Laserowa rewitalizacja pochwy - nieinwazyjna ginekologia estetyczna

Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Okolice intymne u większości pań bywają wstydliwym tematem i wiele z nich wciąż obawia się zgłosić do specjalisty. Tymczasem przypadłości takie jak nietrzymanie moczu, wiotkość i suchość pochwy, a także przerost warg sromowych może wyleczyć już jeden zabieg.

Laserowa rewitalizacja pochwy stanowi pewien przełom, jeżeli chodzi o ginekologię estetyczną. Za jego sprawą można wyeliminować bardzo wiele problemów, z którymi borykają się między innymi kobiety po ciężkich porodach czy w okresie menopauzy. Naturalny poród często powoduje rozciągnięcie ścian pochwy, co w konsekwencji prowadzi do przykrych powikłań, począwszy od zmniejszenia doznań seksualnych, aż nawet po wypadanie pochwy w przyszłości. Po menopauzie natomiast bardzo częstym zjawiskiem jest suchość pochwy. Wówczas zmienia się również jej PH i zubożeniu ulega naturalna flora bakteryjna. Taka sytuacja może prowadzić do przykrych powikłań w postaci nawracających infekcji, stanów zapalnych i dyskomfortu.

Pisząc o laserowej rewitalizacji pochwy, nie sposób nie wspomnieć również o kobietach, u których narastają kompleksy w związku z samym wyglądem miejsc intymnych. To prowadzić może do braku poczucia pewności siebie, kompleksów, a co za tym idzie – niechęci do wchodzenia w kontakty seksualne. Aby nie rezygnować z tej ważnej sfery naszego życia i nie pogłębiać kompleksów, warto zdecydować się właśnie na rewitalizację pochwy. Jest to idealna alternatywa w porównaniu do zabiegów chirurgicznych.

Dlaczego warto?

Warto postawić na zdrowie swoich miejsc intymnych, a także komfort zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Laserowa rewitalizacja pochwy działa kompleksowo i za jej sprawą jesteśmy w stanie pozbyć się wielu nieprzyjemnych przypadłości. Na korzyść lasera przemawia również bardzo niewielka inwazyjność. Nie wymaga on wielu przygotowań ani długiej rekonwalescencji, a czas trwania zabiegu to zaledwie od kilku do kilkunastu minut. Ten krótki odcinek czasu dzieli nas od uzyskania pełnego komfortu i satysfakcji z wyglądu miejsc intymnych na wiele miesięcy.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Kobiece strefy intymne

Cena

1700 zł pierwszy zabieg, 1300 zł drugi zabieg, 1050 zł trzeci zabieg

Jak często powtarzać

Najczęściej należy wykonać jeden zabieg. W przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu procedurę można powtórzyć.

Efekty

Dzięki obkurczaniu i rewitalizacji pochwy laserem szybko dostrzeżemy szereg pozytywnych rezultatów. Panie, które borykały się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, od razu poczują znaczną potrawę. Pochwa stanie się naturalnie bardziej nawilżona i co za tym idzie – mniej podatna na infekcje czy świąd. Poprawi się również jej elastyczność, dzięki czemu możemy spodziewać się lepszych doznań podczas stosunków. Jak sami widzimy, zabieg ten jest kompleksowy. Dzięki niemu polepszy się zarówno jakość naszego życia seksualnego, jak i wpłynie on na codzienny komfort oraz swobodę, a my zapomnimy o wszelkich dolegliwościach miejsc intymnych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Aby zabieg mógł zostać przeprowadzony, konieczne jest posiadanie aktualnego wyniku badania cytologicznego. Nie może ono być starsze niż 6 miesięcy. Niezbędne jest również odbycie badania ginekologicznego. Sam zabieg będzie poprzedzała konsultacja z naszym specjalistą, który odpowie na wszystkie pytania i szczegółowo wyjaśni jego proces. Kuracja laserem Mona Lisa nie wymaga wcześniejszych większych przygotowań. Do wnętrza pochwy specjalista wprowadza specjalną głowicę i za jej sprawą wykonywane są mikrourazy, które prowadzą do regeneracji oraz wytwarzania nowych komórek. Dzięki temu odbudowana zostaje cała błona śluzowa, obkurczając tym samym pochwę. Po takiej terapii zostaje pobudzona również produkcja glikogenu, który jest odpowiedzialny za nawilżenie.

Dzięki temu, że zabieg wykazuje niewielką inwazyjność, to pacjentki nie muszą stosować się do restrykcyjnych zaleceń. Mogą wrócić do swoich codziennych obowiązków już po jego wykonaniu. Specjaliści zalecają jednak wstrzemięźliwość seksualną przez okres siedmiu dni. Przez około dwa dni od wykonania zabiegu dobrze jest natomiast ograniczyć aktywność fizyczną, a także gorące kąpiele.

Do zabiegu nie mogą podejść panie, których cytologia wykazała nieprawidłowości. Przeciwwskazaniem będzie również miesiączka, okres ciąży, niewyleczone infekcje intymne, jak również nowotwory.

Zabieg rewitalizacji pochwy jest bezbolesny i nie wymaga nawet zastosowania dodatkowego znieczulenia.

Po terapii laserowej pochwa stanie się nawilżona, bardziej elastyczna i ciaśniejsza. Dzięki takim efektom poprawią się odczucia związane ze współżyciem. Jeżeli natomiast borykałyśmy się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, od razu poczujemy dużą różnicę.

Niewątpliwym atutem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest jego niewielka inwazyjność. Oznacza to, że nie musimy się martwić o ból, powikłania czy skutki uboczne, ponieważ nie występują one po jego wykonaniu.

Już po około miesiącu od wykonania zabiegu będziemy mogły docenić jego pozytywne efekty.

Wszystko zależy od naszej przypadłości i indywidualnych predyspozycji, dlatego na wizycie konsultacyjnej lekarz ginekolog ustali właściwą dla nas terapię.

To najwygodniejszy dla pacjentki sposób wyleczenia wielu schorzeń i problemów które mogą się pojawiać w jej strefie intymnej. Jego nieinwazyjność, brak okresu rekonwalescencji, bezbolesny sposób wykonywania zabiegu ale przede wszystkim skuteczność, sprawiają, że każda pacjentka jest zadowolona z rezultatów.

Izabella Jeleńska-Draim

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Elektrokonizacja szyjki macicy

Elektrokonizacja szyjki macicy

Jeżeli kolposkopia lub cytologia wykazały nieprawidłowości, kolejnym krokiem na drodze do właściwej diagnozy powinna być elektrokonizacja szyjki macicy. W tym ...
Elektromagnetoterapia - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Elektromagnetoterapia - silne mięśnie dna miednicy w 3 tygodnie

Wokół osłabionych mięśni dna miednicy i związanego z tym problemu nietrzymania moczu narosło wiele mitów. Dwa najbardziej szkodliwe są takie, ...
HIFU ginekologiczne

HIFU ginekologiczne

Proces starzenia organizmu dotyczy wszystkich jego narządów. Bardziej wiotka staje się nie tylko skóra, ale również śluzówki, mięśnie. Cierpi na ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy