Russian Lips

Sposób na idealne usta
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć?
FAQ Rezerwuję

Idealny kształt, piękny koloryt i naturalny wygląd ust to marzenie wielu kobiet. Mamy coś, co idealnie spełnia wszystkie te oczekiwania.

Zabieg Russian Lips to opcja dla wszystkich, którzy są zwolennikami naturalnego piękna i za pomocą niewielkiej ingerencji chcieliby je wydobyć na światło dzienne.

Nie każdy z nas dostał w naturze równe, pełne i symetryczne usta, a z pewnością każdy chciałby się móc takimi walorami pochwalić. Metoda Russian Lips znana jest także jako modelowanie ust na płasko. Wszyscy wiemy, jak nienaturalnie potrafią wyglądać nadmiernie uwypuklone usta. Decydując się na Russian Lips, możemy być spokojni, ponieważ z pewnością unikniemy takiego efektu.

Sam zabieg przebiega stosunkowo szybko i polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego w wargi za pomocą mikronakłuć. Ilość wykorzystywanej do tego substancji jest naprawdę niewielka, a ponadto specjalista podaje preparat pod różnymi kątami nachylenia. Dzięki takiej technice końcowy efekt zabiegu będzie w pełni naturalny, ponieważ preparat równomiernie rozłoży się na powierzchni ust. Poza pełniejszym ich wyglądem możemy również spodziewać się, że nabiorą one nieco bardziej intensywną barwę. Staną się również nieco większe, jednak podkreślić należy, że nie będą wyglądać nieproporcjonalnie w stosunku do twarzy. Jeżeli do tej pory borykaliśmy się z małymi i asymetrycznymi ustami, to po takim zabiegu będziemy mogli pożegnać to źródło naszych kompleksów. Co równie ważne, usta będą na pierwszy rzut oka nawilżone i odżywione, więc automatycznie pozbędziemy się problemu spierzchniętych, łuszczących się warg.

Dlaczego warto?

Po wykonaniu zabiegu będziemy mogli cieszyć się pełnymi ustami o nieco bardziej wyrazistej barwie.

Za sprawą Russian Lips pożegnamy problem asymetrycznych, niewielkich ust, a przywitamy naturalny i atrakcyjny uśmiech pełen blasku.

Nasze wargi odzyskają witalność i nawilżenie, a to wszystko uda się osiągnąć bez efektu sztuczności.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Usta

Cena

1700 zł

Rozwiązany problem

zbyt małe usta

Jak często powtarzać

co 12 miesięcy

Czas trwania zabiegu

około 20 minut
Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Specjalista za pomocą bardzo niewielkiej igły robi wokół ust mikronakłucia. Podczas tej czynności pod różnymi kątami wprowadzane są niewielkie ilości kwasu hialuronowego. Taka czynność pozwala na równomierne rozprowadzenie się substancji.

Po wykonaniu zabiegu nasze usta mogą być bardzo wrażliwe. Dlatego tak ważne jest, aby w ciągu pierwszej doby powstrzymać się od jedzenia gorących posiłków oraz wykonywania makijażu ust. Niewskazana jest nawet nadmierna mimika twarzy. Pozytywnie na regenerację naszych warg po zabiegu wpłynie również ich schładzanie. Do tygodnia po zabiegu zaleca się mniej intensywny tryb życia. Nadmierny wysiłek fizyczny, korzystanie z sauny, a nawet basenu jest przez kilka pierwszych dni niewskazane.

Do zabiegu niestety nie będą mogły przystąpić osoby z aktywną opryszczką lub stanem zapalnym w okolicy ust. Wszystkie przyszłe mamy oraz panie karmiące piersią również będą musiały wstrzymać się z wykonaniem Russian Lips.

Zabieg jest bezbolesny. Wszystko z tego względu, że przed przystąpieniem do wykonywania Russian Lips specjalista posmaruje nasze usta maścią znieczulającą. Dodatkowo wstrzykiwany preparat kwasu hialuronowego także zawiera odpowiedni środek znieczulający, dlatego nie powinniśmy obawiać się żadnych dolegliwości bólowych podczas modelowania ust na płasko.

Efektów należy się spodziewać zarówno, jeżeli chodzi o kształt, kolor, jak i wielkość naszych ust. Jeżeli do tej pory borykaliśmy się z asymetrycznymi wargami, to po zabiegu wszelkie nierówności znikną. Usta będą nieco większe i pełniejsze, jednak unikną tego nienaturalnego efektu nadmuchanych warg. Na intensywności przybierze także ich kolor oraz stopień nawilżenia, co sprawi, że będą wyglądały bardziej witalnie.

Kwas hialuronowy ulega wchłanianiu, jednak to od naszego organizmu, a także stylu życia zależeć będzie, jak długo efekty zabiegu Russian Lips będą utrzymywać się na naszych ustach. Zazwyczaj jest to przedział między 8 a 12 miesięcy, po którym zabieg należy powtórzyć.

Zdecydowanie tak. Jednym z kluczowych elementów, dlaczego zabieg Russian Lips tak bardzo w ostatnim czasie zyskał na popularności, jest właśnie jego naturalny efekt.

Po zabiegu usta mogą być tkliwe oraz bardziej zaczerwienione. Wokół nich czasami pojawiają się drobne obrzęki. To naturalny skutek zabiegu, który mija zazwyczaj już na następny dzień.

Już zaraz po wykonanym zabiegu możemy dostrzec znaczną poprawę w wyglądzie ust. Całkowity i ostateczny efekt dostrzeżemy maksymalnie kilka dni po zabiegu, kiedy nasze usta już się nieco zregenerują.

Zabieg należy powtarzać, jednak jest to indywidualna kwestia, jak często. W zależności od tego, jak szybko wchłania się kwas hialuronowy do naszego organizmu, powiększanie ust metodą Russian Lips najlepiej powtarzać co 8–12 miesięcy.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Nawilżająca mezoterapia ust

Nawilżająca mezoterapia ust

Przesuszone, spierzchnięte i pękające usta to problem, z którym zetknął się najpewniej każdy z nas. Istnieją jednak sytuacje, w których ...
Selvert Thermal Peptide Lift

Selvert Thermal Peptide Lift

Peptide Lift – to kosmetyczna rewolucja w każdej kropli, podarunek jędrnej, gładkiej, nawodnionej skóry, a zarazem ogromne wyzwanie dla oznak ...
Wolumetria twarzy
Beata Mikulska-Kwiek, Dyrektor Zarządzający Kliniki Ambroziak Dermatologia i Kliniki Ambroziak Szpital

Wolumetria twarzy

Wolumetria to jeden z ulubionych zabiegów naszych pacjentów. I nic dziwnego. Natychmiastowe i całkowicie naturalne efekty, które daje modelowanie twarzy, ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy