Proktologia

Proktolog zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób, które są związane z ostatnim odcinkiem przewodu pokarmowego, czyli jelitem grubym, odbytnicą, kanałem odbytu i odbytem.

Nasza klinika proktologiczna w Warszawie proponuje najnowocześniejsze metody zabiegów proktologicznych, które są skutecznym rozwiązaniem dokuczliwych problemów i pozwalają szybko wrócić do normalnego trybu życia. Wiele osób odczuwa zakłopotanie lub zawstydzenie na myśl o tego typu chorobach i przez to odwleka zgłoszenie się do specjalisty. To duży błąd, ponieważ te schorzenia wiążą się zwykle z przewlekłym bólem i dużym uczuciem dyskomfortu, co znacząco obniża jakość życia. Tymczasem już jedna wizyta u proktologa może wystarczyć do postawienia diagnozy i opracowania efektywnego planu leczenia.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Leczenie hemoroidów metodą Barrona
Pozostałe zabiegi i diagnostyka

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Aby zapewnić naszym pacjentom najwyższe bezpieczeństwo zabiegów w zakresie proktologii, stosujemy nowoczesne i skuteczne technologie chirurgiczne. Przeprowadzamy leczenie hemoroidów metodą Barrona. Zabiegi nacięcia następują w sali zabiegowej przy miejscowym znieczuleniu. Operacje – zarówno mniej zaawansowane, jak i skomplikowane – przeprowadzamy w sali operacyjnej i wykonuje je doświadczony proktolog w Warszawie.

W zakresie proktologii w Warszawie w Klinice Ambroziak przede wszystkim leczymy żylaki odbytu, a dokładniej poddajemy pacjentów zabiegowi usuwania żylaków odbytu w Warszawie. Oprócz tego zapewniamy pacjentom konsultacje specjalistyczne, a później, w zależności od potrzeb, następujące zabiegi: 

- zabieg nacięcie ostrej zakrzepicy splotu przyodbytowego 
- rektoskopię 

Oprócz tego wykonujemy następujące operacje proktologiczne: 
- hemoroidectomia sektorowa, czyli usuwanie hemoroidów w Warszawie 
- kosmetyczna plastyka fałdów
- leczenie hemoroidów w Warszawie i szczeliny odbytu 
- leczenie torbieli pilonidnej-prostej 
- leczenie polipów 
- operacyjne leczenie kłykcin i zmian skórnych

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy