Forlle'd - Profesjonalny Zabieg Platynowy

Piękno z platyny
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Pierwsze oznaki zarówno starzenia, takie jak sucha skóra, przebarwienia i zmarszczki mimiczne mogą być widoczne nawet w młodym wieku. Laboratorium Forlle’d wyselekcjonowało więc składnik, który zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu. Stało się to możliwe dzięki odkryciu biologicznie kompatybilnej i wysoce efektywnej platyny o właściwościach silnie antyoksydacyjnych. Tak właśnie powstała linia Hyalogy Platinum Line, której zadaniem jest skuteczne przeciwdziałanie fotostarzeniu, przebarwieniom i utracie jędrności skóry.

Niskocząsteczkowa, zjonizowana platyna jest odporna na wszelkie formy wolnych rodników, dzięki czemu skutecznie walczy z główną przyczyną fotostarzenia skóry. Platyna, która jest biologicznie kompatybilna ze skórą i posiada wyjątkowe właściwości przeciwutleniające stanowi trzon przeciwstarzeniowej serii platynowej. Preparaty na bazie platyny mają wyraźne działanie detoksykujące i są doskonałe w walce z przebarwieniami różnego pochodzenia.

Dlaczego warto?

Platynowy Zabieg Forlle'd to gwarancja luksusu oraz skuteczności. Zapobiega fotostarzeniu skóry, działając silnie antyoksydacyjnie oraz stymuluje skórę do odnowy, poprawiając jej strukturę i przywracając młodzieńczy wygląd. Dodatkowo reguluje procesy pigmentacyjne, zapobiega powstawaniu przebarwień związanych z wiekiem oraz wykazuje zdolności detoksykacyjne, niwelując niedoskonałości.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

700 zł

Rozwiązany problem

Poprawa jakości skóry

Jak często powtarzać

Zaleca się wykonanie 5-6 zabiegów w odstępach od 2 do 3 tygodni.

Czas trwania zabiegu

80 min.

Efekty

Po zabiegu skóra staje się jasna, promienna, gładka i widocznie wypoczęta.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg rozpoczyna się od dwufazowego demakijażu, wykonywanego przy pomocy japońskich pędzli. Ten etap zarówno przygotowuje skórę do aplikacji kolejnych preparatów, jednocześnie stymulując skórę. Następnie nakładamy lotion platynowy, serum z niskocząsteczkowa platyną, oraz krem na którym wykonujemy relaksujący masaż twarzy szyi i dekoltu. Zabieg kończy nałożenie platynowej maski, która pozostawiamy na 15-20 minut. Po zdjęciu maski na twarz oraz okolice oczu nakładamy odpowiednie preparaty pielęgnacyjne. 

Po zabiegu bardzo ważna jest pielęgnacja domowa z użyciem dedykowanych kosmetyków z platyną. 

Opryszczka, stany zapalne skóry, aktywny trądzik

Opinie

* * * * *
Polecam! Oddany i miły personel. Szeroka oferta zabiegów z dziedziny kosmetologii na czym mi zależy. Na pewno będę wracał...
Roman Steczkowski

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Hydropeeling próżniowy
Julia Sieczych - Dermatolog

Hydropeeling próżniowy

Hydropeeling próżniowy to rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoją skórę i uzyskać piękny, zdrowy wygląd. Jest to zabieg ...
Ph Formuła Phanstastic C

Ph Formuła Phanstastic C

W dzisiejszych czasach bardzo często poszukujemy skutecznych rozwiązań, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry. Coraz większą uwagę przykładamy do naturalnych i ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy