Lifting laserowy

Harmonia Skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Lifting laserowy wykorzystuje działanie nieablacyjnego lasera frakcyjnego.

Technologia bardzo krótkiego impulsu o wysokiej energii znalazła zastosowanie w walce z oznakami starzenia. Redukcja zmarszczek, przebudowa skóry, regeneracja kolagenu to główne zadania energii przekazywanej w głąb skóry w postaci wiązki frakcyjnej.

Dlaczego warto?

Lifting laserowy ma wiele zastosowań: niweluje zmarszczki, poprawia jakość i kondycję skóry i dostarcza kontrolowaną porcję energii w głąb skóry bez uszkodzenia naskórka. Jest to idealny zabieg dla wrażliwej skóry okolicy oczu, szyi, ust, dłoni czy dekoltu, który gwarantuje szybkie leczenie, nie wymagające znieczulenia i bez okresu rekonwalescencji.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Różne obszary

Cena

od 550 zł

Rozwiązany problem

Zmęczona, postarzała skóra

Jak często powtarzać

Zabieg można powtarzać co 2 tygodnie; najlepsze rezultaty uzyskujemy po serii 4 zabiegów.

Czas trwania zabiegu

Około 40 min

Efekty

Zabiegi liftingu laserowego dają efekty podobne do mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Wyjątkową cechą zabiegu jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi szybko wrócić do codziennej aktywności.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przebieg zabiegu wygląda następująco: Oczyszczenie skóry Założenie protektora chroniącego oczy rozpoczęcie pracy (impuls podobny do błysku flesza) - Pacjent w trakcie zabiegu może odczuwać pieczenie i ciepło podczas uwalniania impulsu Czas trwania zabiegu jest różny w zależności od powierzchni leczonej skóry.

Intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry oraz stosowanie filtrów przeciwsłonecznych

Ciąża, karmienie piersią, nowotwór złośliwy, leki oraz zioła fotouczulające, fotodermatoza (choroby zaostrzające się pod wpływem światła), bielactwo, łuszczyca, padaczka, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do powstawania bliznowców, aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne), leczenie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania pochodnych witaminy A (Roaccutan, Izotec, inne), świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz

Zabieg można wykonać po wcześniejszym znieczuleniu, natomiast odczucia bólowe nie powinny być zbyt uciążliwe, więc można wykonywać zabieg bez znieczulenia.

Tak, zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg z wykorzystaniem światła pulsacyjnego
Agnieszka Czarnecka-Świerkot - Ginekolog

Zabieg z wykorzystaniem światła pulsacyjnego

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek ...
Peelingi Chemiczne

Peelingi Chemiczne

Na skutek upływu czasu i ekspozycji na słońce i zanieczyszczenia nasza skóra traci swoją naturalną młodość i blask. W związku ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy