Chirurgia plastyczna

Zabiegi i operacje plastyczne: estetyczne i rekonstrukcyjne

Chirurgia plastyczna to jedna z najstarszych dziedzin medycyny, która stale się rozwija i pomaga pacjentom uporać się z różnymi niedoskonałościami urody.

Klinika Ambroziak spełniając najwyższe standardy operacyjne może zaproponować zabiegi chirurgii plastycznej i operacje plastyczne przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy chirurgów, w najlepszych możliwych warunkach, ze szczególną troską o bezpieczeństwo i samopoczucie pacjenta. Ponadto opracowaliśmy bogaty wachlarz niechirurgicznych zabiegów estetycznych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Powiększenie piersi implantami
Z troski o kobiecość
Rekonstrukcja piersi
Z troski o kobiecość
Redukcja piersi
Z troski o kobiecość
Podniesienie piersi
Z troski o kobiecość
Podniesienie piersi z implantami
Z troski o kobiecość
Symetryzacja piersi
Z troski o kobiecość
Plastyka korekcyjna nosa zewnętrznego i przegrody
Plastyka powiek górnych i dolnych
Szersze spojrzenie
Plastyka powłok brzusznych - Abdominoplastyka
Plastyka korekcyjna odstających małżowin usznych
Liposukcja HD Body Shaping
Perfekcja w każdym calu
Liposukcja N.I.L.
Midface Lift
Bull Horn Lip Lift
Lift twarzy i szyi
Lift czoła i brwi
Plastyka ud
Plastyka ramion
Operacja Ginekomastii
Lipofilling Adivive
Piękno czerpane z natury
Nici Silhouette Lift
Cellulaze
Jedno urządzenie na 3 problemy
Liposukcja laserowa - Cynosure Triplex
SmartLux - terapia LED
Zbawienna moc światła
Dermalux Tri-Wave MD
Moc fototerapii

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Jako nowoczesna klinika chirurgii plastycznej możemy zaoferować Pacjentom najlepiej wykwalifikowaną kadrę, najnowsze technologię oraz komfort przed, w trakcie i po każdym zabiegu operacyjnym. Dysponując innowacyjnym sprzętem zarówno w chirurgii plastycznej jak i dermatologii estetycznej, możemy zaoferować terapie łączone, odpowiednie zabiegi uzupełniające po chirurgii plastycznej (terapia blizn) oraz kompleksową opiekę rehabilitantów pooperacyjnych. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy i dokładamy wszelkich starań aby pod naszą opieką czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym między innymi: nici liftingujące, powiększanie piersi za pomocą implantów, redukcję oraz podniesienie piersi, abdominoplastykę (plastyka brzucha), korekcję powiek górnych i dolnych, liposukcję (odsysanie tłuszczu) i wiele innych. Ponadto przeprowadzamy operacje plastyczne rekonstrukcyjne - rekonstrukcje piersi po mastektomii, korekcje blizn, korekcje deformacji uszu itp. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez doświadczony zespół chirurgów plastycznych wraz z zespołem pielęgniarskim oraz anestezjologicznym. Po zakończonej operacji pacjent może odpoczywać w bardzo komfortowym otoczeniu i jest pod stałą opieką personelu. Przebieg każdej operacji jest wcześniej szczegółowo planowany, uwzględniając indywidualne potrzeby konkretnego pacjenta oraz jego oczekiwania względem rezultatów. Zapraszamy na konsultację z naszymi chirurgami plastycznymi, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i ustalić plan działania.

+48 22 111 50 05