Laser naczyniowy - laserowe usuwanie naczynek

Stop zaczerwienieniom
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Popękane naczynka to problem większości dorosłych osób. Najczęściej pojawiają się one na policzkach, w okolicy nosa, lub na brodzie. Dzięki laserowi naczyniowemu można osiągnąć pozytywne rezultaty.

Laser naczyniowy, który stawia na bezpieczeństwo i komfort na pierwszym miejscu. Zastosowanie podwójnej długości fali lasera umożliwia terapię szerokiej gamy schorzeń od powierzchownych uszkodzeń naczyń aż po głębokie blizny. Laser ten ma możliwość dostosowania parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb pacjenta, co pozwala na skuteczne i precyzyjne leczenie wszystkich zmian naczyniowych i przebarwień skóry.

Dlaczego warto?

Laser naczyniowy jest absolutnie najlepszym wyborem dla każdego, kto zmaga się ze skórą naczynkową. Możliwość spersonalizowanej terapii, dostosowanej do bardzo różnych potrzeb pacjentów, bezpieczeństwo, komfort i skuteczność, sprawiają, iż laser ten jest uznawany za lidera w swojej branży a każdy pacjent jest bardzo zadowolony z efektów terapii.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja, dekolt

Cena

od 850 zł

Rozwiązany problem

Popękane naczynka, rumień

Jak często powtarzać

W zależności od ilości zmian kuracja może wymagać powtarzania zabiegu w odstępach miesięcznych.

Czas trwania zabiegu

20-40 min.

Efekty

Efekty zabiegu laserem naczyniowym widoczne są już po pierwszej wizycie. W zależności od rozległości zmian oraz obszaru ciała może być konieczne wykonanie serii zabiegów. Najczęściej terapia obejmuje kilka naświetlań w odstępach miesięcznych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg laserem naczyniowym polega na strzałach wiązki laserowej w miejscach gdzie widać popękane naczynka lub obszarach objętych rumieniem czy malformacją naczyniową.

Po zabiegu należy bezwzględnie unikać ekspozycji słonecznej co najmniej przez 4 tygodnie. Jeżeli wystąpi obrzęk, należy stosować chłodne okłady, przez kilka dni aż do jego ustąpienia

Aktywna opryszczka; stan zapalny obszaru zabiegowego, ciąża, świeża opalenizna

Laser naczyniowy wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia dla zapewnienia maksymalnego komfortu pacjentowi podczas wykonywania zabiegu. Dolegliwości bólowe są zmienne i zależą od wrażliwości pacjenta i okolicy ciała na którą działa fala lasera.

Popękane naczynka znikają, a rumień z każdym zabiegiem staje się mniej widoczny.

W przypadku zamykania naczyń efekt jest trwały, natomiast jeśli Pacjent ma predyspozycje do pękających naczynek, mogą pojawić się nowe zmiany.

Po zabiegu może wystąpić opuchlizna, szczególnie jeśli zabiegowi został poddany większy obszar.

po ok 3 tyg

Przy problemie pojedynczych popękanych naczynek zabieg należy powtórzyć jeśli pojawia się nowe zmiany; w przypadku rumienia lub malformacji naczyniowych należy wykonać serię zabiegów.

Mówi się, że większość Polek na cerę naczynkową. Jest w tym sporo prawdy. Klimat, w którym żyjemy sprzyja rozszerzaniu się naczyń krwionośnych. W dodatku Polki mają jasną skórę, więc takie naczynka są u nich widoczne.

Marcin Ambroziak

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg z wykorzystaniem światła pulsacyjnego
Agnieszka Czarnecka-Świerkot - Ginekolog

Zabieg z wykorzystaniem światła pulsacyjnego

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek ...
Laser Frakcyjny CO2
Wiktoria Stasiak - Zespół Przeszczepowy

Laser Frakcyjny CO2

Jeżeli chcielibyśmy raz na zawsze pożegnać problem rozstępów, blizn i przebarwień, to laser frakcyjny CO2 będzie idealną odpowiedzią na nasze ...
Laser tulowy
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Laser tulowy

Cofnij czas dzięki laserowemu zabiegowi resurfacingu skóry laserem tulowym. Ta innowacyjna procedura pomaga zredukować zmarszczki, blizny potrądzikowe i pigmentację, zapewniając ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy