Zoga Face integration

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Zoga Face Integration to  doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, którzy chcą uzyskać widoczny efekt liftingu bez stosowania inwazyjnych rozwiązań. Technika tego masażu pozwala na stymulację mięśni twarzy, szyi, dekoltu, głowy oraz okolicy barków. Daje również rewelacyjne rezultaty w redukcji drugiego podbródka czy opadających policzków. Skutecznie uwalnia napięcia mięśniowe, co pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Zoga Face Integration to  technika manualnego  modelowania twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki  w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, głowy (czepca) i mięśni mimicznych twarzy. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego a finalnie odmładza i liftinguje twarz.

Dlaczego warto?

Zabieg Zoga to naturalna stymulacja mięśni dająca widoczne efekty. Oprócz efektu wizualnego, którym jest uniesienie tkanek czyli efekt liftingu, doskonale redukuje napięcia mięśniowe spowodowane męczącym trybem zycia czy stresem. Celem zabiegu jest znalezienie źródła napięcia mięśniowego i dzięki zastosowaniu miękkich technik rozluźnić je, umożliwiając mięśniom przyjęcie ich naturalnej pozycji i przywrócenie funkcji struktur kostnych.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz szyja, dekolt, głowa

Cena

450 zł

Rozwiązany problem

Nadmierne napięcie mięśniowe; utrata elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu

Jak często powtarzać

raz w tygodniu

Czas trwania zabiegu

1 h 40 min

Efekty

• Zmniejszenie objętości w problematycznych obszarach.

• Konturowanie owalu.

• Likwidacja zwiotczenia skóry i wyrównanie kolorytu skóry

• Uzyskanie efektywnego drenażu limfatycznego.

• Poprawa przepływu krwi i aktywacja przemiany tkankowej.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg jest intensywnym masażem i trwa około 90 minut. Podczas zabiegu pacjent może się zrelaksować i odprężyć.

Infekcje i stany zapalne skóry; opryszczka, ciąża i karmienie piersią; świeżo przebyta operacja w obrębie zabiegowy.

Nie, zabieg jest bardzo przyjemny.

Efekt można zauważyć już po pierwszym zabiegu -skóra jest bardziej jędrna, a nadmierne napięcie mięśniowe skutecznie ustępuje.

 

Dla trwałego efektu należy wykonywać 1 zabieg w tygodniu. Pacjent powinien wykonać serię 6 zabiegów. Serie można powtarzać co pół roku.

 

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Radiesse
Izabella Jeleńska-Draim - Neurolog, Agnieszka Czarnecka-Świerkot - Ginekolog

Radiesse

Zabieg z wykorzystaniem hydroksyapatytu wapnia ma bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdza się przy korekcji objętości twarzy czy bródki, dłoni oraz ...
Stymulator Tkankowy Juvenus
Katarzyna Maszkiewicz - Kosmetolog

Stymulator Tkankowy Juvenus

Juvenus to bezbarwny naturalny żel, który potrafi zdziałać dla naszej skóry prawdziwe cuda. W jego skład wchodzą polinukleotydy, czyli w ...
Tixel - Nieinwazyjny lifting powiek
Katarzyna Bałabańska - Dermatolog

Tixel - Nieinwazyjny lifting powiek

Tixel to doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, u których jest za wcześnie na chirurgiczną korektę powiek, ale widać już delikatną ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy