Urologia i Andrologia

Estetyka i komfort intymny mężczyzn

Urologia i andrologia to kategoria stworzona na potrzeby mężczyzn. Są to dziedziny medycyny specjalizujące się w chorobach męskich narządów płciowych oraz układu moczowego. W Klinice Ambroziak w Warszawie przygotowaliśmy bogatą ofertę dla panów zmagających się z tego typu przypadłościami.

Zakres badań andrologii skupia się na męskim układzie płciowym, jego czynnościach fizjologicznych, jednak nie tylko pod względem fizycznym, ale i psychologicznym. Zarówno andrologia, jak i urologia dążą do tego, by poprawić u panów satysfakcję z życia erotycznego, zwiększyć ich płodność, wyeliminować zaburzenia funkcji układu płciowego i jego zapalenia. W połączeniu z chirurgią plastyczną narządów płciowych urologia i andrologia zmierzają do tego, by dać komfort psychiczny i poprawić zadowolenie z wyglądu narządów płciowych. I wreszcie – podnieść pewność siebie u mężczyzn, którzy poddadzą się zabiegom.

Problemy z narządami intymnymi nie są już dłużej powodem do wstydu, a kwestią, którą można naprawić w sposób szybki i bezbolesny. Coraz więcej panów zmaga się także z problemem nadreaktywnego pęcherza, który znacznie obniża komfort codziennego funkcjonowania. Urolodzy i androlodzy z naszej kliniki podejdą indywidualnie do każdego problemu oraz zaproponują rozwiązania, których efekty z pewnością doceni każdy mężczyzna.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Usunięcie grudek perlistych prącia laserem CO2
Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową
Operacja stulejki z jednoczasową plastyką wędzidełka prącia
Plastyka wędzidełka prącia
Operacja wodniaka jądra
Wszczepienie implantu jądra
Uretrocystoskopia

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Dzięki naszym zabiegom odbudujesz pewność siebie

Dział urologii i andrologii powstał z myślą o problemach panów.

Mężczyźni bowiem coraz częściej zgłaszają się do naszej kliniki medycyny estetycznej. Doświadczony zespół oraz nowoczesny sprzęt, który posiadamy, pozwalają na szerokie działania lecznicze oraz estetyczne dla każdego z nich.

Zabiegi, które przeprowadzamy w Klinice Ambroziak, dotyczą wszelkich problemów intymnych oraz urologicznych mężczyzn. Zmiany chorobowe w obrębie jąder, prącia czy układu moczowego wnikliwie diagnozujemy. Dostępne są u nas rozwiązania takie jak: operacja wodniaka jąder, wszczepienie implantu jądra, badanie urethrocystoskopii, ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową, usunięcie grudek perlistych oraz powiększenie obwodu prącia przy pomocy gęstego kwasu hialuronowego. Doświadczony urolog oraz odpowiednio wyposażony szpital daje gwarancję udanego zabiegu i szczęśliwszego pacjenta.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy