Laser tulowy

Podwójna siła na przebarwienia
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Cofnij czas dzięki laserowemu zabiegowi resurfacingu skóry laserem tulowym. Ta innowacyjna procedura pomaga zredukować zmarszczki, blizny potrądzikowe i pigmentację, zapewniając gładszą, młodziej wyglądającą skórę. Zabieg jest szybki, skuteczny i bezbolesny, a co najważniejsze – rezultaty widoczne są już po pierwszej sesji.

Laser tulowy to zabieg stosowany w leczeniu różnych chorób skóry, takich jak zmarszczki, uszkodzenia słoneczne, blizny potrądzikowe i plamy starcze. Jest to urządzenie do zadań specjalnych. Działa przy użyciu dwóch różnych laserów, które celują w różne warstwy skóry, aby uzyskać bardziej równomierny i skuteczny efekt. Pierwszy z nich stosowany jest na górną warstwę skóry i pozwala na szybkie pozbycie się pigmentów czy uszkodzeń skóry, które wynikają z nadmiernej ekspozycji na słońce. Drugi natomiast wnika głębiej w skórę właściwą. Oznacza to, że oddziałuje na takie obszary jak blizny potrądzikowe, zmarszczki, rozstępy czy bruzdy, poprawiając tym samym strukturę skóry. Łącząc te dwa lasery w jednej sesji leczenia, pacjenci mogą spodziewać się gładszej, młodszej skóry z mniejszą liczbą zmarszczek i przebarwień.

Oddziałując laserem na powierzchnię naszej skóry, doprowadza się do jej mikrouszkodzeń. Jest to całkowicie bezpieczny proces, którego zadaniem jest pobudzenie komórek do regeneracji i wzmożonej produkcji nowej tkanki. Dzięki temu, że na skórę działamy dwustopniowo, to gwarantuje również podwójne efekty. Pierwszy wstępny efekt dostrzeżemy bardzo szybko. Nie musimy jednak obawiać się, że równie szybko on zniknie. Dzięki drugiemu działaniu na głębszych warstwach skóry pozytywne rezultaty będą narastać z każdym dniem i potowarzyszą nam przez naprawdę długi czas.

Dlaczego warto?

Bardzo ciężko będzie nam znaleźć na rynku zabieg, który będzie mógł się pochwalić się równie dużą skutecznością i wszechstronnością działania. Laserem tulowym możemy bowiem oddziaływać niemal na każdą partię ciała, która zmaga się różnymi problemami. Jest to zabieg, który będzie w stanie uporać się zarówno ze zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, jak i stanie się sprzymierzeńcem w walce z rozstępami, bliznami czy wiotką skórą.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt, ciało

Cena

od 2800 zł

Rozwiązany problem

Przebarwienia, drobne zmarszczki, widoczne pory, rewitalizacja skóry

Jak często powtarzać

Powtarzać co 2-4 tygodnie w zależności od zabiegu

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Dzięki temu, że laser tulowy działa na wielu warstwach skóry, my również będziemy mogli doświadczyć jego efektów na wielu płaszczyznach. Pierwszy z nich będzie niemal natychmiastowy i widoczny zaledwie kilka dni po wykonanym zabiegu. Drugi będzie narastał z czasem, sprawiając, że komórki naszej skóry będą poddawane ciągłym procesom odbudowy i regeneracji. To sprawi, że powstaną nowe włókna kolagenowe, dzięki czemu możemy osiągnąć trwały efekt, o którym marzymy. Jego silne działanie przyczynia się, że wraz z upływem miesięcy nasza skóra dosłownie odmłodnieje, a my pozbędziemy się problemów, z którymi do tej pory bezskutecznie się zmagaliśmy.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Po konsultacji z naszym specjalistą i zakwalifikowaniu do zabiegu, lekarz znieczuli wybraną partię ciała specjalną maścią. Od tego momentu konieczne będzie odczekanie około godziny, aby substancja zaczęła działać. Specjalista, przechodząc do zabiegu, będzie przykładał głowicę lasera w wyznaczone partie skóry. Do głowicy przytwierdzona jest rolka, za której sprawą zabieg przebiega znacznie szybciej i sprawniej, a lekarz może z dużą dokładnością docierać do wybranych obszarów ciała.

Choć zabieg laserem tulowym to bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę wyglądu skóry, odpowiednia pielęgnacja po jego wykonaniu jest niezbędna do uzyskania pozytywnych efektów. Postępując zgodnie z zalecanymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry, możesz mieć pewność, że kuracja będzie miała maksymalny wpływ na poprawę tekstury i kolorytu skóry. Do najważniejszych zaleceń należą:

  • zrezygnowanie z wykonywania makijażu przez około 3-4 dni;
  • regularne i intensywne nawilżanie skóry odpowiednimi preparatami;
  • unikanie ekspozycji na słońce i stosowanie kremów z filtrem UV.

Do zabiegu nie mogą przystąpić kobiety w ciąży, osoby borykające się z chorobami nowotworowymi, infekcjami skóry lub stosujące leki światłouczulające. Przed wykonaniem zabiegu należy również przez miesiąc unikać opalania, ponieważ świeża opalenizna również dyskwalifikuje z podjęcia kuracji.

Nie, zabieg laserem tulowym pozostaje całkowicie bezbolesny. Dzieje się tak z dwóch przyczyn. Przede wszystkim specjaliści miejsce poddawane kuracji smarują maścią znieczulającą. Ponadto sam laser wyposażony jest również w dodatkowy nawiew, który ma na celu zminimalizowanie ewentualnego dyskomfortu.

Zastosowanie laseru tulowego jest wszechstronne i może pomóc nam uporać się z wieloma problemami skóry. Po wykonanej serii zabiegów możemy dostrzec redukcję blizn i zmarszczek, a także pigmentów i przebarwień. Usunie oznaki starzenia się skóry, a także będzie sprzymierzeńcem w walce z workami pod oczami. Urządzenie będzie również pomocne w walce z rozstępami oraz wiotką i nierówną skórą.

Tak, urządzenie stymuluje naturalne procesy regeneracji skóry, docierając do różnych jej głębokości i powodując uszkodzenia. W skórze z biegiem czasu będą zachodziły procesy regeneracji i odbudowy, co da nam w pełni naturalny efekt odmłodzenia.

Bezpośrednio po wykonanej kuracji na skórze pojawia się obrzęk i zaczerwienienie. Może być ona również tkliwa i szorstka. To jednak reakcja, która ustępuje wraz z upływem kilku dni.

Na efekty nie będzie trzeba długo czekać, ponieważ pierwsze z nich dostrzeżemy w momencie, kiedy z naszej skóry zniknie obrzęk i ulegnie ona zagojeniu. Laser tulowy jest jednak tym rodzajem zabiegu, że efekty będą uwidaczniać się z biegiem czasu, dlatego na ostateczne rezultaty będziemy musieli poczekać około trzech miesięcy.

Tak, zabieg najczęściej wykonywany jest seriach, których ilość i częstotliwość ustalana jest na konsultacji ze specjalistą. Pierwsze efekty co prawda dostrzeżemy już po pierwszym zabiegu, jednak jeżeli chcemy, aby utrzymały się one na dłużej, wówczas wymagane będzie powtórzenie kuracji.

Opinie

* * * * *
Bardzo miły personel serdecznie polecam tą klinikę😀Szczególnie zabiegi laserem u Pani dr Żórawicz za pełen profesjonalizm. Pozdrawiam 😀
Dawid Sarna

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Terapia Depigmentacyjna
Adriana Zielska - Onkolog Kliniczny

Terapia Depigmentacyjna

Przebarwienia i pigmenty na skórze to problem, z którym boryka się zarówno mnóstwo kobiet, jak i mężczyzn. Przyczyn powstawania tych ...
Laser pikosekundowy

Laser pikosekundowy

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto ...
Laser naczyniowy - laserowe usuwanie naczynek
Katarzyna Polak-Witka - Dermatolog

Laser naczyniowy - laserowe usuwanie naczynek

Popękane naczynka to problem większości dorosłych osób. Najczęściej pojawiają się one na policzkach, w okolicy nosa, lub na brodzie. Dzięki ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy