Badania kliniczne

Opracowujemy innowacyjne metody leczenia

Klinika Ambroziak od wielu lat prowadzi badania kliniczne. Dotyczą one chorób skóry, dzięki którym powstają nowe, skuteczne leki. Jest to dla nas szczególnie ważna działalność, ponieważ możemy pomóc tworzyć coś, co zmieni na lepsze życie wielu pacjentów.

Dzięki tej działalności nasz zespół ekspertów z dziedziny dermatologii pomaga w tworzeniu skutecznych leków na wiele przewlekłych chorób schorzeń dermatologicznych. Największą radość i satysfakcję daje nam to, że możemy realnie pomóc naszym pacjentom. Oczywiście, zanim konkretny lek trafi do bezpośredniego użytku, musi przejść szereg testów. Za sprawą badań klinicznych jesteśmy w stanie ocenić, na ile dana substancja może okazać się przydatna i skuteczna w leczeniu schorzeń dermatologicznych. Proces od powstania leku do jego szerokiej dystrybucji jest w istocie długi i skomplikowany. Przebiega on w czterech fazach i każda z nich musi dać pozytywny rezultat. Celem fazy I będzie ustalenie, czy dany środek jest bezpieczny do stosowania przez ludzi i w jakich dawkach. Przechodząc do II fazy, musimy sprecyzować, czy grupa osób chorych pozytywnie reaguje na dany lek. W tej fazie ustala się również dawkę, która odpowiadać będzie konkretnej przypadłości. W tym przypadku działanie leku porównuje się do działania placebo. Celem III fazy jest natomiast sprecyzowanie, jak bardzo dana substancja jest skuteczna w przypadku konkretnego schorzenia. Kiedy ten etap dobiegnie końca, wówczas można już ubiegać się o zarejestrowanie nowego leku.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Leczenie bielactwa
Przetestuj nowoczesną metodę kuracji
Leczenie atopowego zapalenia skóry
Innowacyjne podejście do AZS
Leczenie świerzbiączki guzkowej
Nowe możliwości kuracji
Leczenie pokrzywki przewlekłej
Nowatorskie podejście do problemów skórnych
Leczenie łuszczycy zwykłej
Przetestuj nowoczesną metodę kuracji
Leczenie łuszczycy plackowatej
Łagodzenie zmian na Twojej skórze

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Możesz pomóc nam opracowywać nowe leki

Badania kliniczne przeprowadzane są z udziałem ochotników.

Jeżeli uporczywe choroby skóry utrudniają ci codzienne funkcjonowanie, możesz bezpłatnie zgłosić się do udziału w badaniu klinicznym w Warszawie. Jest to rozwiązanie szczególnie warte rozważenia dla wszystkich, na których nie działają standardowe kuracje. Pełnoletnie osoby, które zmagają się z ciężką odmianą łuszczycy, pokrzywki, świerzbiączki czy atopowego zapalenia skóry zapraszamy do Kliniki Ambroziak.

W ramach badań klinicznych zapewniamy zarówno testowanie leki, jak i opiekę naszych specjalistów. Każdy ochotnik będzie monitorowany pod kątem przebiegu efektów terapii, jak i regularnie diagnozowany. Udział w naszych badaniach klinicznych jest całkowicie darmowy oraz dobrowolny. Każdy ma również możliwość, aby w dowolnym momencie zrezygnować z tego przedsięwzięcia.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy