Rumień i Zaczerwienienia

Rumień oraz zaczerwienienie na twarzy, szyi lub dekolcie występujące przy wysiłku fizycznym, w sytuacjach stresowych lub niezależnie, to problem wielu osób. Niezależnie od przyczyny tej przypadłości, leczenie jest podobne- a mianowicie laseroterapia.  

Usuwanie i leczenie rumienia

Rumień jest wynikiem przewlekłego działania słońca na skórę (fotostarzenie), pewnej skłonności uwarunkowanej czynnikami dziedzicznymi lub w przebiegu niektórych chorób skóry np. w trądziku różowatym.

W leczeniu rumienia stosuje się laseroterapię urządzeniem Cutera Excel V. Wykonuje się zwykle kilka zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. Zmniejszenie zaczerwienienia skóry następuje stopniowo w miarę wykonywanych zabiegów. Po zabiegu usuwania rumienia twarzy w Warszawie nasila się zaczerwienienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach oraz obrzęk mogący utrzymać się do 2 dni - szczególnie jeśli okolica zabiegową są policzki.

Efekty serii zabiegów są rewelacyjne, a rumień ustępuje na długo.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Laser Cutera Excel V - usuwanie naczynek
Katarzyna Polak-Witka - Dermatolog

Laser Cutera Excel V - usuwanie naczynek

Popękane naczynka to problem większości dorosłych osób. Najczęściej pojawiają się one na policzkach, w okolicy nosa, lub na brodzie. Laser ...
Alma Harmony XL - DyeVL
Agnieszka Czarnecka-Świerkot - Ginekolog

Alma Harmony XL - DyeVL

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy