Epilacja laserowa

Jedwabiście gładka skóra
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków w ciała? Epilacja laserowa! Wyobraź sobie, że jedynie kilka zabiegów może dzielić cię od gładkiej skóry, pożegnania problemu swędzących wrastających włosków po goleniu, a także poskromienia nadmiernego owłosienia.

Z problemem nadmiernego owłosienia borykają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Może to być wyjątkowo wstydliwa przypadłość, zwłaszcza jeżeli posiadamy grube i czarne włoski lub rosną one w naprawdę dużych ilościach. Istnieją również obszary na ciele, do których ciężko dostać się standardową maszynką do golenia. Laserowe usuwanie owłosienia to zatem idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną na zawsze pożegnać się z niechcianymi włoskami. Wszystko odbywa się dzięki zastosowaniu inteligentnych technologii w obrębie lasera. Pozwalają one na dokładne określenie poziomu melaniny w skórze, co pozwala na indywidualne ustawienie funkcji urządzenia. Najlepszych i najszybszych efektów spodziewamy sie u pacjentów z grubym, ciemnym włosem i jasną karnacją. W Klinice Ambroziak dysponujemy aż trzema różnymi laserami do epilacji laserowej, nasi specjaliści dobiorą odpowiedni rodzaj lasera.

Dlaczego warto?

Zabieg epilacji laserowej to oszczędność zarówno czasu, jak i nerwów oraz pieniędzy. Jeżeli policzylibyśmy, ile funduszy w ciągu naszego życia przeznaczyliśmy na nieskuteczną depilację ciała, wówczas nie mielibyśmy więcej wątpliwości, że epilacja laserowa to jedyne rozwiązanie naszego problemu. Jest to skuteczna i trwała metoda, która pozostawi naszą skórę gładką, przyjemną w dotyku i raz na zawsze wyeliminuje problem związany z niechcianym owłosieniem.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało, twarz

Cena

od 300 zł, cena zależy od okolicy

Rozwiązany problem

Niechciane owłosienie, nadmierne owłosienie

Jak często powtarzać

Co około 4-8 tygodni

Czas trwania zabiegu

W zależności od obszaru

Efekty

Efekty zabiegu epilacji laserowej dostrzeżemy po dobranej indywidualnie przez specjalistę serii zabiegów. Z pewnością możemy do nich zaliczyć idealnie gładką skórę w wybranej przez nas partii ciała, która była poddawana epilacji. Pożegnamy problem nadmiernego owłosienia czy nawracającego zapalenia mieszków włosowych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Po odbyciu z nami szczegółowego wywiadu i wypełnieniu kwestionariusza, specjalista przejdzie do wykonywania zabiegu, który polega na przykładaniu głowicy emitujacej wiązkę laserową do skóry pacjenta. Przy niektórych laserach niezbędne będzie nałożenie żelu usg do wykonania zabiegu, przy innych nie.

Jeżeli po zabiegu skóra będzie pozostawać mocno zaczerwieniona, wówczas można skorzystać z zimnych okładów lub żeli chłodzących. Miesiąc po zabiegu koniecznie należy unikać przebywania na dużym słońcu, a każdorazowo w takiej sytuacji trzeba również stosować krem z wysokim filtrem SPF.

Do zabiegu epilacji laserowej nie mogą podejść panie w ciąży, osoby, które zmagają się z epilepsją lub zażywają leki fotouczulające. Wszelkie choroby skórne, takie jak bielactwo czy łuszczyca, również dyskwalifikują z zabiegu. Ponadto należy szczególnie pamiętać, aby co najmniej dwa tygodnie przed epilacją laserową nie usuwać włosów depilatorem lub woskiem.

Głowica wyposażona jest także w systemy chłodzące, minimalizując ryzyko odczuwania nieprzyjemnych doznań, a nawet bólu.

Już po pierwszym zabiegu można spodziewać się wyraźnej redukcji owłosienia. Skóra będzie gładka, przyjemna i pozbawiona niechcianych włosków.

Efekt po serii zabiegów jest długotrwały. Czasami wskazane jest wykonywanie zabiegów przypominających.

Zdarza się, że po zabiegu występuje niewielkie zaczerwienienie, jednak zazwyczaj mija ono już po kilku godzinach bądź na następny dzień.

Wykonanie już pierwszego zabiegu epilacji daje nam znaczną redukcję owłosienia. Aby jednak efekt nie poszedł na marne, należy podejść do serii zabiegów zleconych przez specjalistę. Dopiero po ich wykonaniu możemy mieć pewność, że nasza skóra będzie pozbawiona owłosienia.

Zabieg wykonuje się w seriach, najczęściej jest to 8–12 zabiegów w serii w odstępach kilkutygodniowych (maksymalnie 8 tygodni). Warto jednak zdawać sobie sprawę, że w zależności od karnacji oraz koloru włosków liczba zabiegów może się nieco różnić.

Opinie

* * * * *
Bardzo przyjemne miejsce, rewelacyjna obsługa i pełen profesjonalizm. Polecam lekarzy, których praca nie tylko spełnia w stu procentach oczekiwania, ale także je przechodzi. Bardzo fachowe podejście do klientów, doskonała współpraca pacjent-lekarz i usługi na najwyższym poziomie. Warto wspomnieć także o niezwykle miłej atmosferze i przyjemnym otoczeniu, które zdecydowanie sprawiają, że czujesz się bardziej komfortowo. Z pewnością ponownie skorzystam usług kliniki.
Ada Michalak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Nowa era epilacji laserowej Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze względu na długi czas ich trwania ...
Terapia Depigmentacyjna
Gabriela Bielińska- Fizjoterapeuta

Terapia Depigmentacyjna

Przebarwienia i pigmenty na skórze to problem, z którym boryka się zarówno mnóstwo kobiet, jak i mężczyzn. Przyczyn powstawania tych ...
Skleroterapia

Skleroterapia

Żylaki i pajączki na nogach to problem, który u wielu osób może rodzić poważny dyskomfort. Jest to problem nie tylko ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy