Laser Excimerowy

Niezastąpiony w walce z chorobami skóry
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Laser excimerowy to urządzenie emitujące światło o długości fali 308 nm mieszczące się w spektrum promieniowania UVB. Od lat znana jest jego wysoka skuteczność w walce z zapalnymi chorobami skóry.

Innowacyjność systemu excimer polega na możliwości naświetlania wyłącznie wybranych, ograniczonych partii skóry objętych stanem chorobowym. Punktowe zastosowanie promieniowania w laserze ekscymerowym znacznie zwiększa profil bezpieczeństwa, redukuje ekspozycję na promieniowanie i znacznie skraca czas leczenia.

Procedura jest całkowicie nieinwazyjna, w trakcie zabiegu pacjent nie odczuwa nawet najmniejszego dyskomfortu. Przed rozpoczęciem terapii określana jest, indywidualnie dla każdej osoby minimalna, bezpieczna, skuteczna dawka promieniowania. Sesje należy powtarzać 2-3 x w tygodniu. Remisje obserwowane są zwykle po kilkunastu naświetlaniach.

Ten rodzaj fototerapii jest z powodzeniem stosowany w leczeniu łuszczycy, łysienia plackowatego oraz leczeniu bielactwa.

Liczne doniesienia naukowe wskazują na jego skuteczność również w terapii atopowego zapalenia skóry, liszaja płaskiego, liszaja twardzinowego, twardziny ograniczonej, ziarniniaka obrączkowatego, ziarniniaka grzybiastego, świerzbiączki guzkowej czy zapalenia mieszków włosowych.

Dlaczego warto?

znacznie poprawia skórę zmienioną zapalnie oraz powoduje repigmentację skóry zmienionej bielactwem.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Całe ciało

Cena

od 100 pln

Rozwiązany problem

Łuszczyca, bielactwo, łysienie plackowate

Jak często powtarzać

Według wskazań lekarza

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Podczas zabiegu powierzchnia zmieniona chorobowo jest naświetlana laserem.

Opinie

* * * * *
Polecam, dzięki specjalistom z kliniki poradziłem sobie z moimi problemami skórnymi.
Piotr Wachowiak

Laser excimerowy to niezwykle przydatne narzędzie do walki z wieloma chorobami skóry, skutecznie wspierające terapię farmakologiczną.

Monika Kałowska

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Leczenie łuszczycy zwykłej

Leczenie łuszczycy zwykłej

Około 2% populacji polskiej zmaga się z przewlekłą chorobą, jaką jest łuszczyca plackowata. W jej przebiegu obserwujemy czerwone blaszki pokryte ...
Leczenie łysienia plackowatego

Leczenie łysienia plackowatego

Łysienie plackowate (alopecia areata, AA) jest chorobą , która dotyka zarówno dzieci jak i dorosłych. Częstość występowania dotyczy 1-2% populacji. ...
PuVA

PuVA

PUVA to znana od dawna i niezawodnie skuteczna metoda leczenia licznych, zapalnych chorób skóry. Skrót oznacza, nic innego, jak naświetlanie ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy