Mezoterapia - Lipoliza Iniekcyjna

Szybki sposób na tłuszczyk
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Drugi podbródek, pulchne policzki czy obwisłe kolana - te zjawiska mogą być efektem miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i bardzo często występują u osób o wadze normalnej. Zabieg Lipolizy to terapia, polegająca na iniekcjach środków wywołujących proces niszczenia komórek tłuszczowych, który trwa ok 3 tygodni.

Zabieg lipolizy jest odpowiedni dla osób z wagą normalną lub z lekką nadwagą. Pomaga pozbyć się niechcianych, niezwykle ciężkich do pozbycia się, tzw. „miejscowych otłuszczeń”. Wspaniale komplementuje dietę, zabiegi drenujące, wysiłek fizyczny. Zawsze jednak należy pamiętać, że zabieg lipolizy iniekcyjnej nie stanowi alternatywy liposukcji.

Dlaczego warto?

Zabieg lipolizy jest dobrym rozwiązaniem dla osób o wadze normalnej, które nie potrzebują zabiegu liposukcji. Jest on w stanie wyniszczyć tkankę tłuszczową w taki sposób, aby problem podwójnego podbródka czy większych policzków zniknął, bez konieczności wykonywania liposukcji, która jest zabiegiem bardziej inwazyjnym.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Policzki, podbródek, okolica kolan

Cena

od 800 zł

Rozwiązany problem

Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej u osób z wagą w normie.

Jak często powtarzać

Co około 3-6 tygodni

Czas trwania zabiegu

Około 20-40 min.

Efekty

Miejscowa redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg Lipolizy jest zabiegiem prostym i mało inwazyjnym. Najpierw, lekarz specjalista wybiera obszar, w który będzie robić iniekcje. Później, wykonuje zastrzyki specjalną, cienką igłą i wstrzykuje odpowiednią ilość preparatu. Całość zabiegu trwa około 20-40 minut.

W ciągu kilku dni po zabiegu, po ustąpieniu odczucia dyskomfortu, zalecamy wykonać kilka zabiegów drenujących, np. drenaż limfatyczny lub masaż limfatyczny. Wspomogą one wydalanie zniszczonych komórek tłuszczowych z organizmu. Zalecane też jest regularnie naświetlanie lampą Smartlux (LED). Należy pamiętać, aby chronić miejsca po wkłuciach (np. nie zrywać strupków) aż do momentu całkowitego wygojenia. W tym okresie najważniejsza jest higiena (odradzamy basen).

Ciąża i okres karmienia piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciężkie schorzenia wątroby i nerek, infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć, alergia na preparat, nadmierna otyłość

Do zabiegu stosuje się znieczulenie maścią, która ogranicza odczucia bólowe.

Efekty Lipolizy widoczne są po około 3 tygodniach.

Tak, zabieg Lipolizy należy powtarzać co 3-6 tygodni, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Opinie

* * * * *
Jestem zachwycona efektami modelowania ust - super naturalny efekt - polecam z całego serca!
Joasia Antczak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Liposukcja N.I.L.

Liposukcja N.I.L.

Klinika Ambroziak dysponuje najnowocześniejszym urządzeniem dostępnym obecnie na rynku, do rozbijania tkanki tłuszczowej na zasadzie wibracji infradźwiękowej.
Cellulaze

Cellulaze

Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, i będzie trwał około 1-1,5 h. Chirurg wykonuje niewielkie otwory w ...
Kriolipoliza

Kriolipoliza

Piękna sylwetka wymaga wielu wyrzeczeń. Ciężkie ćwiczenia, dieta. Niestety nie każdy może skorzystać z tradycyjnych metod wykorzystywanych w walce o ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy