Powiększenie punktu G

Czuły punkt
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

W przedniej ściance pochwy znajduje się zgrubienie. U niektórych kobiet jest ono bardzo wrażliwe, mocno unerwione, co powoduje u nich bardzo intensywne doznania podczas stosunku. Jest to właśnie punkt G. Augmentacja punktu G służy powiększeniu tego miejsca, co prowadzi do podniesienia satysfakcji seksualnej.

Punkt G uważany jest przez wielu badaczy za najbardziej erogenną strefę w kobiecym ciele. Zabieg powiększenia intensyfikuje doznania seksualne, ale może też stać się jedyną deską ratunku dla kobiet, które nie odczuwają rozkoszy podczas stosunku płciowego. Problem braku orgazmu narasta wraz z wiekiem, ponieważ z upływem lat dochodzi do zmniejszenia tego miejsca oraz do obniżenia liczby receptorów czuciowych odbierających bodźce rozkoszy.

Dlaczego warto?

Udowodniono, że zadowolenie ze sfery seksualnej znacznie wpływa na zadowolenie z życia i sprawia że jesteśmy szczęśliwsi. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań nowoczesnej ginekologii estetycznej, która w sposób bardzo precyzyjny oraz bezpieczny odpowiada na wszelkie problemy natury biologicznej z satysfakcją seksualną.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Punkt G

Cena

2700 zł

Rozwiązany problem

Niedostatecznie duży i wrażliwy punkt G, brak satysfakcji seksualnej

Jak często powtarzać

Zabieg należy powtarzać co około rok.

Efekty

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną metodą, której celem jest uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. Procedura zawsze jest poprzedzona wywiadem lekarskim. Podanie preparatu w to miejsce powoduje zwiększenie jego objętości. W trakcie stosunku jest on mocniej stymulowany, więc odczucia są intensywniejsze. Efekt zabiegu powiększenia punktu G utrzymuje się około roku.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg polega na iniekcji kwasu hialuronowego do punktu G, dzięki czemu zwiększa jakość doznań podczas stosunku.

infekcje intymne; miesiączka, ciąża i karmienie piersią

Zabieg nie powinien być bolesny

Czułość to tak jak miłość, jedno z najpiękniejszych i niezbędnych do życia uczuć, które powinniśmy rozwijać. Pomagam kobietom pielęgnować czułość w każdym ich punkcie, nawet w punkcie G

Agnieszka Czarnecka-Świerkot

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet ...
Elektromagnetoterapia - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Elektromagnetoterapia - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Wokół osłabionych mięśni dna miednicy i związanego z tym problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów. Dwa najbardziej szkodliwe są takie, ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy