Przesuszona Skóra

Do Kliniki zgłaszają się osoby narzekające na towarzyszący im dyskomfort ściągania, pieczenia, świądu skóry, który towarzyszy im nie tylko w ciągu dnia, ale i w nocy. Bardzo często przesuszona skóra zaczyna produkować nadmiar sebum, co często jest mylone ze skóra tłustą. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi nawilżające z użyciem np. kwasu hialuronowego.

Doskonałym zabiegiem na przesuszoną skórę jest mezoterapia kwasem hialuronowym. Regularnie wykonywana przywraca skórze równowagę i odpowiednie nawilżenie. 
Dla osób ,, nie lubiących’’ igieł, a zmagając się z suchością skóry mamy kilka alternatywnych zabiegów przynoszących duże ukojenie, nawilżenie i napięcie. 
Jednym z nich jest zabieg, podczas którego wykorzystujemy infuzję tlenową, a tajemnica jego skuteczności jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębokich warstw skóry oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia.
Kolejnym z zabiegów pozwalającym pozbyć się uciążliwego dyskomfortu sięgania skóry jest zabieg z zastosowaniem kosmetyków Forlle’d. Firma Forlle’d wraz ze specjalistami naszej klinki stworzyła unikalny zabieg, który można wykonać tylko w naszej Klinice. 
Specjalnie wyselekcjonowana kombinacja niskocząsteczkowych składników w kosmoceutykach Forlle’d aktywuje naturalne procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym, głęboko nawilżając, stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Ponadto zawartość zjonizowanych minerałów takich jak wapń pomaga stabilizować komórki epidermy z błoną podstawną, a magnez i cynk stwarzają równowagę mineralną i aktywują działanie enzymów kontrolujących proces gojenia.
Aby zniwelować nieprzyjemne ściągnięcie skóry ciała pojawiające się często po prysznicu warto wykonać zabiegi nawilżające Diego Dalla Palma lub Saint Malo. Podczas zabiegu przy pomocy peelingu usuniemy zrogowaciały naskórek, a następnie używając odpowiednio dobranych masek, serum, ampułek przywrócimy skórze nawilżenie i odbudujemy płaszcz hydrolipidowy. 
 

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Selvert Thermal Peptide Lift

Selvert Thermal Peptide Lift

Peptide Lift – to kosmetyczna rewolucja w każdej kropli, podarunek jędrnej, gładkiej, nawodnionej skóry, a zarazem ogromne wyzwanie dla oznak ...
Mezoterapia Anti-Aging
Paula Turowska - Pracownik Recepcji

Mezoterapia Anti-Aging

Procesy starzenia się skóry postępuję nieuchronnie z roku na rok. Czynników, które je przyspieszają, może być naprawdę wiele, począwszy od ...
Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting
Julia Sieczych - Dermatolog

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting

Hydrobalans to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie aby skóra twarzy miała naturalny, zdrowy i promienny wygląd.
Forlle'd - Profesjonalny Zabieg Platynowy
Julia Sieczych - Dermatolog

Forlle'd - Profesjonalny Zabieg Platynowy

Pierwsze oznaki zarówno starzenia, takie jak sucha skóra, przebarwienia i zmarszczki mimiczne mogą być widoczne nawet w młodym wieku. Laboratorium ...
Ph Formuła Phanstastic C

Ph Formuła Phanstastic C

W dzisiejszych czasach bardzo często poszukujemy skutecznych rozwiązań, jeżeli chodzi o pielęgnację skóry. Coraz większą uwagę przykładamy do naturalnych i ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy