Epilacja laserowa

Jedwabiście gładka skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zupełnie nowa generacja depilacji laserowej.

To innowacyjne urządzenie klasy premium pozwala na skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze.

Powodów, dla których narasta w nas chęć pozbycia się włosów z różnych partii ciała, może być co najmniej kilka. Bardzo duży odsetek ludzi zmaga się z zapaleniem mieszków włosowych. Dla takich osób standardowe metody golenia maszynką lub innymi metodami w większości przypadków powodują wrastające włoski, swędzenie, a nawet ranki oraz przebarwienia. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji, niejednokrotnie rekomendowanym także przez dermatologów, jest inwestycja w depilację laserową. Nie ulega także wątpliwości, że klasyczne metody usuwania owłosienia są czasochłonne, trzeba je regularnie powtarzać, a do tego bardzo często pozostawiają podrażnienia na skórze. Dodatkowo osoby, które borykają się z jasnymi oraz cienkimi włosami, do tej pory nie miały zbyt dużych możliwości w kwestii trwałego ich usunięcia. Wraz z powstaniem epilacji laserowej czasy te odeszły jednak w niepamięć. Ten rodzaj lasera pozwala nie tylko usunąć bardzo ciemne włosy na ciele o jasnej karnacji. Doskonale poradzi sobie z różnymi odcieniami włosów niezależnie od barwy skóry, na której wyrastają. Od tej pory przed zabiegiem epilacji nie musi nas również powstrzymywać spodziewany ból. Co prawda lasery starszej generacji mogły wywoływać nieprzyjemne uczucie bólu i dyskomfortu. Jeżeli zdecydujemy się na epilację laserową, nie powinniśmy obawiać się takich konsekwencji. Urządzenie wyposażone jest bowiem w funkcję szafirowego chłodzenia kontaktowego.

Dlaczego warto?

Już kilka zabiegów wystarczy, aby pozbyć się nadmiernego lub niechcianego owłosienia z wybranych partii ciała. Po wykonanej serii laserem już na zawsze będziemy mogli cieszyć się oraz eksponować idealnie gładką skórę bez podrażnień. Z zabiegu skorzystać mogą nawet osoby o jasnym owłosieniu, ponieważ to urządzenie poradzi sobie nawet z włoskami tego typu.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

od 300 zł

Rozwiązany problem

Nadmierne lub niechciane owłosienie

Jak często powtarzać

Zabiegi wykonuje się co 4-6 tygodni

Czas trwania zabiegu

W zależnosci od obszaru

Efekty

Po wykonaniu całej serii zabiegów spodziewać możemy się bardzo gładkiej skóry bez podrażnień, ranek czy przebarwień. Włoski nie będą w nią wrastać, nie musimy także obawiać się, że odrosną z biegiem czasu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg epilacji laserowej przeprowadza doświadczony kosmetolog. Będzie on w stanie ocenić kolor naszej skóry oraz włosów w taki sposób, aby dobrać optymalną moc urządzenia. Następnie głowica lasera kierowana jest na wybraną partię ciała. Pod wpływem temperatury cebulki włosa są trwale niszczone.

Do dwóch dni po zabiegu nie powinno stosować się żadnych kosmetyków na depilowaną skórę. Można jedynie posiłkować się bezpiecznymi kremami łagodzącymi, dzięki którym szybciej pozbędziemy się ewentualnych podrażnień. Niewskazane są także zachowania, które sprawiają, że temperatura naszego ciała znacznie się podwyższa. Mowa tu przede wszystkim o aktywności fizycznej, korzystaniu z sauny czy gorących kąpielach.

Istnieje spora lista czynników, które wykluczają możliwość skorzystania z epilacji laserowej. Panie w ciąży, a także karmiące piersią będą musiały zrezygnować z zabiegu. Osoby borykające się ze stanami zapalnymi w obrębie obszaru, który chciałyby poddać depilacji, muszą poczekać do momentu, aż będzie on całkowicie wyleczony. Łuszczyca, bielactwo, cukrzyca, epilepsja, a także świeża opalenizna to także czynniki, które dyskwalifikują z wykonania zabiegu.

W tym modelu lasera zastosowano szafirowe szkło chłodzące, dzięki któremu zabieg powinien być niemal nieodczuwalny. Wszystko oczywiście zależy od indywidualnych predyspozycji, jednak pacjenci mówią częściej o niewielkim dyskomforcie, a nie bólu.

Po wykonaniu wszystkich rekomendowanych przez specjalistę serii możemy spodziewać się całkowitej utraty owłosienia z wybranych partii ciała.

Efekty są trwałe, a gładka skóra pozostanie z nami już na zawsze.

Użycie skutkować może niewielkim podrażnieniem i zaczerwienieniem skóry. Dolegliwości te powinny jednak ustąpić już po kilku godzinach.

Po pierwszym zabiegu możemy dostrzec już znaczą redukcję owłosienia. Z każdym kolejnym zabiegiem włosów będzie coraz mniej.

Zabieg wykonuje się w kilku seriach (maksymalnie 10), w odstępach 4–6 tygodni. Ponadto specjaliści rekomendują jeszcze pojedyncze zabiegi przypominające raz do roku.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Laserowe usuwanie zmarszczek

Laserowe usuwanie zmarszczek

Drobne zmarszczki utrzymujące się zaczerwienienia oraz utrata jędrności to problemu, z którymi nasi pacjenci zgłaszają się najczęściej. Bardzo często zdarza ...
Mikronakłuwanie na blizny

Mikronakłuwanie na blizny

Mikronakłuwanie stymuluje skórę do odnowy. Poprzez mikronakłucia pobudza włókna kolagenowe do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy