Przerost Warg Sromowych

Przerost warg sromowych może być wrodzony lub związany z przebytymi infekcjami intymnymi lub np. piercingiem miejsc intymnych. Dokładne przyczyny przerostu warg sromowych nie są znane, ale ważne jest to, że istnieją zabiegi, które mogą znacznie poprawić ich wygląd.

Istnieje kilka metod poprawy jędrności warg sromowych, natomiast w przypadku znacznego przerostu niezbędna jest interwencja chirurgiczna. W Klinice Ambroziak dysponujemy dwoma urządzeniami, które w sposób nieinwazyjny poprawiają ukrwienie oraz obkurczają wargi sromowe. Oba zabiegi poprawiają ukrwienie oraz delikatnie obkurczają wargi sromowe. Bardzo dobry rezultat ujędrnienia można również osiągnąć poprzez ostrzyknięcia warg sromowych kwasem hialuronowym, który wymodeluje i ujędrnia. Interwencja chirurgiczna jest niezbędna kiedy doszło do znacznego przerostu warg i zabiegi nieinwazyjne nie przyniosą rezultatu. Wtedy wykonujemy zabieg labioplastyki, czyli chirurgicznej plastyki warg sromowych. Dobra wiadomość jest taka, że nasz zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oraz uroginekologów jest w stanie pomóc z każdym problemem intymnym.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Laserowa rewitalizacja pochwy - nieinwazyjna ginekologia estetyczna

Laserowa rewitalizacja pochwy - nieinwazyjna ginekologia estetyczna

Okolice intymne u większości pań bywają wstydliwym tematem i wiele z nich wciąż obawia się zgłosić do specjalisty. Tymczasem przypadłości ...
Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Modelowanie warg sromowych i leczenie suchości pochwy

Badania dowodzą, że objawy suchości pochwy występują u jednej na sześć kobiet. Suchość pochwy i/lub sromu może wystąpić u kobiet ...
Operacja plastyczna krocza

Operacja plastyczna krocza

Obniżenie krocza stanowi jeden z najczęstszych problemów poporodowych i wynika z urazu, nacięcia lub rozciągnięcia tkanek krocza. 
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy