Proktologia

Pożegnaj choroby jelita grubego

Proktolog leczy końcowy odcinek przewodu pokarmowego. Oznacza to, że głównym obszarem, którym się zajmuje, jest właśnie jelito grube, odbyt oraz odbytnica. Jest to niezwykle ważne, aby odpowiednio szybko udać się do lekarza tej specjalizacji, ponieważ bagatelizowanie niektórych przypadłości może prowadzić do naprawdę przykrych konsekwencji.

Nasza klinika w Warszawie proponuje najnowocześniejsze metody zabiegów proktologicznych, które są skutecznym rozwiązaniem dokuczliwych problemów i pozwalają szybko wrócić do normalnego trybu życia. Wiele osób odczuwa zakłopotanie lub zawstydzenie na myśl o chorobach jelita grubego i odbytu, przez to odwleka zgłoszenie się do specjalisty. To duży błąd, ponieważ te schorzenia wiążą się zwykle z przewlekłym bólem i dużym uczuciem dyskomfortu, co znacząco obniża jakość życia. Tymczasem już jedna wizyta u proktologa może wystarczyć do postawienia diagnozy i opracowania efektywnego planu leczenia. Jednym z najczęstszych i jednocześnie bardzo uciążliwych schorzeń, z którym zgłaszają się pacjenci, są hemoroidy. Statystyki mówią, że nawet co drugi mieszkaniec naszego kraju cierpi na tę przypadłość. Co więcej, spotyka ona zarówno kobiety, jak i mężczyzn w bardzo podobnym stopniu. Ignorowanie i bagatelizowanie żylaków odbytu nie tylko skazuje nas na życie w bólu i dyskomforcie, ale także prowadzić może do przykrych powikłań. Nie warto odwlekać wizyty u proktologa, znacznie lepiej skonsultować już nawet pierwsze niepokojące objawy.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Leczenie hemoroidów metodą Barrona
Pozostałe zabiegi i diagnostyka

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Zabiegi proktologiczne pozwolą ci odzyskać komfort

W Klinice Ambroziak leczymy hemoroidy metodą Barrona.

Ta nowoczesna i skuteczna metoda chirurgiczna zapewnia naszym pacjentom najwyższe bezpieczeństwo. Zabiegi nacięcia następują przy miejscowym znieczuleniu. Operacje – zarówno mniej zaawansowane, jak i skomplikowane – przeprowadzamy w sali operacyjnej i wykonuje je doświadczony warszawski proktolog.

W zakresie proktologii w Warszawie w Klinice Ambroziak przede wszystkim leczymy żylaki odbytu, a dokładniej poddajemy pacjentów zabiegowi ich usuwania. Oprócz tego zapewniamy konsultacje specjalistyczne, a później, w zależności od potrzeb, oferujemy następujące zabiegi:

  • zabieg nacięcia ostrej zakrzepicy splotu przyodbytowego
  • rektoskopię

Oprócz tego wykonujemy następujące operacje proktologiczne:

  • hemoroidectomia sektorowa, czyli usuwanie hemoroidów w Warszawie
  • kosmetyczna plastyka fałdów
  • leczenie hemoroidów w Warszawie i szczeliny odbytu
  • leczenie torbieli pilonidnej-prostej
  • leczenie polipów
  • operacyjne leczenie kłykcin i zmian skórnych
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy