszym organizmie, więc jest wyjątkowo bezpieczny. Po zabiegu wolumetrii twarz odzyskuje objętość, a uwydatnienie pożądanych części twarzy przywraca naturalny, młodszy wygląd.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest wykonywany bez specjalnego przygotowania. Po zmyciu makijażu, rozpoczynamy zabieg, który dzięki zawartości znieczulenia nie wymaga wcześniejszego znieczulania pacjenta. Zabieg wykonywany jest przy użyciu igły lub kaniuli - czyli tępo zakończonej elastycznej igły, która jest niezbędna przy podawaniu preparatu w niektórych obszarach.

Po zabiegu nie należy masować miejsc podania kwasu hialuronowego przez miesiąc. Powinno się pić dużo wody aby efekt utrzymał się dłużej; należy również unikać mocnego nasłonecznienia oraz nagrzewania (np. sauna).

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe.

Nie! Dzięki dodaniu znieczulenia do preparatu wykorzystywanego w wolumetrii, podczas zabiegu pacjenci nie odczuwają bólu.

Poprawa symetrii twarzy, nadanie objętości twarzy, uwydatnienie kości policzkowych

Standardowo, efekt wolumetrii utrzymuje się około 2 lat, jest to natomiast zależne od kilku czynników takich jak kondycja skóry czy nawodnienie organizmu.

Tak, efekty wolumetrii wyglądają bardzo naturalnie! W naszej Klinice zawsze dbamy o to, żeby efekt był dyskretny ale zadowalający dla pacjentki.

Po zabiegu może wystąpić delikatny obrzęk i/lub siniaki.

od razu po zabiegu

Tak, efekt zabiegu utrzymuje się do maksymalnie do 2 lat.

Opinie

* * * * *
Wyjątkowo profesjonalne podejście do pacjenta już od poziomu rejestracji. W klinice czułam się jak w domu. Trafiłam pod opiekę Pani Beaty Dudzińskiej i jestem ogromnie zadowolona… Z wielkim zaangażowaniem podeszła do mojego problemu, bardzo szczegółowo opisała proces leczenia.
Anna Wykurz

Wolumetria to zabieg, który pozwala nam przywrócić właściwą proporcję twarzy, jej naturalną symetrię, a co za tym idzie - piękno.

Bartłomiej Kwiek

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Stymulator Tkankowy Nucleofill

Stymulator Tkankowy Nucleofill

Zabieg Nucleofill to doskonałe rozwiązanie do naturalnej stymulacji odnowy skóry. Jego skład, a dokładnie zawarte w nim polinukleotydy, powoduje odbudowę ...
Sculptra

Sculptra

Sculptra to stopniowe, naturalne odmłodzenie na długo. Wśród naszych pacjentów ceniących naturalny efekt i skuteczność cieszy się ogromną popularnością.
Nithya - mezoterapia kolagenowa

Nithya - mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy