Wybielanie okolic intymnych

Piękno w każdym detalu
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Rozjaśnianie miejsc intymnych to zabieg cieszący się dużą popularnością wśród osób posiadających przebarwienia lub mających do czynienia z hiperpigmentacją okolic intymnych. To bezinwazyjny i bezbolesny sposób na poprawę estetyki i jędrności miejsc intymnych. 

Hiperpigmentacja oraz przebarwienia w okolicach intymnych to częsta dolegliwość, która może mieć podłoże hormonalne, genetyczne lub być konsekwencją przyjmowanych leków. Ciemny i niejednorodny kolor miejsc intymnych bywa przyczyną kompleksów, może wywoływać poczucie skrępowania oraz prowadzić do zaburzeń w sferze seksualnej. 

Choć skóra w miejscach intymnych nie jest tak często eksponowana, jak ta, która pokrywa inne części ciała, jej wygląd może mieć bardzo duże znaczenie dla komfortu psychicznego i dobrego samopoczucia. Jeśli dotyczy Cię problem hiperpigmentacji i przebarwień w okolicach intymnych, możesz rozważyć wykonanie specjalistycznego zabiegu rozjaśniającego. 

Wybielanie okolic intymnych to zabieg cieszący się coraz większą popularnością i jedna z najczęstszych procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Zabieg ten jest nieinwazyjny, bezbolesny i bezigłowy. Z jego pomocą można nie tylko rozjaśnić i wyrównać koloryt miejsc intymnych, ale również korzystnie wpłynąć na stopień ich jędrności.

Wybielanie miejsc intymnych nie trwa długo – zabieg polega na aplikacji preparatu na skórę i na wmasowaniu go w skórę. Procedurę warto powtórzyć po około dwóch tygodniach – zaleca się wykonanie do pięciu zabiegów rozjaśniających okolice intymne. Dokładna liczba powtórzeń jest uzależniona od stopnia przebarwień i od efektów, jakie chcesz uzyskać.  

Dlaczego warto?

Estetyka miejsc intymnych jest dla wielu osób kwestią bardzo istotną. Przebarwienia lub wyjątkowo ciemne zabarwienie skóry może być przyczyną kompleksów. Wybielanie okolic intymnych to zabieg, który może poprawić wygląd skóry, a także wpłynąć korzystnie na jej jędrność.

Zabieg wybielania miejsc intymnych wpływa nie tylko na estetykę tych okolic, ale również poprawia samopoczucie i podnosi komfort intymny. Jest to procedura bezinwazyjna i bezbolesna.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Okolice intymne - srom, krocze, okolica okołoodbytnicza.

Cena

od 700 zł

Rozwiązany problem

Przebarwienia i hiperpigmentacja w okolicach intymnych

Jak często powtarzać

Zabieg wykonuje się co 2 tygodnie. Zaleca się 5 lub więcej zabiegów.

Czas trwania zabiegu

Ok 30- -40 min

Efekty

Wybielanie miejsc intymnych ma na celu poprawę kolorytu skóry w tych okolicach. Różnice widoczne są już po pierwszym zabiegu, a jeśli zdecydujesz się na wykonanie serii powtórzeń, efekty będą jeszcze wyraźniejsze.

Rozjaśnienie oraz ujednolicenie kolorystyki skóry w miejscach intymnych to tylko część efektów, jakich możesz oczekiwać. Zabieg powoduje również korzystne zwiększenie napięcia tkanek i poprawia jędrność skóry. 

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Na umytą i odświeżoną skórę nakładamy kolejno po sobie 3 warstwy preparatu zawierającego nadtlenek wodoru, TCA i kwas kojowy oraz wmasowujemy je w tkankę.

Wybielanie okolic intymnych to nieinwazyjna procedura, która nie wymaga wielu wyrzeczeń po zabiegu. Zalecenia ogólne to: stosowanie serum rozjaśniającego na okolicę intymną przez okres 5-7 dni po zabiegu. Wskazane jest również unikanie ekspozycji okolic intymnych na promieniowanie UV. 

Podrażnienia skóry okolicy intymnej oraz stany zapalne na obszarze zabiegowym. Przeciwwskazaniem są również różnego typu zmiany skórne: wypryski, wysypka, opryszczka, zmiany ropne. Zabiegu nie można wykonać u osób uczulonych na składniki preparatu oraz u kobiet w ciąży, połogu lub w okresie karmienia piersią.

Wybielanie miejsc intymnych to zabieg całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Skóra nie jest w żaden sposób naruszana, przekłuwana lub przecinana.

Profesjonalne rozjaśnianie miejsc intymnych skutkuje rzeczywistą i zauważalną zmianą kolorytu skóry, a także zniwelowaniem ewentualnych przebarwień. Dodatkowo zabieg ten powoduje również ujędrnienie skóry. 

Dokładny czas utrzymywania się efektu zabiegu to kwestia indywidualna – zazwyczaj jednak jest to przynajmniej kilka miesięcy.

Tak. Efektem jest bowiem rozjaśnienie skóry o kilka tonów oraz wyrównanie przebarwień. 

Po zabiegu wybielania miejsc intymnych może wystąpić podrażnienie, tkliwość i obrzęk. Dolegliwości te powinny ustąpić samoistnie w ciągu kilku godzin lub w najbliższych dniach po zabiegu.

Do rzadszych powikłań należą odczyny alergiczne, które jednak występują wyłącznie u osób uczulonych na któryś ze składników preparatu. U niektórych osób pojawić może się również wysypka.

Efekty nie są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu – na to potrzeba 2-5 dni. 

Wszystko zależy od oczekiwań i potrzeb konkretnej osoby. Dla wyraźnego rozjaśnienia kolorytu skóry w miejscach intymnych zaleca się wykonanie serii pięciu zabiegów w dwutygodniowych odstępach. 

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet ...
Leczenie hemoroidów metodą Barrona

Leczenie hemoroidów metodą Barrona

Hemoroidy to bardzo powszechny problem a wraz z wiekiem wzrasta ryzyko jego występowania. W Klinice Ambroziak oferujemy leczenie tej choroby ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy