Wskazania

Zmarszczki
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Zmarszczki

Każdy z nas chciałby zachować młody i promienny wygląd jak najdłużej. Niestety musimy liczyć się z tym, że problem zmarszczek prędzej czy później nas dopadnie. I nie zawsze jest to związane z wiekiem, ponieważ na powstawanie zmarszczek ma wpływ bardzo dużo czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Trądzik
Alina Vouk - Kosmetolog

Trądzik

Trądzik to problem, z którym boryka się wiele osób, zarówno młodych jak i w wieku dojrzałym. Dlatego tak ważne jest, aby ustalić przyczynę i zacząć leczenie zarówno objawów jak i przyczyny ich powstawania. 

Znamiona
Barbara Jankowska - Pracownik Recepcji

Znamiona

Regularne badanie skóry i znamion jest niezwykle istotne. Badanie przy użyciu dermatoskopu umożliwia szybką, efektywną identyfikację zmiany skórnej, diagnozę, podjęcie decyzji o usunięciu podejrzanej zmiany we wczesnym stadium oraz dokumentowanie jej ewolucji na przestrzeni czasu.

Rozstępy

Rozstępy

Chyba większość z nas chciałaby mieć idealne, jędrne i gładkie ciało, najlepiej pozbawione niedoskonałości. Niestety natura lubi płatać nam figle i serwować zmiany, o które wcale nie prosiliśmy. Z nich wszystkich najbardziej nielubiane są właśnie rozstępy, ponieważ często są naprawdę mocno widoczne, a pozbycie się ich domowymi sposobami jest niemal niemożliwe.

Cellulit

Cellulit

Cellulit to temat, który u wielu kobiet wciąż budzi masę kontrowersji i niejasności. Często wpływa również na pewność siebie i samopoczucie, sprawiając, że czujemy się nieatrakcyjni i niezadowoleni ze swojego ciała. Podpowiadamy, jakie zabiegi mogą okazać się kluczem do skutecznej walki z cellulitem.

Nadmiar Tkanki Tłuszczowej

Nadmiar Tkanki Tłuszczowej

Tkanka tłuszczowa jest bardzo potrzebna do zachowania jędrności oraz sprężystości całego ciała, gdyż jest najbogatszym źródłem komórek macierzystych. Jednak jej nadmiar bardzo często prowadzi do kompleksów oraz braku akceptacji swojego ciała. W zależności od tego, jak dużo jest tkanki tłuszczowej, mamy do dyspozycji cały wachlarz zabiegów mniej lub bardziej inwazyjnych.

Wiotka Skóra (ciało)

Wiotka Skóra (ciało)

Skutki starzenia się skóry dostrzeżemy nie tylko na twarzy, ale także na całym ciele. Jest to proces, którego z biegiem lat niestety nie sposób uniknąć. Nie oznacza to jednak, że nie możemy nic zrobić i musimy patrzeć, jak nasza skóra traci dawną jędrność. Propozycji na polepszenie jej kondycji mamy naprawdę wiele.

Nadmierne Owłosienie
Joanna Ambroziak - Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak, Alicja Ambroziak

Nadmierne Owłosienie

Niechciane owłosienie to problem wielu kobiet i mężczyzn. Regularne usuwanie włosków tradycyjnymi metodami niesie ze sobą wiele niedogodności, zatem warto skorzystać z profesjonalnej i niezwykle skutecznej metody trwałego usuwania owłosienia przy pomocy lasera. 

Obrzęki Limfatyczne

Obrzęki Limfatyczne

Obrzęki limfatyczne to najczęstsze schorzenie układu limfatycznego i objawia się zatrzymaniem chłonki w tkankach, co skutkuje obrzękiem. Przyczyny ich występowania mogą być pierwotne - spowodowane wrodzonymi anomaliami naczyń chłonnych lub wtórne - spowodowane przez urazy, przebyte operacje lub umiarkowaną aktywność fizyczną. 

Nadpotliwość Dłoni i Stóp

Nadpotliwość Dłoni i Stóp

Nadpotliwość to niezwykle uciążliwy problem, który bardzo często powoduje izolację oraz złe samopoczucie osób borykających się z ta przypadłością. Bardzo często wzmożone pocenie dotyczy nie tylko pach, ale również stóp oraz dłoni, co jest niezwykle krępujące i utrudnia normalne funkcjonowanie. 

Nadpotliwość Pach

Nadpotliwość Pach

Spotkania towarzyskie czy w gronie bliskich powinny dawać nam wiele radości i przyjemności. Nie dzieje się tak jednak w momencie, kiedy cały umysł zaprząta nam wizja wytwarzania nadmiaru potu i poplamionej odzieży pod pachami. Choć sytuacje tego typu mogą być dla nas bardzo kłopotliwe i krępujące, to na szczęście istnieją sposoby, aby raz na zawsze pożegnać tę przypadłość.

Żylaki na Nogach

Żylaki na Nogach

Sposobów na leczenie żylaków jest dużo i różnią się technologią, czasem trwania zabiegu, rekonwalescencją oraz innymi czynnikami medycznymi. Łączy je natomiast jedna rzecz - skuteczność. 

Popękane Naczynka na Nogach

Popękane Naczynka na Nogach

Popękane naczynka na nogach to nie tylko problem estetyczny, ale również medyczny, który często prowadzi do powstawania większych zmian. Przed doborem odpowiedniej terapii, chirurg naczyniowy wykonuje badanie USG żył, czyli badanie Dopplera, które ma na celu ocenić stan żył i tętnic. 

Wiotka Skóra (twarz)
Bogna Sworowska - Biuro Prasowe Kliniki Ambroziak

Wiotka Skóra (twarz)

Już po ukończeniu 25 roku życia, nasza skóra zaczyna się starzeć. Warto więc zadbać o kondycję skóry już ok 30 roku życia. Doskonale sprawdzą się wtedy zabiegi mezoterapii kwasem hialuronowym dla utrzymania odpowiedniego nawilżenia lub też mezoterapii kolagenowej dla stymulacji odbudowy włókien kolagenowym oraz procesów regeneracji skóry. 

Owal Twarzy

Owal Twarzy

Patrzysz w lustro i wydaje ci się, że twoja twarz nie jest już taka jak wcześniej? W takim razie może chodzić o jej owal. Z wiekiem ulega on zmianom, a skóra poddawana procesom grawitacji opada, sprawiając, że kontury naszej twarzy ulegają stopniowej zmianie. Są to procesy, które każdy z nas chciałby zatrzymać, a tak się składa, że znamy na to skuteczne sposoby

Usta
Dominika Sambora - Fizjoterapeuta

Usta

Usta to bardzo ważny element naszej twarzy. Pełniejsze, jędrne usta niewątpliwie dodają urody każdemu, choć decydują się na niego głównie Panie. Najważniejsze aby efekt zabiegu pasował do rysów twarzy i wyglądał naturalnie.

Przebarwienia
Beata Mikulska-Kwiek - Dyrektor Zarządzający Kliniki Ambroziak Dermatologia i Kliniki Ambroziak Szpita

Przebarwienia

Kiedy mówimy o leczeniu przebarwień, mamy na myśli usuwanie tych które już się pojawiły. Medycyna estetyczna dysponuje wieloma metodami, które mają jeden wspólny cel - pozbyć się przebarwień i wyrównać koloryt skóry. 

Blizny

Blizny

Dzisiejsza medycyna oferuje szeroki zakres skutecznych i nowoczesnych metod usuwania blizn. Dzięki nim defekty te nie będą stanowiły prszeszkody na drodze do naszej pewności siebie i dobrego samopoczucia. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych zabiegów dostępnych w Klinice Ambroziak, które mogą okazać się pomoce w walce z tym problemem.

Popękane Naczynka

Popękane Naczynka

Zauważyłeś na swojej twarzy drobne czerwone linie lub plamki? To z pewnością popękane naczynka. Przyjrzyjmy się, jakie są mechanizmy powstawania popękanych naczynek oraz w jaki sposób można je skutecznie niwelować.

Rozszerzone Pory

Rozszerzone Pory

Zarówno medycyna estetyczna jak i kosmetologia proponują wiele rozwiązań i zabiegów. Jednym z ważniejszych aspektów przywracania pięknej cery jest odpowiednia pielęgnacja. Bardzo często pacjenci nie wiedza co wybrać i używają preparatów które nie do końca odpowiadają wymaganiom tego typu skóry. 

Rumień i Zaczerwienienia
Julia Sieczych - Dermatolog

Rumień i Zaczerwienienia

Rumień oraz zaczerwienienie na twarzy, szyi lub dekolcie występujące przy wysiłku fizycznym, w sytuacjach stresowych lub niezależnie, to problem wielu osób. Niezależnie od przyczyny tej przypadłości, leczenie jest podobne - a mianowicie laseroterapia.  

Przesuszona Skóra

Przesuszona Skóra

Do Kliniki zgłaszają się osoby narzekające na towarzyszący im dyskomfort ściągania, pieczenia, świądu skóry, który towarzyszy im nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Bardzo często przesuszona skóra zaczyna produkować nadmiar sebum, co często jest mylone ze skóra tłustą. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi nawilżające z użyciem np. kwasu hialuronowego.

Cienie i worki pod oczami

Cienie i worki pod oczami

Cienie pod oczami zazwyczaj kojarzą nam się ze zmęczeniem lub nieprzespaną nocą. Ten problem dotknął z pewnością niejednokrotnie większość z nas. Jednak co w przypadku, kiedy nie znika i utrzymuje się znacznie dłużej, niż powinien? 

Opadające Powieki
Anna Możarowska - Dermatolog

Opadające Powieki

Dobór właściwego zabiegu zależy od stopnia opadania powiek. Do nieinwazyjnych zabiegów, które pozwalają na poprawę elastyczności skóry powiek należą lifting powiek oraz radiofrekwencja, które odbudowują kolagen i wpływają na ogólna poprawa jakości skóry. W przypadku znacznego opadania powiek, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. 

Migreny

Migreny

Migrena to niezwykle uciążliwa choroba przewlekła charakteryzująca się napadowymi bólami głowy, którym towarzyszą inne męczące objawy. Migrena jest choroba nieuleczalną, ale można w znaczny sposób ograniczyć jej objawy i tym samym znacznie poprawić komfort życia pacjenta.   

Bruksizm, Zgrzytanie Zębami, Szczękościsk

Bruksizm, Zgrzytanie Zębami, Szczękościsk

Bruksizm to choroba, która ma wiele objawów. Jednym z nich jest przerost oraz wzrost napięcia mięśni żwaczy, co powoduje ścieranie zębów, oraz odczuwalne nadmierne napięcie mięśni żuchwy. Dodatkowo, przerost żwaczy wpływa na kształt twarzy, nadając jej bardziej kwadratowy i męski wygląd. 

Wypadanie Włosów

Wypadanie Włosów

Natężenie łysienia oraz wiek, w którym może się ono zacząć zależy od wielu czynników, takich jak poziom codziennego stresu czy geny. W Klinice Ambroziak od lat pomagamy pacjentom z problemem łysienia za pomocą terapii hormonalnych, przeszczepów włosów czy mezoterapii skóry głowy. 

Łysienie Plackowate

Łysienie Plackowate

Łysienie plackowate (łac. alopecia areata) to zapalna choroba przewlekła, w której dochodzi do uszkodzenia mieszków włosowych, a co za tym idzie wypadania włosów najczęściej na skórze głowy, tworzącego rozległe plamy, przypominające kształtem placki. Bardzo często dotyka ona dzieci i osób młodych. Szacuje się, że ok 60% chorych to osoby poniżej 30 roku życia. 

Nietrzymanie Moczu

Nietrzymanie Moczu

Nietrzymanie moczu przez wiele lat było tematem tabu. Na szczęście podejście to się zmieniło i coraz częściej mówi się o tym schorzeniu. Jest to przypadłość, która najczęściej dotyka kobiet, bardzo często występuje po przebytych porodach, infekcjach intymnych lub w związku z wiekiem. 

Przerost Warg Sromowych

Przerost Warg Sromowych

Przerost warg sromowych może być wrodzony lub związany z przebytymi infekcjami intymnymi lub np. piercingiem miejsc intymnych. Dokładne przyczyny przerostu warg sromowych nie są znane, ale ważne jest to, że istnieją zabiegi, które mogą znacznie poprawić ich wygląd.

Dysfunkcje intymne

Dysfunkcje intymne

Estetyka miejsc intymnych jest dla kobiet niezwykle ważna. Dlatego tak wiele pacjentek zgłasza się do naszej kliniki w celu zmniejszenia warg sromowych lub też zwężenia pochwy, co znacznie poprawia wygląd okolicy intymnej oraz pozytywnie wpływa na życie seksualne pacjentek. 

Ból Podczas Stosunku

Ból Podczas Stosunku

Ból podczas stosunku najczęściej skutkuje całkowitą rezygnacją z życia seksualnego lub znacznym jego ograniczeniem. Przekłada się to na relacje oraz samopoczucie pacjentki.

Brak Satysfakcji Seksualnej

Brak Satysfakcji Seksualnej

Brak satysfakcji seksualnej to problem zarówno fizyczny i psychiczny. Często bardzo mocno wpływa na samoocenę i relacje z partnerem. Dlatego niezwykle istotne jest, aby poprawić sferę doznań seksualnych, co z  kolei z pewnością przełoży się na poprawę stanu psychicznego i emocjonalnego pacjentki. 

Schorzenia jąder

Schorzenia jąder

Większość pacjentów, którzy zgłaszają się do kliniki z tym problemem, boryka się z wodniakiem jądra lub brakiem jądra spowodowanym nowotworem lub wypadkiem. W zależności od schorzenia dysponujemy wieloma metodami operacyjnymi. Nowoczesna urologia dysponuje bardzo skutecznymi zabiegami, dzięki którym możemy pomóc naszym pacjentom oraz przywrócić im komfort życia. 

Wielkość prącia

Wielkość prącia

Powiększenie prącia kwasem hialuronowym jest bardzo bezpieczną procedurą, trwającą 20-30min, bezbolesną, wykonywaną w gabinecie lekarskim w znieczuleniu miejscowym. Kwas ma odpowiednie właściwości maksymalnie zbliżone do tkanek sąsiadujących i ma rejestrację do plastyki narządów płciowych w krajach Unii Europejskiej. 

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy