Mezoterapia skóry głowy

Mocne, zdrowe włosy
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych.

Znaczący wpływ na wygląd oraz objętość włosów mają tryb życia, odżywiania oraz stan zdrowia. Mezoterapia skóry głowy polecana jest zwłaszcza osobom mającym problemy z wypadaniem włosów i łysieniem. Nadmierna utrata włosów często jest problemem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Panie szybciej rozpoznają u siebie pierwsze oznaki łysienia i wcześniej niż mężczyźni podejmują walkę z tym problemem.

Dlaczego warto?

Mezoterapia przynosi wiele korzyści - piękne i gęste włosy, zahamowanie wypadania a nawet odrost nowych włosów. Oprócz tego odżywia skórę w dogłębny sposób, za pomocą specjalnych substancji leczniczych, które składają się z wielu odżywczych preparatów i leków, które wszystkie razem rewitalizują skórę i dają jej nowe życie.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Owłosiona skóra głowy

Rozwiązany problem

Wypadanie włosów, włosy cienkie pozbawione blasku

Jak często powtarzać

Co miesiąc

Czas trwania zabiegu

Około 20 min.

Efekty

Skuteczność zabiegu u kobiet jest zadowalająca, jednak na satysfakcjonujące efekty należy poczekać, czasami nawet kilka miesięcy. Kiedy efekty już w pełni się ukażą, są spektakularne: piękne, mocne włosy, ograniczenie wypadania włosów, znaczna poprawa kondycji włosów, wzmocnienie i zagęszczenie.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Mezoterapia głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. Schemat terapii jest następujący: Faza 1 Terapia intensywna: 1 zabieg na tydzień przez okres 2 miesięcy Faza 2 Pielęgnacja: 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry głowy oraz pamiętać o tym, aby nie korzystać z solarium, sauny, ograniczyć używki, stosować się do zaleceń lekarza, który przeprowadził zabieg

Ciąża i karmienie piersią, czas menstruacji, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, cukrzyca, alergia, stany zapalne skóry, infekcje skórne.

Tak, zabieg należy powtarzać zgodnie ze schematem terapii.

Opinie

* * * * *
3 razy tak: profesjonalnie, miło i skutecznie!
Maciek

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Mezoterapia skóry głowy to doskonały sposób na poprawę kondycji włosów dla wszystkich, którzy borykają się z wypadaniem, osłabieniem włosów bądź ...
Osocze Bogatopłytkowe

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to zabieg przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie.
Trichoskopia

Trichoskopia

Choroby włosów i skóry głowy mogą prowadzić do ogromnego dyskomfortu i braku pewności siebie. Dzięki profesjonalnie przeprowadzanej trichoskopii, pacjenci mogą ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy