Zoga Face integration

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zoga Face Integration to zabieg dla wszystkich pacjentów, którzy chcą uzyskać widoczny efekt liftingu bez stosowania inwazyjnych rozwiązań. Technika tego masażu pozwala na stymulację mięśni twarzy, szyi, dekoltu, głowy oraz okolicy barków. Daje również rezultaty w redukcji drugiego podbródka czy opadających policzków. Skutecznie uwalnia napięcia mięśniowe, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Zoga Face Integration to technika manualnego modelowania twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki  w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, głowy (czepca) i mięśni mimicznych twarzy. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego, a finalnie odmładza i liftinguje twarz.

Dlaczego warto?

Zabieg Zoga to naturalna stymulacja mięśni dająca widoczne efekty. Oprócz efektu wizualnego, którym jest uniesienie tkanek czyli efekt liftingu redukuje napięcia mięśniowe spowodowane męczącym trybem życia czy stresem. Celem zabiegu jest znalezienie źródła napięcia mięśniowego i dzięki zastosowaniu miękkich technik rozluźnić je, umożliwiając mięśniom przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie funkcji struktur kostnych.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz szyja, dekolt, głowa

Cena

500 zł

Rozwiązany problem

Nadmierne napięcie mięśniowe; utrata elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu

Jak często powtarzać

raz w tygodniu

Czas trwania zabiegu

1 h 40 min

Efekty

• Zmniejszenie objętości w problematycznych obszarach.

• Konturowanie owalu.

• Likwidacja zwiotczenia skóry i wyrównanie kolorytu skóry

• Uzyskanie efektywnego drenażu limfatycznego.

• Poprawa przepływu krwi i aktywacja przemiany tkankowej.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest intensywnym masażem i trwa około 90 minut. Podczas zabiegu pacjent może się zrelaksować i odprężyć.

Infekcje i stany zapalne skóry; opryszczka, ciąża i karmienie piersią; świeżo przebyta operacja w obrębie zabiegowy.

Nie, zabieg jest bardzo przyjemny.

Efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu -skóra jest bardziej jędrna, a nadmierne napięcie mięśniowe skutecznie ustępuje.

 

Dla trwałego efektu należy wykonywać 1 zabieg w tygodniu. Pacjent powinien wykonać serię 6 zabiegów. Serie można powtarzać co pół roku.

 

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Hydroksyapatyt wapnia
Izabella Jeleńska-Draim - Neurolog, Agnieszka Czarnecka-Świerkot - Ginekolog

Hydroksyapatyt wapnia

Pojawiające się w obrębie naszej twarzy zmarszczki, bruzdy czy wgłębienia na skórze dodają nam lat i sprawiają, że na pierwszy ...
Nieinwazyjny lifting powiek

Nieinwazyjny lifting powiek

Nieinwazyjny lifting powiek to doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, u których jest za wcześnie na chirurgiczną korektę powiek, ale widać ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy