Leczenie hemoroidów metodą Barrona

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Hemoroidy to bardzo powszechny problem a wraz z wiekiem wzrasta ryzyko jego występowania. W Klinice Ambroziak oferujemy leczenie tej choroby metodą Barrona czyli najwygodniejszym sposobem aby wyzbyć się tego problemu.

Hemoroidy bardzo często pojawiają się podczas ciąży lub po porodzie, lecz ta dolegliwość może wystąpić u każdego. Początkowe leczenie opiera się na profilaktyce, odpowiednich przyzwyczajeniach higienicznych oraz prawidłowej diecie. W późniejszych stadiach rozwoju wdraża się leczenie zabiegowe. Hemoroidy w naszej Klinice usuwamy metodą Barrona. Zabieg polega na założeniu obrączki gumowej na splot hemoroidalny. Gumka odcina dopływ krwi ten ulega martwicy i odpada po kilku dniach. Pierwszy zabieg może być wykonany już na pierwszej wizycie, jeżeli nie ma stanu zapalnego. Po zabiegu pacjent może normalnie funkcjonować, nie wymaga hospitalizacji. Aby skutecznie przeprowadzić leczenie hemoroidów w Warszawie, należy wykonać tyle zabiegów, ile jest hemoroidów. Zabieg na hemoroidy wykonywany jest w odstępach 4 tygodni.

Dlaczego warto?

Leczenie hemoroidów metodą Barrona nie wymaga hospitalizacji, pacjent od razu może normalnie funkcjonować. Metoda ta jest skuteczna w leczeniu hemoroidów, lecz trzeba pamiętać, iż hemoroidy mogą pojawić się ponownie, gdyż jest to zależne od takich czynników jak tryb życia, diety, genetyczne predyspozycje etc.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

odbyt

Cena

630 zł

Rozwiązany problem

Hemoroidy

Jak często powtarzać

Jeżeli jest potrzeba powtarzania zabiegu, zaleca się to robić co 4 tygodnie

Czas trwania zabiegu

Ok. 10 min.

Efekty

Po wykonaniu wszystkich wymaganych zabiegów, hemoroidy są skutecznie wyeliminowane. Niestety, zawsze mogą one pojawić się ponownie natomiast leczenie metodą Barrona wykonywane w Klinice Ambroziak daje gwarancję tego, że obecne hemoroidy zostaną w prosty i bezbolesny sposób wyleczone.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Leczenie hemoroidów metodą Barrona nie wymaga hospitalizacji, pacjent od razu może normalnie funkcjonować. Metoda ta jest skuteczna w leczeniu hemoroidów, lecz trzeba pamiętać, iż hemoroidy mogą pojawić się ponownie, gdyż jest to zależne od takich czynników jak tryb życia, dieta, genetyczne predyspozycje etc.

Każdorazowo lekarz ustala z pacjentem indywidualne wskazania i najlepszy czas do wykonania zabiegów. Generalnie nie wykonujemy zabiegów kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Powikłania po leczeniu hemoroidów w ten sposób występują bardzo rzadko. Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort i wtedy stosuje się ogólnie przyjęte środki przeciwbólowe. Nasi lekarze indywidualnie podejmują decyzję, czy pacjent kwalifikuje się na zabieg. Jednak w przypadku wysoko zaawansowanej choroby hemoroidalnej, lekarz kieruje pacjenta na operację. Jeżeli chodzi o usuwanie hemoroidów metodą Barrona, to guzki usuwane są pojedynczo i odstęp między zabiegami wynosi ok 4 tygodni.

Bardzo zaawansowana choroba hemoroidalna, która wymaga operacji.

Nie, gdyż pacjent znieczulany jest za pomocą żelu.

Zabieg trzeba powtarzać, jeżeli pacjent ma więcej niż jeden hemoroid.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową

Ostrzyknięcie pęcherza toksyną botulinową

Nadreaktywność pęcherza oraz nietrzymanie moczu dotyczy wielu kobiet w różnym wieku. Problem ten często powstaje z upływem lat, ale występuje ...
Wybielanie okolic intymnych

Wybielanie okolic intymnych

Rozjaśnianie miejsc intymnych to zabieg cieszący się dużą popularnością wśród osób posiadających przebarwienia lub mających do czynienia z hiperpigmentacją okolic ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy