Laryngologia

Sprawdź zabiegi laryngologiczne w naszej klinice

Laryngolog leczy schorzenia nosa, zatok przynosowych i okolic. Jeżeli nawracający ból zatok nie daje ci spokoju lub też masz problem ze swobodnym oddychaniem – zapraszamy do naszej kliniki. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego problemu. Nasi lekarze przeprowadzą szczegółowy wywiad oraz wyjaśnią, co leży u źródeł problemu, z którym przyszło nam się zmagać. Zabiegi laryngologiczne w naszej klinice przebiegają całkowicie bezboleśnie, w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym.

Laryngolog posiada szeroki zakres kompetencji i wszelkie kwalifikacje, by zajmować się badaniem struktur znajdujących się w obrębie głowy i szyi. Jako klinika laryngologiczna prowadzimy diagnostykę oraz leczenie chorób nosa, zatok, gardła, krtani, migdałków oraz uszu. Oferujemy następujące zabiegi: leczenie chrapania i bezdechu sennego (radiochirurgia), kryptoliza migdałków podniebiennych (leczenie przewlekłych zapaleń migdałków), septoplastyka nosa (korekcja skrzywienia przegrody) oraz konchoplastyka nosa (korekcja małżowin nosowych). Jeżeli zauważyliśmy u siebie takie objawy, jak: oddychanie przez usta, częste bóle głowy lub gardła, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, utrata węchu lub smaku, problemy z przełykiem, zaburzenia słuchu, bezdech, chrapanie, krwawienie z nosa, nawracające infekcje w obrębie górnych dróg oddechowych, to dobry moment, aby udać się do specjalisty. Wszystko to może być oznaką poważnych schorzeń laryngologicznych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Leczenie chrapania i bezdechu sennego
Radiochirurgia
Kryptoliza migdałków podniebiennych
Leczenie przewlekłych zapaleń migdałków
Septoplastyka nosa
Korekcja skrzywienia przegrody
Konchoplastyka nosa
Korekcja małżowin nosowych

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Pożegnaj problem z bezdechem i inne schorzenia

Leczenie chrapania i bezdechu to popularne zabiegi laryngologiczne.

W Klinice Ambroziak przeprowadzajmy je, wykorzystując technologię radiochirurgii w warunkach ambulatoryjnych. Zabieg jest bezbolesny (przeprowadzany w znieczuleniu). Leczymy przewlekłe zapalenia migdałków, stosując kryptolizę migdałków podniebiennych. Innymi słowy, zamykamy migdałki falami radiowymi, co pozwala wyeliminować bóle, dyskomfort i nieprzyjemny zapach z ust. Oprócz tego w klinice laryngologii w Warszawie zajmujemy się septoplastyką nosa, czyli korekcją skrzywienia przegrody. Zabieg pomaga udrożnić drogi oddechowe. Jedną z oferowanych przez nas usług laryngologicznych jest wreszcie konchoplastyka nosa, czyli korekcja małżowin nosowych. Polega na zmniejszeniu tkanek dzięki falom radiochirurgicznym i również korzystnie wpływa na jakość pracy górnych dróg oddechowych.

Wymienione zabiegi laryngologiczne w warszawskiej Klinice Ambroziak polecamy wszystkim pacjentom, którzy skarżą się na problemy z oddychaniem. Poddanie się takiemu zabiegowi poprawi nie tylko zdrowie, ale i komfort najbliższych (na przykład cierpiących do tej pory z powodu nieustającego chrapania bliskiej osoby). Z kolei zabieg kryptolizy pomoże zwalczyć dyskomfort w gardle i nieprzyjemny zapach z ust. Zarówno przed zabiegami u laryngologa w Warszawie, jak i po nich potrzebne są wizyty kontrolne. Zabieg odradzamy kobietom w ciąży. Nie powinny przystępować do niego kobiety przechodzące menstruację albo będące niedługo po niej. Działaniom w zakresie laryngologii nie należy się także poddawać w czasie aktywnej infekcji.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy