Chirurgia plastyczna

Zabiegi i operacje plastyczne: estetyczne i rekonstrukcyjne

Chirurgia plastyczna to jedna z najstarszych dziedzin medycyny. Bardzo mocno rozwinęła się ona na przestrzeni lat i pomaga pacjentom uporać się z różnymi niedoskonałościami urody.

Klinika Ambroziak, spełniając najwyższe standardy operacyjne, może zaproponować zabiegi chirurgii plastycznej i operacje plastyczne przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy chirurgów. Odbywają się one w najlepszych możliwych warunkach, ze szczególną troską o bezpieczeństwo i samopoczucie pacjenta. Ponadto opracowaliśmy bogaty wachlarz niechirurgicznych zabiegów estetycznych. Wiemy, że wygląd, który satysfakcjonuje, jest kluczem do spełnienia, samoakceptacji i dobrego samopoczucia. Z pomocą zabiegów chirurgii plastycznej jesteśmy w stanie podkreślić i wyeksponować prawdziwe piękno każdego z nas. Jeżeli wybrane partie ciała budzą w nas niechęć, kompleksy lub przypominają o przykrych zdarzeniach, warto pamiętać, że zawsze mamy wyjście z takiej sytuacji. Nie ulega również wątpliwości, że z roku na rok ciało ulega procesom starzenia się i może tracić dawną witalność. Wyłącznie od nas zależy, co z tym zrobimy. Proces budowania pewności siebie i zadowolenia ze swojego ciała jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nasi chirurdzy plastyczni pozostają do Państwa dyspozycji. 

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Liposukcja kończyn dolnych w leczeniu lipodemii
Sposób na zgrabne i lekkie nogi
Rekonstrukcja piersi
Z troski o kobiecość
Operacja poporodowej niewydolności przedniej ściany brzucha (PPAWIS)
Operacja przepukliny brzusznej - pępkowej, kresy białej i pooperacyjnej
Laparoskopowa rekonstrukcja rozejścia kresy białej
Operacja przepukliny pachwinowej metodą laparoskopową
Powiększenie piersi implantami
Z troski o kobiecość
Redukcja piersi
Z troski o kobiecość
Podniesienie piersi
Z troski o kobiecość
Podniesienie piersi z implantami
Z troski o kobiecość
Symetryzacja piersi
Piękno w harmonii
Plastyka korekcyjna nosa i przegrody
Plastyka powiek górnych i dolnych
Szersze spojrzenie
Plastyka powłok brzusznych - Abdominoplastyka
Plastyka korekcyjna odstających małżowin usznych
Liposukcja HD Body Shaping
Perfekcja w każdym calu
Liposukcja N.I.L.
Midface Lift
Bull Horn Lip Lift
Lifting twarzy i szyi
Lift czoła i brwi
Plastyka ud
Plastyka ramion
Operacja Ginekomastii
Rozwiązanie dla mężczyzn z nadmiernym rozrostem piersi
Przeszczep tkanki tłuszczowej lipofilling
Piękno czerpane z natury
Nici liftingujące ze stożkami
Liposukcja laserowa
Jedno urządzenie na trzy problemy
Liposukcja laserowa
Terapia światłem LED
Zbawienna moc światła
Fototerapia światłem
Moc fototerapii

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Pomożemy wydobyć Twoje naturalne piękno

Oferujemy operacje plastyczne na najwyższym poziomie.

Jako nowoczesna klinika chirurgii plastycznej możemy zaproponować pacjentom najlepiej wykwalifikowaną kadrę, najnowsze technologie oraz komfort przed, w trakcie i po każdym zabiegu operacyjnym. Dysponując innowacyjnym sprzętem, zarówno w dziedzinie chirurgii plastycznej, jak i dermatologii estetycznej, możemy zaoferować terapie łączone, odpowiednie zabiegi uzupełniające (terapia blizn) oraz kompleksową opiekę rehabilitantów pooperacyjnych. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy i dokładamy wszelkich starań, aby pod naszą opieką czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym między innymi: nici liftingujące, powiększanie piersi za pomocą implantów, redukcję oraz podniesienie piersi, abdominoplastykę (plastyka brzucha), korekcję powiek górnych i dolnych, liposukcję (odsysanie tłuszczu) i wiele innych. Ponadto przeprowadzamy operacje plastyczne rekonstrukcyjne: rekonstrukcje piersi po mastektomii, korekcje blizn, korekcje deformacji uszu itp. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczoną kadrę chirurgów plastycznych wraz z zespołem pielęgniarskim oraz anestezjologicznym. Po zakończonej operacji pacjent może odpoczywać w bardzo komfortowym otoczeniu i jest pod stałą opieką personelu. Przebieg każdego zabiegu zostanie wcześniej szczegółowo zaplanowany, uwzględniając indywidualne potrzeby oraz oczekiwania względem rezultatów. Zapraszamy na konsultację z naszymi chirurgami plastycznymi, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i ustalić plan działania.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy