Mezoterapia - Peptydowa terapia włosów

Zbawienna moc peptydów
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Mezoterapia skóry głowy to doskonały sposób na poprawę kondycji włosów dla wszystkich, którzy borykają się z wypadaniem, osłabieniem włosów bądź łysieniem.

Mezoterapia skóry głowy to bardzo prosty sposób, aby włosy stały się mocniejsze, lśniące i sprężyste. Jest bardzo mało inwazyjna a nowoczesność preparatów stosowanych w tej terapii daje spektakularne efekty.

Dlaczego warto?

Innowacyjność Hair Filler to opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest w przypadkach takich jak m.in. wypadanie włosów związane ze stresem, sezonowe wypadanie włosów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Owłosiona skóra głowy

Cena

od 950 zł

Rozwiązany problem

Wypadanie włosów, włosy cienkie pozbawione blasku

Jak często powtarzać

Co 2 tygodnie

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Efektem mezoterapii skóry głowy jest ogólne zagęszczenie włosów, mocniejsze cebulki, grubsze lśniące włosy i znacząca poprawa jakości włosów.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Terapia peptydowa polega na iniekcjach specjalnych, wolno uwalniających się preparatów prosto w skórę głowy, co ją odżywia i sprawia, że włosy stają się mocniejsze i jest ich więcej. Typowa terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie.

Należy stosować zalecone preparaty do pielęgnacji skóry głowy, pamiętać o tym, aby nie korzystać z solarium, sauny, ograniczyć używki, stosować się do zaleceń lekarza, który przeprowadził zabieg.

Ciąża i karmienie piersią, czas menstruacji, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, cukrzyca, alergia, stany zapalne skóry, infekcje skórne.

Tak, zabieg należy powtarzać co 2 tygodnie, przez okres 2 miesięcy, lub w przypadku innych zaleceń dłużej 

Opinie

* * * * *
Serdecznie polecam Klinikę Ambroziak! Jestem pacjentką, która zmaga się z problemem nadmiernego wypadania włosów do Kliniki zawitałam po raz pierwszy 5 lat temu i efekty były bardzo zadowalające. Niestety problem powrócił, zaś Ja znów zaufałam i rzecz jasna nie zawiodłam się :) Bardzo polecam dr Katarzynę Bałabańską. Pełen profesjonalizm i punktualność. Dzięki Pani Doktor wypadanie znacznie się ograniczyło po zaledwie miesiącu. Czeka mnie jeszcze długa droga do bujnej czupryny, ale z taką opieką warto.
Monika Miziołek

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Trichoskopia
Michał Rykowski - Anestezjolog

Trichoskopia

Problemy występujące w obrębie skóry głowy potrafią być bardzo nieprzyjemne i uciążliwe. Uporczywie swędząca lub piekąca skóra głowy zdecydowanie obniży ...
Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy

Jeżeli zauważyliśmy u siebie rzadkie, łamliwe i wypadające włosy, a w niektórych miejscach nawet łysiejące miejsca – to powód, aby ...
Przeszczep włosów metodą WAW FUE
Maciej Ambroziak - Lekarz

Przeszczep włosów metodą WAW FUE

Problem ogólnego przerzedzenia włosów dotyka wiele osób w różnym wieku. Na szczęście, jako jedni z niewielu w Polsce, specjaliści kliniki ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy