Diego Dalla Palma-WhiteLight

Kuracja na przebarwienia
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Rezerwuję

Upływający czas, ciąża, brak równowagi hormonalnej, zabiegi medyczne, nadmierna ekspozycja na słońce, zanieczyszczenia i czynniki podrażniające to problemy, które dotykają większości kobiet. Czynniki te powodują zmiany w sposobie produkowania melaniny, czyli pigmentację skóry i prowadzą do powstawania ciemnych plam oraz nierównomiernego zabarwienia skóry. W następstwie traci ona zdolność odbijania światła i w efekcie wygląda mniej promiennie i młodzieńczo. W rozwiązaniu tych problemów może pomóc zabieg Diego Dalla Palma Whitelight.

Diego Dalla Palma Whitelight działa silnie antystarzeniowo, przywraca promienność twarzy i redukuje przebarwienia. Koloryt skóry staje się bardziej równomierny, a wygląd młodszy i bardziej świeży, dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Zabieg dodatkowo został wzmocniony o dużą dawkę witaminy C, która jest silnym antyoksydantem o działaniu antiaging.

Diego Dalla Palma i zabiegi WHITELIGHT™ przywraca równowagę każdemu rodzajowi skóry poprzez specjalne, dostosowane do potrzeb i spersonalizowane zabiegi.

Dlaczego warto?

Seria niezwykle przyjemnych i relaksujących zabiegów przywraca skórze blask i piękny koloryt. Skutecznie niweluje wszelkie niedoskonałości, odświeża oraz nawilża skórę twarzy.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja , dekolt

Rozwiązany problem

Przebarwienia, nierównomierny koloryt skóry

Jak często powtarzać

Zaleca się wykonanie 5-6 zabiegów w odstępach od 2 do 3 tygodni.

Czas trwania zabiegu

około 80 min.

Efekty

Zabieg Whitelight to doskonała pielęgnacja skóry, której problemem jest nierówny koloryt lub przebarwienia. Dzięki regularnej pielęgnacji skóra odzyskuje blask i piękny koloryt.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg Whitelight jest zabiegiem pielęgnacyjnym o działaniu rozjaśniającym, antyoksydacyjnym i przeciwzmarszczkowym. Polega na nakładaniu na skórę w odpowiedniej kolejności preparatów mających na celu regulację produkcji melaniny. Zabiegowi towarzyszy przyjemny masaż. Wykończenie stanowi maska intensywnie rozjaśniająca.

Ochrona przeciwsłoneczna po zabiegu (SPF 50), w celu wzmocnienia zabiegów gabinetowych polecane jest stosowanie odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej

Aktywna opryszczka, uczulenie na składniki preparatów, przerwanie ciągłości naskórka, infekcje skórne

Rozjaśnienie skóry, wyrównanie kolorytu, regulacja produkcji melaniny, działanie przeciwzmarszczkowe

Efekty uzależnione od kondycji skóry oraz problemu

Możliwe reakcje alergiczne związane ze składem kwasów lub wyciągów roślinnych używanych przy zabiegu

już po pierwszym zabiegu

Tak, dla trwałego efektu należy wykonać serię zabiegów.

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Alma Harmony XL - DyeVL

Alma Harmony XL - DyeVL

Każda komórka ciała człowieka jest genetycznie zaprogramowana do samoistnego starzenia się. W przypadku skóry, procesy te mogą ulec przyspieszeniu wskutek ...
Laser Fraxel Dual

Laser Fraxel Dual

Fraxel® jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Działanie tego lasera polega na wytworzeniu tysięcy mikrouszkodzeń (niewidzialnych gołym okiem), co prowokuje ...
Laser Cutera Enlighten III

Laser Cutera Enlighten III

Niechciane tatuaże, mała witalność skóry, zmiany barwnikowe oraz blizny - wszystkie te problemy potrafią być bardzo uciążliwe i każdy kto je ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy