Joanna Ambroziak
Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Joanna Ambroziak

Zarządzająca i prowadząca firmę, kreatorka wizerunku, kierująca marketingiem i PR-em trzech placówek. Od ponad 8 lat współprowadząca znane programy telewizyjne: „Życie bez wstydu” i „Klinika bez tajemnic”. Utytułowana jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce w rankingu Pulsu Biznesu „100 Kobiet Biznesu 2020 roku”. Prywatnie spełniona mama, szczęśliwa żona, mistrzyni logistyki rodziny patchworkowej. W życiu i w firmie przebojowa i uznana Liderka. 

Ambitna Wizjonerka i Aktywna Innowatorka

od pierwszych dni istnienia Kliniki Ambroziak zajmuje się zarządzaniem i rozwojem firmy, podejmuje wszelkie codzienne wyzwania, stoi za spektakularnym sukcesem biznesowym i medialnym. 

Skutecznie dowodzi ponad stuosobowym zespołem, umiejętnie i z wyczuciem dokonuje ich wyboru. Ceni współpracę z wyjątkowymi i ambitnymi ludźmi, bo jest ona dla niej najwyższą biznesową wartością.

Droga Edukacji i Rozwoju 

od 1998 roku Joanna Ambroziak jest magistrem ekonomii, ukończyła studia na wydziale Biznesu i Administracji Gospodarczej w Warszawie, na kierunku Marketing i Kierowanie Zespołem i specjalizacją - Psychologia Sprzedaży.

Już na pierwszym roku studiów, pełna entuzjazmu i chęci rozwoju rozpoczęła swoją karierę zawodową w rodzinnej firmie Optopol Sp. z o.o.

W energicznym tempie i z powodzeniem pokonała wszystkie szczeble kariery, poznała tajniki zarządzania firmą i zespołem. 

  • W 2002 roku, w firmie Optopol, samodzielnie stworzyła i rozwinęła nowy dział – Dermatologię. To ona wprowadziła na polski rynek fundament medycyny estetycznej, innowacyjne systemy laserowe, do dziś uznane i niezbędne
  • W 2007 sprowadziła do Polski m.in. takie urządzenia laserowe jak Fraxel czy Thermage
  • W 2008, będąc jednym z głównych udziałowców Optopolu i piastując stanowisko Dyrektora Zarządzającego Pionem Dermatologii uczestniczyła w procesie wprowadzenia firmy na Giełdę Papierów Wartościowych
  • W 2010 roku brała udział w procesie sprzedaży Optopolu firmie Canon.
  • Jednocześnie w latach 2007 - 2011 pełniła funkcję Członka Rady Nadzorczej

Projektantka i Architektka klinik

Zamiłowanie do architektury, sztuki i aranżacji wnętrz pozwoliło Joannie z wyczuciem i smakiem tworzyć design każdej placówki, z finezją dopieszcza każdy ich szczegół, wprowadza zmiany i bez końca udoskonala.

Pasjonatka Rodziny i Altruistka

Największą pasją i miłością Joanny jest jej rodzina, mąż Marcin i sześcioro wspaniałych dzieci, którymi wspólnie opiekują się, przez nich nazwana mistrzynią logistyki ich patchworkowej rodziny.

Zawsze pozytywna, otwarta i pomocna, od wielu lat hojnie wspierająca niezliczone organizacje, fundacje i domy dziecka. Przede wszystkim dofinansowywuje Fundację Hematologii Rodziny Bogdani. Od 10 lat, corocznie, pomaga znanej inicjatywie ONzG wspierającej 300 dzieci z domów dziecka.

Działalność charytatywna jest dla niej priorytetową, uważa, że życie nie ma wartości ani znaczenia, gdy nie pomagamy innym i nie próbujemy zmieniać rzeczywistości, która nas otacza.

 Joanna Ambroziak poza pracą

Jest wielbicielką sztuki, miłośniczką podróży i sportu, przede wszystkim nurkowania. Propaguje zdrowy styl życia, slow food i wybornie gotuje. 

Marcin Ambroziak
Współwłaściciel, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Medyczny Kliniki Ambroziak

Marcin Ambroziak

Dr n. med., dermatolog z ponad 20 letnim doświadczeniem, współzałożyciel oraz dyrektor medyczny Kliniki Ambroziak. Międzynarodowy trener z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego, współprzewodniczący sekcji lekarzy dermatologów estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i jeden  z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging. Bierze udział w wielu badaniach klinicznych prowadzonych w klinice oraz kształceniu studentów. Od ponad 8 lat współprowadzi znane programy telewizyjne: „Życie bez wstydu” i „Klinika bez tajemnic”. Autor ponad 50 publikacji naukowych, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Prekursor wielu metod leczniczych dermatologii estetycznej. Z powodzeniem łączy pracę naukową, codzienną praktykę z wyzwaniami biznesowymi. 

Dr n. med. Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem. Przez wiele lat był pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zdobywał doświadczenie i specjalizację.

Stopień doktorski zdobył w Klinice Chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Dr Ambroziak prowadzi praktykę lekarską od 2000 roku. Jest współzałożycielem Kliniki Ambroziak, która specjalizuje się w dermatologii, medycynie estetycznej oraz chirurgii plastycznej i jest obecnie jednym z liderów na rynku. Klinika Ambroziak jest również jedyną prywatna kliniką, która kształci studentów medycyny.

Dr n.med. Marcin Ambroziak jest rozpoznawalny nie tylko w środowisku medycznym, szczególnie ze względu na zdolność łączenia pracy naukowej, codziennej praktyki oraz wyzwań biznesowych. Od wielu lat współprowadzi również chętnie oglądany medyczny program telewizyjny.

Jest wiceprzewodniczącym sekcji lekarzy estetycznych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging.

Dr Ambroziak specjalizuje się w dermatologii estetycznej, w szczególności w zastosowaniu wypełniaczy, stymulatorów oraz laseroterapii.

Zapraszamy Cię do Świata Klinik Ambroziak!

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają na to, by w każdym momencie życia wyglądać dobrze, a nawet lepiej, niż wskazywałaby na to metryka.

Marcin Ambroziak
Zobacz Ekspertów z Kliniki Ambroziak w Akcji!

Interesują Cię najnowsze technologie i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej?

Odwiedź nasz kanał na Youtube, w którym na bieżąco dzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Oglądaj spektakularne metamorfozy i zobacz Klinikę Ambroziak bez tajemnic.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy