Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting

Woda - źródło piękna
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Hydrobalans to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie aby skóra twarzy miała naturalny, zdrowy i promienny wygląd.

Hydrobalans / Soft Lifting to metoda rewitalizacji skóry, która opiera się na śródskórnym wstrzyknięciu preparatu stabilizowanego kwasu hialuronowego, który doskonale sprawdza się w nawilżeniu skóry oraz bardzo delikatnym liftingu.

Dlaczego warto?

Zabieg Hydrobalans/Soft Lifting to idealna metoda dla pacjentek i pacjentów. którzy chcą zrewitalizować swoją skórę i zrobić lifting, który nie jest tak duży jak przy normalnym zabiegu liftingu. Najwyższej jakości kwas hialuronowy wykorzystywany w tym zabiegu oraz doświadczenie specjalistów kliniki Ambroziak daje gwarancję naturalnego wyglądu oraz skóry, która wygląda jak nowa.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz

Cena

od 1200 zł

Rozwiązany problem

Sucha, pozbawiona blasku skóra

Jak często powtarzać

3 zabiegi co 3-4 tygodnie, można powtórzyć kurację po 6 miesiącach

Czas trwania zabiegu

około 20 min.

Efekty

Preparat może być podany osobom w każdym wieku, które pragną aby ich skóra miała naturalny, zdrowy i młody wygląd. Efekty są naprawdę spektakularne! Po zabiegu Soft Lifting twarz staje się widocznie odmłodzona, owal twarzy wymodelowany i podniesiony, zmarszczki zredukowane a skóra twarzy długotrwale nawilżona, promienna i świeża. Do osiągnięcia optymalnego efektu zalecane są 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Cykl zabiegów można powtórzyć po 6 miesiącach.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Hydrobalans / Soft Lifting polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego śródskórnie i/lub podskórnie przy zastosowaniu, tzw. miękkiej kaniuli, której koniec jest tępo zakończony. Dokonując aplikacji kaniulą nie dochodzi do uszkodzenia naczyń i ważnych nerwów. Użycie techniki „miękkiego liftingu” minimalizuje ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i daje naturalny efekt. Kwas hialuronowy tworzy dodatkową siatkę, rodzaj ‘rusztowania’, które zapobiega tworzeniu się zmarszczek i pozwala modelować owal twarzy. Ze względu na specyficzne właściwości kwasu hialuronowego, jednocześnie poprawia się kondycja skóry i jej nawilżenie. Po zabiegu preparat działa jak bufor wodny – chłonąc wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawodniona i oddając wilgoć wtedy gdy skóra tego potrzebuje – np. w czasie upałów, kąpieli słonecznych lub przebywania w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

Po leczeniu przez dwa tygodnie unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna). W przeciwieństwie do tradycyjnego liftingu, zabieg Hydrobalans / Soft Lifting nie powoduje u pacjentów dyskomfortu wynikającego z bólu i leczenia. Efekty są natychmiastowe i tuż po zabiegu można normalnie funkcjonować.

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, skłonność do powstawania blizn przerostowych, stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik), nadwrażliwość na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe

Nie, przed zabiegiem stosuje się znieczulenie.

Przywrócenie nawilżenia skóry; poprawa jakości skóry

Po serii zabiegów efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy

Tak

Drobne siniaki w miejscach wkłucia

Kilka dni po zabiegu, ale najlepsze efekty widać po serii zabiegów

Dla trwałego efektu najlepiej wykonać serię zabiegów

Opinie

* * * * *
Obsługa na najwyższym poziomie. Zespół pielęgniarek bardzo miły. Lekarze bardzo profesjonalnie podchodzą do zabiegów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Serdecznie wszystkim polecam
Aleksander Gawryś

Około 60% naszego ciala to woda, dlatego tak ważne jest aby zadbać o nawodnienie od wewnątrz oraz zabiegi, które zatrzymują wodę i znacznie poprawią napięcie skóry.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia Anti-Aging
Paula Turowska - Pracownik Recepcji

Mezoterapia Anti-Aging

Procesy starzenia się skóry postępuję nieuchronnie z roku na rok. Czynników, które je przyspieszają, może być naprawdę wiele, począwszy od ...
Mezoterapia kolagenowa
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Mezoterapia kolagenowa

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy