Dermatologia kliniczna

Kompleksowe usługi i zabiegi dermatologiczne

Dział dermatologii klinicznej zajmuje się przede wszystkim diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, ale też przypadków związanych z włosami czy paznokciami.

Skóra pokrywa całe nasze ciało, dlatego ważne jest, aby była zdrowa i zadbana. Klinika Ambroziak w Warszawie jest jedną jest najnowocześniejszych klinik dermatologicznych, która specjalizuje się w leczeniu rozmaitych nieprawidłowości w obrębie tego największego w ciele człowieka narządu. W klinice dermatologii i medycyny estetycznej Ambroziak można uzyskać fachową pomoc dermatologa klinicznego specjalizującego się w leczeniu różnych chorób skóry, a także skorzystać z odpowiednio dobranych zabiegów. Zajmujemy się m.in. diagnostyką alergii oraz diagnostyką chorób włosów. Wykonujemy niezbędne testy alergiczne i inne oraz badania, a następnie w oparciu o wyniki ustalamy schemat leczenia. Prowadzimy również własne badania kliniczne nad lekami biologicznymi stosowanymi w leczeniu chorób skóry.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Radioterapia Sensus w leczeniu nowotworów
Radioterapia powierzchniowa
Radioterapia Sensus w leczeniu bliznowców
Radioterapia powierzchniowa
Wideodermatoskopia
Znamiona pod lupą
Laser Cutera Excel V Genesis
Jedno rozwiązanie na wiele problemów.
Diagnostyka Alergii
Laser Excimerowy
Niezastąpiony w walce z chorobami skóry
Leczenie łysienia androgenowego
Leczenie łysienia plackowatego
PuVA
Lecznicze promieniowanie
Dermalux Tri-Wave MD
Moc fototerapii

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Do leczenia dermatologicznego wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne sprzęty, jak np. laser excimerowy czy laser cutera Excel V, urządzenie do radioterapii Sensus Healthcare (stosowane do leczenia nowotworów i bliznowców) oraz lampy PUVA (lampy do naświetlania promieniowaniem UVA po podaniu psoralenu, używane w terapii różnych skórzeń dermatologicznych). Ponadto przeprowadzamy małoinwazyjne leczenie zabiegowe preparatami podawanymi w głąb skóry oraz planujemy leczenie środkami farmakologicznymi, doustnymi i miejscowymi.

Dzięki najwyższej klasy specjalistom z dziedziny dermatologii klinicznej w Warszawie od ponad 20 lat zajmujemy się leczeniem najtrudniejszych schorzeń skóry. Ponadto jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom wielopoziomowy plan leczenia, który ma na celu nie tylko całkowite wyleczenie czy wyciszenie choroby skóry, ale też poprawę względem estetycznym.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy