Liposukcja N.I.L.

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Liposukcja NIL to doskonały sposób na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Często zdarza się, że nawet najbardziej restrykcyjne ćwiczenia i zdrowa dieta nie wystarczą. Niektóre fałdki nie chcą nas opuścić nawet pomimo wysiłku, który w to wkładamy. W takich sytuacjach naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzi właśnie zabieg odsysania tłuszczu.

Liposukcja N.I.L to nowoczesna metoda do walki z nadmierną tkanką tłuszczową, która otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości. Ten zabieg medycyny estetycznej bazuje na wykorzystaniu infradźwięków, czyli fal o bardzo niskiej częstotliwości. Za ich sprawą w łatwy i precyzyjny sposób specjalista może oddzielić poszczególne tkanki bez uszkadzania ich. Oznacza to, że odsysanie tłuszczu metodą N.I.L jest całkowicie bezpieczne oraz zapewnia zdecydowanie mniej powikłań po zabiegu niż klasyczna liposukcja. Za sprawą tej metody można także pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet z najbardziej trudno dostępnych miejsc ciała, które często generują w nas wiele kompleksów. Mowa tu na przykład o okolicy podbródka, twarzy czy szyi. Poza tym na odsysanie tłuszczu najczęściej decydują się osoby z nadmierną tkanką w okolicach brzucha, ud czy pośladków lub bioder. Dzięki zastosowaniu technologii N.I.L specjalista dokonujący zabiegu może odessać nawet dwukrotnie więcej komórek tłuszczowych. Wszystko dzieje się za sprawa cienkich kaniuli umieszczanych w wybranej przez nas części ciała. Są one napędzane sprężonym powietrzem, dzięki czemu osiągają ruch 3D, co znacznie przyspiesza proces wykonywania zabiegu.

Dlaczego warto?

Za sprawą liposukcji N.I.L pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej i wymodelujesz ciało, a to wszystko przy ingerencji, która jest stosunkowo łagodna i nie wymaga długich okresów rekonwalescencji. Odsysanie tłuszczu z brzucha, ud czy innych części ciała wykonywane jest w sposób bardzo precyzyjny, gwarantuje skuteczne efekty. Za jego sprawą pozbędziemy się niezadowolenia z ciała oraz kompleksów związanych z uporczywymi fałdkami, na które nie pomogłyby żadne inne metody.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

od 5000 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy

Czas trwania zabiegu

1–3 godziny w zależności od części ciała

Efekty

Efekty będą widoczne po całkowitym zagojeniu się okolicy, która poddawana była zabiegowi. Potrwać to może maksymalnie do 4 tygodni. Po tym okresie będziemy mogli cieszyć się równomiernie wymodelowaną sylwetką o znacznie mniejszym obwodzie. Skóra w miejscu zabiegu będzie gładka i równa, bez podskórnych grudek tłuszczu. Co najważniejsze, efekty są trwałe i pozostaną z nami już na zawsze.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym w zależności od potrzeb i predyspozycji pacjenta. W wybranej partii ciała lekarz dokonuje bardzo niewielkich nacięć, przez które wchodzić będą specjalne kaniule. Wprawiane są one w ruch i właśnie za ich sprawą specjalista dokonuje całego zabiegu. Dzięki nim można jednorazowo odessać aż trzy litry tłuszczu

Po zabiegu pacjent co najmniej przez jedną dobę powinien pozostać w naszej klinice pod okiem specjalistów. Po wyjściu należy natomiast przestrzegać konkretnych zaleceń, które pozwolą na szybkie zagojenie się miejsca poddawanego zabiegowi. Przez 3–4 tygodnie po wykonanej liposukcji nie można palić papierosów, spożywać alkoholu, a także należy unikać napojów z wysoką zawartością kofeiny. Miejsca, w których wykonywane były mikronacięcia, trzeba pielęgnować odpowiednimi kosmetykami oraz rozmasowywać. Pierwsze dwa miesiące po zabiegu powinny oznaczać dla nas ograniczenie do minimum wszelkiej aktywności fizycznej, przede wszystkim podnoszenia ciężkich rzeczy. Po tym okresie można wrócić do regularnych treningów.

Odsysać tłuszczu nie powinny osoby, które borykają się z zaburzeniami krzepnięcia krwi, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Cukrzyca, żylaki, choroby nowotworowe, nadciśnienie tętnicze, infekcje oraz niewyleczone stany zapalne skóry również dyskwalifikują z przystąpienia do zabiegu.

Infradźwięki generowane przez urządzenie podwyższają poziom endorfin w naszym organizmie. Hormony te w połączeniu z zastosowanym przez lekarza znieczuleniem sprawiają, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i niemal przez nas nieodczuwalny. Oczywiście za zgodą lekarza możliwe jest również przeprowadzenie zabiegu w znieczuleniu ogólnym.

Efekt zostanie z nami już na zawsze.

Tak. Obszary ciała, które zostały poddane liposukcji, są w naturalny sposób wymodelowane. Skóra pozostaje gładka i napięta.

Po wykonanym zabiegu naturalnymi powikłaniami mogą okazać się krwiaki, drobne siniaki czy opuchlizna lub obrzęk w miejscu wykonywania liposukcji. Objawy te znacznie zmniejszą się już po kilku lub kilkunastu dniach, a całkowicie ustępują wraz z upływem miesiąca. Jeżeli będziemy stosować się do wszystkich pozabiegowych zaleceń, to zdecydowanie skrócimy okres rekonwalescencji.

Na efekty liposukcji N.I.L będziemy musieli poczekać do całkowitego zagojenia się obszaru, który poddawany był odsysaniu tłuszczu. Ponieważ liposukcja stanowi znaczną ingerencję w naruszanie tkanek ciała, to proces ten może trwać około 2–4 tygodnie i wówczas zobaczymy pierwsze efekty.

Zabieg wykonany dokładnie i starannie przez profesjonalistę jest jednorazowy i nie będzie wymagał powtórzeń.

Opinie

* * * * *
Jestem stałą klientką Kliniki, Szpitala i na Kosiarzy, polecam.
Julia Markowska

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Terapia LED Anti-Aging
Katarzyna Gros - Pielęgniarka

Terapia LED Anti-Aging

Terapia światłem LED, zwana także fototerapią, wykorzystuje terapeutyczną rolę światła widzialnego w celu leczenia lub znacznej poprawy stanu niektórych schorzeń, ...
Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Troska o swój wygląd stała się nieodłącznym elementem życia wielu z nas. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ...
Drenaż podciśnieniowy
Ewa Woźniak-Roszkowska - Lekarz

Drenaż podciśnieniowy

Wyobrażacie sobie zabieg, który jednocześnie pozwoliłby pozbyć się cellulitu, wiotkiej skóry, a także uporałby się z niechcianymi obrzękami. Jak się ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy