Fizjoterapia

Wykorzystaj fizjoterapię, aby poprawić swój wygląd

Fizjoterapia to dział medycyny, który w dzisiejszych czasach wydaje się niezbędny, aby zażegnać dolegliwości bólowe, rozluźnić mięśnie czy usprawnić pracę układów w organizmie człowieka.

Tryb życia oraz schorzenia cywilizacyjne powodują, że coraz częściej potrzebujemy masaży, rehabilitacji oraz wszelkiego rodzaju terapii manualnych. Fizjoterapia pełni również niezwykle istotną rolę w trakcie rekonwalescencji po zabiegach ortopedycznych czy zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej. Zespół specjalistów Kliniki Ambroziak gwarantuje bezpieczną i skuteczną fizjoterapię, przeprowadzaną przez doświadczonych ekspertów i uzupełnioną o nowoczesne urządzenia high-tech. 

Medycyna estetyczna z biegiem lat zyskuje sporo na popularności, co zrodziło także pole do wyłonienia się kolejnej dziedziny, jaką jest fizjoterapia estetyczna. Jest to nurt, który stwarza szerokie możliwości dla osób, którym zależy na poprawie wyglądu wybranych partii ciała lub skóry. Takie osoby wolałyby jednak unikać chirurgicznych metod, które dla niektórych mogą jawić się jako zbyt drastyczne lub inwazyjne. Jeżeli jesteś jedną z nich, śmiało możesz postawić na sprawdzone metody z zakresu fizjoterapii estetycznej. 

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Presoterapia
Relaksująca moc masażu limfatycznego
Fizjoterapia bruksizmu
Rozluźnij swój uśmiech
Fizjoterapia uroginekologiczna
Fala uderzeniowa - modelowanie sylwetki
Fala zmiany dla Twojej sylwetki
Drenaż podciśnieniowy
Kinesiotaping
Terapia blizny
Laseroterapia na blizny
Twoja skóra zasługuje na nowy start
Mikronakłuwanie na blizny
Odnowa i regeneracja skóry
Drenaż podciśnieniowy
Fala uderzeniowa rehabilitacja
Terapia falą akustyczną
Fototerapia światłem
Moc fototerapii
Terapia światłem LED
Zbawienna moc światła

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Fizjoterapia i medycyna estetyczna nawzajem się dopełniają

Być może fizjoterapia kojarzy nam się głównie z przynoszeniem ulgi w przypadku bólu lub dużego napięcia mięśni. W praktyce dziedzina ta ma dużo szersze pole działania i może zostać wykorzystana na ogromną skalę, chociażby w pozbywaniu się niedoskonałości. 

W Klinice Ambroziak możesz skorzystać z szerokiej oferty masaży, które nie tylko poprawią kondycję twojej skóry, ale także pomogą uporać się z doskwierającymi obrzękami. Tylko fizjoterapeuta jest w stanie przeprowadzić je w sposób skuteczny, znając dokładnie budowę anatomiczną człowieka oraz rozkład mięśni i tkanek w organizmie. Masaż limfatyczny pozwoli wyeliminować powstałe obrzęki, poprawi krążenie, ale przyniesie także działanie ujędrniające. Dzięki pracy naszych fizjoterapeutów będziesz mógł także szybko dojść do siebie po zabiegach chirurgii plastycznej. Najczęściej w operowanych miejscach pojawia się opuchlizna spowodowana zbieraniem się limfy. W takim przypadku również niezbędny może okazać się masaż limfatyczny, który zlikwiduje obrzęk i przyspieszy proces rekonwalescencji.

Nasi fizjoterapeuci pracują nie tylko manualnie, ale także z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Ich wiedza anatomiczna w połączeniu z terapią laserową otwiera możliwość trwałego pozbycia się lub zminimalizowania blizn. Nasz zespół w swoich zabiegach często wykorzystuje także metodę kinesiotapingu, czyli dynamicznego plastrowania. To nic innego jak sposób naklejania specjalistycznych plastrów w odpowiednich miejscach. Staranne rozmieszczenie ich w wybranych partiach ciała skutkuje rozluźnieniem mięśni, zmniejszeniem bólu, pomaga także szybciej pozbyć się siniaków oraz poprawić krążenie.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy