Leczenie łuszczycy plackowatej

Łagodzenie zmian na Twojej skórze
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Łuszczyca plackowata to bardzo uciążliwa przypadłość skóry, która może poważnie obniżyć komfort życia. Zmiany chorobowe często obejmują rozległe obszary na ciele, co jest jednym z najbardziej negatywnych efektów tej choroby. Charakterystyczny element stanowią chropowate grudki pokryte łuską. Rozdrapywanie zmian, które powstały na skórze, sprawia, że je uszkadzamy, co może prowadzić do ich krwawienia.

Niestety wszyscy, którzy borykają się z łuszczycą plackowatą, muszą mieć świadomość, że jest to choroba, która towarzyszyć już będzie przez całe życie. Dobra wiadomość jest natomiast taka, że wdrożenie odpowiedniego leczenia może prowadzić do jej remisji, która w niektórych przypadkach trwa nawet latami. Przy tego typu schorzeniach oprócz specjalistycznych leków również nasze codzienne nawyki mogą mieć wpływ na kondycję skóry. Lekarze są zgodni, że ograniczenie alkoholu, unikanie stresu, a także zdrowa i zbilansowana dieta mogą sprawić, że choroba nie będzie nawracać przez dłuższy czas.

Zazwyczaj zakłada się, że jeżeli zmiany obejmują mniej niż 5% powierzchni skóry, wówczas mówimy o łagodnej odmiany łuszczycy plackowatej. Natomiast wszystkie osoby, które zmagają się z umiarkowaną lub ciężką odmianą, zapraszamy do udziału w badaniach klinicznych. Mimo zdrowych nawyków i stosowania zaleconych leków nie odnotowujesz większej poprawy? Wypróbuj innowacyjną terapię leczenia łuszczycy plackowatej. Możesz ulżyć swojej skórze zmagającej się z tą uciążliwą przypadłością, a ponadto przyczynić się do wprowadzania nowego leku na rynek.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Dr n. med. Monika Kałowska: [email protected]

Dr inż. Joanna Olechowicz: [email protected]

Mgr Radosław Dzida: [email protected]

Dlaczego warto?

Życie z ciężką odmianą łuszczycy plackowatej stanowi dla wszystkich chorych ogromne obciążenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Podjęcie leczenia w Klinice Ambroziak może poprawić kondycję zmienionej chorobowo skóry, a w niektórych przypadkach nawet przyczynić się do remisji choroby.

Co musisz wiedzieć?

Cena

Udział w badaniu jest darmowy
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

W badaniu nie mogą brać udziału osoby, które z łuszczycą plackowatą zmagają się krócej niż pół roku. Warunkiem koniecznym jest także pełnoletność oraz stan skóry, który wskazywałby na umiarkowany lub ciężki przebieg choroby.

Opinie

* * * * *
Z dobrodziejstw Kliniki Ambroziak korzystam od lat i... od lat niezmiennie jestem zachwycona. W zasadzie już na pierwszej wizycie zrozumiałam, że to będzie moje miejsce. Profesjonalni lekarze, znakomity sprzęt i co najważniejsze - niezwykłe podejście do pacjentów. Mam szczęście być pacjentką doktora Marcina Ambroziaka, który sprawia, że w moim przypadku czas się zatrzymał... Od jakiegoś czasu pacjentką Kliniki jest moja nastoletnia córka, której nikt nie mógł pomóc w problemie "dojrzewającej" cery. Nie mogłam patrzyć na smutne oczy Julii, kiedy widziała swoje odbicie w lustrze. Dopiero Pani Doktor Monika Kałowska sprawiła, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - zmiany na skórze zniknęły... Polecam z całego serca i nie mogę się doczekać kiedy znów będę w Klinice.
Krystyna Lewenfisz- Kulesza

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Laser Excimerowy

Laser Excimerowy

Laser excimerowy to urządzenie emitujące światło o długości fali 308 nm mieszczące się w spektrum promieniowania UVB. Od lat znana ...
Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek

Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie naczynek to sposób na bardzo małe naczynka, którym skleroterapia nie da rady. Jego nieinwazyjność, precyzja i skuteczność sprawiają, ...
Fototerapia lampą w leczeniu chorób skóry

Fototerapia lampą w leczeniu chorób skóry

Fototerapia lampą to znana od dawna i niezawodnie skuteczna metoda leczenia licznych, zapalnych chorób skóry. Jest to naświetlanie promieniowaniem UVA ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy