Elektrostymulacja mięśni

Idealnie wyrzeźbione ciało
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Elektrostymulacja mięśni to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.

Pomimo rosnącej popularności zdrowego trybu życia i bycia fit, nie zawsze udaje się osiągnąć upragnione rezultaty i idealnie wyrzeźbione ciało. Mimo regularnych ćwiczeń, niektóre partie mięśni mogą wymagać wzmocnienia lub ukształtowania. Bardzo często wymaga tego proces rehabilitacji, gdy pacjent musi ćwiczyć, a mięśnie nie są wystarczająco mocne. Niezależnie czy jesteś osoba aktywną czy nie, mamy innowacyjne rozwiązanie na każdy z tych problemów – elektrostymulacja mięśni!

Dlaczego warto?

Zabieg elektrostymulacji mięśni jest całkowicie nieinwazyjny i wykorzystuje impuls elektryczny. Doskonale rzeźbi lub stymuluje mięśnie brzucha, pośladków, ud, łydek oraz ramion. Urządzenie daje możliwość wyboru programu oraz intensywności impulsów w zależności od poziomu wytrenowania pacjenta, co pozwala na zachowanie komfortu zabiegu oraz osiągnięcie pozytywnych rezultatów.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Uda, pośladki, brzuch z boczkami, ramiona

Cena

850 zł

Rozwiązany problem

Niewystarczająco zarysowane mięśnie ud, brzucha, pośladków, ramion

Jak często powtarzać

Seria 4 lub 6 zabiegów, w zależności od poziomu wytrenowania

Czas trwania zabiegu

45 minut

Efekty

Idealnie wyrzeźbione mięśnie i wzmocnienie mięśni wybranej okolicy w zaledwie 3 tygodnie to efekty sesji z technologią elektrostymulacji mięśni. Naturalny wygląd mięśni, nieinwazyjność i szybkość pojawienia się efektów to ogromne zalety tej nowoczesnej technologii.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Przed rozpoczęciem zabiegu, oznacza się punkty przyczepu początkowego oraz końcowego wybranego mięśnia; następnie na wybraną okolice naklejany jest jednorazowy gelpad, na który nakleja się elektrody; zabieg trwa 45 minut; po zabiegu pacjent może odczuwać delikatne mrowienie

Spożyć zwiększoną ilość białka - jak po intensywnym treningu, pić dużo wody.

Rozrusznik serca, choroby przewlekłe jamy brzusznej, metalowe wszczepy w obszarze zabiegowym.

Nie, zabieg rzeźbienia mięśni nie jest bolesny.

Wzmocnienie, wyrzeźbienie oraz uwydatnienie mięśni.

Po serii 4-6 zabiegów efekt jest trwały jeżeli pacjent jest aktywny fizycznie.

Tak, dzięki temu, że urządzenie stymuluje mięśnie pacjenta, a nie polega na implantach, efekt wygląda bardzo naturalnie.

Efekty zabiegów widać już po trzech tygodniach.

Tak, zabiegi z urządzeniem do elektrostymulacji mięśni należy wykonywać w serii, nasępnie wykonywać zabieg przypominający co najmniej 1 raz w miesiącu.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa

Oporny tłuszczyk w niektórych partiach ciała nie daje ci spokoju? Można próbować naprawdę wielu metod na pozbycie się nadmiernej tkanki ...
Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa

Choć cellulit jest bardzo powszechnym problemem występującym u wielu kobiet, to wciąż może znacząco wpływać na samopoczucie i pewność siebie. ...
Liposukcja HD Body Shaping

Liposukcja HD Body Shaping

Wiele z nas chciałoby móc pochwalić się smukłym, zgrabnym, ładnie wymodelowanym ciałem. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Niektórzy mimo ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy