Nieinwazyjny lifting powiek

Ciepło... cieplej... młodziej
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Nieinwazyjny lifting powiek to doskonały zabieg dla wszystkich pacjentów, u których jest za wcześnie na chirurgiczną korektę powiek, ale widać już delikatną utratę elastyczności skóry.

Chirurgiczna korekta powiek to metoda zdecydowanie bardziej inwazyjna, wskazana przy znacznym opadaniu powiek. Jeżeli zależy nam na rozwiązaniu o równie skutecznych efektach, które będzie odpowiednie dla delikatnej skóry wokół naszych oczu, wówczas naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzi zabieg nieinwazyjnego liftingu powiek. Urządzenie wykorzystuje system mikroigieł, które zostają rozgrzane do bardzo wysokich temperatur. Dzięki jego zastosowaniu na skórze powstają mikrouszkodzenia, które bardzo silnie pobudzają do procesów regeneracji oraz wzmożonej produkcji kolagenu. Wbrew pozorom urządzenie jest bardzo bezpieczne nawet dla tak wrażliwych okolic, jak skóra powiek czy twarzy. Już po pierwszym wykonanym zabiegu dostrzeżemy znaczną różnicę w obrębie naszych oczu. Spłycimy pierwsze zmarszczki, pozbędziemy się worków i cieni, skóra się napnie, uelastyczni, a oko wizualnie otworzy.

Mnóstwo kobiet swoje mankamenty próbuje zakryć mocnym makijażem. Niewiele z nas zdaje sobie jednak sprawę, że jest to czynnik, który również może mocno ingerować w skórę, a nieodpowiednio dobrane kosmetyki często ją wysuszają oraz naruszają barierę ochronną. To niestety ma znaczny wpływ, jeżeli chodzi o kondycję zarówno naszych powiek, jak skóry wokół oczu. Oczywiście przyczyn powstawania pierwszych zmarszczek, cieni pod oczami czy opadającej powieki jest znacznie więcej i nie sposób wyeliminować z naszego życia wszystkich czynników, które mogą mieć na to wpływ. Możemy jednak sięgnąć po skuteczne rozwiązania, które uniosą naszą powiekę oraz poprawią stan skóry wokół oczu. Takim rozwiązaniem jest właśnie zabieg nieinwazyjnego liftingu powiek.

Dlaczego warto?

Urządzenie wyróżnia jego nieinwazyjność. Każdy pacjent, niezależnie od typu skóry, jest zadowolony z jego efektów. Niski poziom bólu, natychmiastowe rezultaty i krótka rekonwalescencja sprawia, że zabieg jest wyjątkowy w swej wygodzie i skuteczności.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Powieki górne i dolne

Cena

1500 zł

Rozwiązany problem

Drobne zmarszczki, wiotka skóra powiek

Jak często powtarzać

Zabiegi należy powtarzać co miesiąc

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Seria zabiegów skutecznie ujędrnia i napina skórę powiek, dając tym samym młodszy, bardziej wypoczęty wygląd. Po zabiegu widoczna jest poprawa tekstury skóry i redukcja zmarszczek. Oprócz liftingu górnej powieki skóra wokół oczu jest zrewitalizowana.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg poprzedza wstępna konsultacja ze specjalistą medycyny estetycznej, który określi rodzaj naszej skóry i zdecyduje, ile serii będzie niezbędnych do osiągnięcia oczekiwanych przez nas rezultatów. Sam zabieg polega na przyłożeniu do skóry wokół oczu urządzenia, którego głowica zakończona jest końcówką o charakterystycznych igiełkach. Następnie specjalista punkt po punkcie przesuwa urządzenie, które rozgrzewa się do bardzo wysokich temperatur, powodując tym samym kontrolowane "poparzenie".

Dzięki temu, że zabieg jest mało inwazyjny i nie ingeruje bardzo mocno w strukturę skóry, po jego wykonaniu nie jest zalecana długa rekonwalescencja. Specjaliści sugerują jednak, żeby do momentu wygojenia zrezygnować z bezpośredniej ekspozycji na słońce, a także z korzystania z saun oraz solariów. Bardzo ważna jest również odpowiednia pielęgnacja skóry, czyli przede wszystkim stosowanie bezpiecznych i łagodnych kremów nawilżających. O jej nawodnienie należy również zadbać od wewnątrz, czyli pamiętać o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia.

Uszkodzenia skóry, aktywna opryszczka, ciąża i okres karmienia, aktywny trądzik

Wysoka temperatura, jaką wykorzystuje urządzenie, w połączeniu z systemem niewielkich igieł może sprawiać, że wyobrażamy sobie spory ból, zwłaszcza na tak delikatnym obszarze, jakim są powieki. Pacjenci jednak tego bólu nie odczuwają w ogóle. Na życzenie klienta przed zabiegiem możemy zastosować dodatkową maść znieczulającą.

Po wykonanej serii zabiegów możemy spodziewać się bardzo skutecznego podniesienia i liftingu powiek. Skóra wokół oczu stanie się bardziej napięta i jędrniejsza, co oznacza, że pozbędziemy się również zmarszczek, które pojawiają się w tym obszarze. Nasz wygląd stanie się zdecydowanie młodszy, bardziej wypoczęty, oko się otworzy i nie będzie sprawiać wrażenia smutnego.

Tak, zabieg na opadającą powiekę pobudza skórę do naturalnych procesów regeneracji. Nie stanowi on bezpośredniej chirurgicznej ingerencji w jej strukturę, dlatego możemy spodziewać się, że efekt, który uzyskamy, będzie naturalny.

Często po wykonanym zabiegu pojawia się opuchlizna, zaczerwienienie, czasami również niewielkie strupki czy obrzęki. Takie powikłania ustępują jednak bardzo często już po kilku godzinach, a maksymalnie mogą utrzymywać się do kilku dni.

Już po pierwszym zabiegu poprawa kondycji skóry wokół oczu będzie zauważalna, jednak, aby zachować długotrwały efekt, należy wykonać co najmniej kilka (3–5 zabiegów) każdy z miesięcznym odstępem. Po tym czasie przyjdzie nam cieszyć się ostatecznym efektem.

Tak, zabiegi wykonywane są kilku seriach, a w ciągu miesiąca można wykonać maksymalnie jeden zabieg. Ich liczbę ustala specjalista na pierwszym spotkaniu, po przeprowadzeniu z nami wywiadu oraz sprawdzeniu kondycji skóry.

Opinie

* * * * *
Z usług kliniki Ambroziak korzystam od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Klinika na światowym poziomie, super sympatyczni i kompetentni ludzie- od recepcji począwszy. Lekarze przemili i bardzo profesjonalni. pozdrawiam dr Marcina Ambroziaka. Polecam wszystkim :)
Anita Prus

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Foxy Eyes
Dominika Sambora - Fizjoterapeuta

Foxy Eyes

Nieukrywanym trendem dermatologii estetycznej stało się w ostatnich latach foxy eyes. Spojrzenie to bowiem coś, co w wyglądzie każdej z ...
Laser pikosekundowy

Laser pikosekundowy

Problem niechcianych tatuaży staje się coraz bardziej powszechny. Na rynku wciąż istnieje niewiele urządzeń, które potrafiłyby sobie z tym poradzić ...
Plastyka powiek górnych i dolnych
Klaudia Ciszewska - Pracownik Administracji

Plastyka powiek górnych i dolnych

Do zabiegu chirurgicznej korekty powiek można przystąpić z wielu względów. Z jednej strony decydują się na niego osoby, które nie ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy