Nadmierne Owłosienie

Niechciane owłosienie to problem wielu kobiet i mężczyzn. Regularne usuwanie włosków tradycyjnymi metodami niesie ze sobą wiele niedogodności, zatem warto skorzystać z profesjonalnej i niezwykle skutecznej metody trwałego usuwania owłosienia przy pomocy lasera. 

Jednym z najlepszych sposobów na nadmierne owłosienie jest zastosowanie specjalnego lasera, który emituje wiązkę światła pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Dzięki temu, włos już nie odrasta, gdyż nie ma z czego. Sposób ten jest niezmiernie skuteczny i w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów depilacji (golenie, wosk, elektroliza) nie zostawia śladów, nie naraża włosów na wrastanie i nie daje możliwości na powstanie blizn. W Klinice Ambroziak wykonujemy epilację laserową trzema laserami. Wszystkie te urządzenia to nowoczesne, najbardziej zaawansowane lasery, których nie znajdzie się w salonie kosmetycznym. Ich moc, ale również innowacyjne systemy, które dbają o komfort pacjenta, sprawiają, że nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadmiernego owłosienia.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Nowa era epilacji laserowej Jeżeli do tej pory baliśmy się zabiegów tego typu ze względu na długi czas ich trwania ...
Epilacja laserowa
Joanna Ambroziak, Współwłaścicielka i Prezes Zarządu Kliniki Ambroziak

Epilacja laserowa

Zupełnie nowa generacja depilacji laserowej. To innowacyjne urządzenie klasy premium pozwala na skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia raz na zawsze.
Epilacja laserowa

Epilacja laserowa

Najskuteczniejszy sposób na trwałe pozbycie się włosków w ciała? Epilacja laserowa! Wyobraź sobie, że jedynie kilka zabiegów może dzielić cię ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy