Nici Liftingujące

Lifting w wersji soft
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Zabieg z użyciem nici liftingujących wykonywany jest na świecie co 15 min. Nie wymaga żadnych nacięć, szwów ani szycia chirurgicznego. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! A wystarcza tylko jeden zabieg.

Dzięki niciom liftingującym kobieta odzyskuje młodą, wypoczętą twarz i nikt, oprócz niej, nie wie dlaczego. Nici liftingujące - to dwukierunkowe, bio-wchłanialne nici ze stożkami – bezpieczny zabieg korekcji zwiotczenia skóry oraz redukcji oznak starzenia. Powoduje zmianę położenia tkanki tłuszczowej w okolicy jarzmowej i przywrócenie objętości oraz poprawienie owalu twarzy.

Dlaczego warto?

Dzięki zastosowaniu nici uzyskujemy efekt liftingu, a rekonwalescencja jest znacznie krótsza niż przy metodach chirurgicznych. 

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Twarz, szyja

Cena

od 4000 zł

Rozwiązany problem

Utrata elastyczności skóry, wiotkość skóry, opadające policzki, chomiki

Jak często powtarzać

Efekt zabiegu jest długotrwały

Czas trwania zabiegu

Około 30 min.

Efekty

Nici liftingujące dają efekt liftingu chirurgicznego przy użyciu nici, bez konieczności użycia skalpela. Oprócz tego, po zabiegu następuje poprawa wyglądu policzków, przywrócenie objętości w okolicy jarzmowej, korekcja zwiotczenia skóry, redukcja oznak starzenia, podniesienie brwi i lifting szyi.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg ten jest indywidualnie dopasowywany dla każdego pacjenta. Najlepszymi kandydatami do zabiegu są pacjenci z niewielką obwisłością skóry, mający elastyczną skórę i uwydatnione struktury kostnej. Zabieg trwa mniej niż 30 min. Nici liftingujące można z powodzeniem stosować wraz z innymi zabiegami z naszej oferty, np. wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej, co dopełnia naturalnego efektu i poprawia ich rozmieszczenie w wygodny sposób.

W pierwszych sześciu godzinach po zabiegu zalecane jest stosowanie zimnych okładów na obszary poddane zabiegowi, przez pierwsze 3–5 nocy należy spać na plecach, w pierwszym tygodniu nie zaleca się leczenia stomatologicznego, masażu twarzy, zabiegów kosmetycznych twarzy i sportu z elementem kontaktu fizycznego, twarz i włosy można myć bez żadnych przeciwwskazań, należy ograniczyć mimikę twarzy w ciągu pierwszych 3 tygodni po zabiegu, zaleca się unikania żucia twardych produktów oraz energicznego otwierania ust w okresie 4 tygodni po zabiegu, stosowanie filtrów przeciwsłonecznych po zabiegu.

Technika jest przeciwwskazana u pacjentów z alergią lub udowodnionymi reakcjami negatywnymi na używane do zabiegu biomateriały.

Efekt zabiegu nićmi utrzymuje się około 2 lata.

Efekt jest długotrwały- utrzymuje się około 2 lat. Po tym czasie zabieg można powtórzyć.

Opinie

* * * * *
Polecam każdemu! Doktor Ambroziak odmienił całe moje życie. Poddałam się łącznie kilkunastu zabiegom upiększającym i liftingujacym. Co prawda musiałam wyrobić nowy dowód, gdyż moja twarz jest nie do poznania, to i tak jestem zachwycona wysoką dbałością o szczegóły i o klienta. Sama obsługa oraz pan doktor są niezwykle mili i przyjaźni. Czułam się jak w towarzystwie rodziny czy przyjaciół. Polecam!
Magda Sawina

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Lifting twarzy i szyi
Aleksandra Mortka- Pracownik recepcji

Lifting twarzy i szyi

Kto z nas nie chciałby wyglądać o 15 lat młodziej? W dzisiejszym społeczeństwie, w którym wizerunek odgrywa dużą rolę, ludzie ...
Midface Lift

Midface Lift

Lifting środkowej części twarzy, tzw. midface lift, jest operacją, której zadaniem jest uniesienie przede wszystkim tkanek policzka. Młody wygląd tej ...
HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości

Modelowanie twarzy i ciała jeszcze nigdy wcześniej nie było tak skuteczne i szybkie. Wszystko to zawdzięczamy urządzeniu, które wykorzystuje technologię ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy