Cosmo Face - japoński lifting twarzy

Lifting dotykiem
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Cosmo Face to technika masażu twarzy rodem z Japonii, opracowana przez Lone Sorensen. Zabieg działa ujędrniająco na skórę twarzy, wygładza, redukuje zmarszczki oraz daje widoczny efekt liftingu. 

Japoński lifting twarzy został opracowany na podstawie różnych metod refleksologii twarzy. Refleksologia to uciskanie konkretnych punktów na ciele, w tym przypadku jest to twarz, odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Dzięki tej metodzie możemy osiągnąć nie tylko efekt poprawy jakości skóry, ale co ważne, przywrócić lub utrzymać równowagę w naszym organizmie. Technika cosmoliftingu łączy refleksologię meridianów (czyli wyznaczonych punktów ucisku) ze stymulującym masażem mięśni, który pozwala na przywrócenie prawidłowego napięcia mięśni.

Dlaczego warto?

Masaż cosmoliftingu to nieinwazyjna metoda, która przynosi rezultaty zarówno dla ciała jak i dla ducha. Regeneruje ciało, porawia samopoczucie i daje efekt wypoczętej twarzy.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz

Cena

550 zł

Rozwiązany problem

utrata elastyczności i brak jędrności skóry,

Jak często powtarzać

w pierwszym tygodniu 2-3 masaże, później co tydzień

Czas trwania zabiegu

120 minut

Efekty

Zabieg możemy potraktować jak bankietowy - przed wielkim wyjściem - i połączyć go z innym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Już po pierwszym zabiegu u większości osób widać efekt poprawy jędrności twarzy, który utrzymuje się 1-2 dni.  Dla trwałych efektów zalecamy wykonanie serii zabiegów., gdyż z każdym kolejnym wzmacniamy napięcie mięśni twarzy.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg polega na intensywnym masażu twarzy z uwzględnieniem punktów refleksologii.

Zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Przeciwswskazaniem do zabiegu sa stany zapalne skóry okolicy zabiegowej; choroby nowotworowe

Zabieg polega na intensywnym masażu- przez większosć pacjentów odczuwany jest jako przyjemny, ale dla niektórych może być niekomfortowy.

Widoczny lifting, odmłodzenie twarzy, efekt wypoczętej twarzy, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry, poprawa samopoczucia

Efekt zabiegu w wersji bankietowej utrzymuje się do 2 dni, natomiast pełnej serii zabiegów znacznie dłużej - przy zabiegach podtrzymujących jest trwały.

tak

W zależności od porządanych efektów można wykonac 1 zabieg przed ważnym wyjściem lub serię zabiegów dla długotrwałego efektu.

Wyjątkowość japońskiego liftingu twarzy polega na tym, że ma on działanie zarówno estetyczne jak i terapeutyczne, poprzez pracę z punktami neurorefleksologii twarzy. Pozwala widocznie poprawić napięcie skóry oraz zadziałać stymulująco na inne procesy regeneracyjne w organizmie.

Beata Dudzińska-Czajka

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Nici Liftingujące
Dalia Chrzanowska - Dermatolog

Nici Liftingujące

Zabieg z użyciem nici liftingujących wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia chirurgicznego. ...
HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Modelowanie twarzy i ciała jeszcze nigdy wcześniej nie było tak skuteczne i szybkie. Wszystko to zawdzięczamy urządzeniu, które wykorzystuje technologię ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy