Alergologia

Reakcje alergiczne wywoływane są przez alergeny obecne w powietrzu a alergolog to lekarz, który zajmuje się chorobami przez nie wywołanymi. W Klinice Ambroziak chcąc pomóc naszym pacjentom z wieloma problemami, stworzyliśmy specjalizację, która łączy ze sobą alergologię i dermatologię, aby wyleczyć uciążliwe choroby związane z alergiami.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Testy alergiczne

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Alergie w dzisiejszych czasach dotyczą niemalże wszystkich. Uczulamy się na pyłki, składniki spożywcze, substancje chemiczne i wiele innych. Najważniejsze w diagnostyce alergii jest odpowiednie określenie czynnika wywołującego. W Klinice Ambroziak dysponujemy szeroką gamą testów oraz zespołem doświadczonych dermatologów, którzy od lat skutecznie lecza alergie i prowadzą badania kliniczne w tym temacie.

Pacjentom borykającym się z alergią proponujemy wstępną konsultację z alergologiem który zaproponuje odpowiedni panel testów, mający za zadanie wykazać czynnik uczulający. Wykonujemy testy płatkowe alergiczne, swoiste IgE panel alergenów: oddechowych (30 alergenów), pokarmowy (30 alergenów) oraz na jady owadów (5 alergenów).

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy