Nadmierne Owłosienie

Niechciane owłosienie to problem wielu kobiet i mężczyzn. Regularne usuwanie włosków tradycyjnymi metodami niesie ze sobą wiele niedogodności, zatem warto skorzystać z profesjonalnej i niezwykle skutecznej metody trwałego usuwania owłosienia przy pomocy lasera. 

Najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem na nadmierne owłosienie jest zastosowanie specjalnego lasera, który emituje wiązkę światła pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Dzięki temu, włos już nie odrasta, gdyż nie ma z czego. Sposób ten jest niezmiernie skuteczny i w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów depilacji (golenie, wosk, elektroliza) nie zostawia śladów, nie naraża włosów na wrastanie i nie daje możliwości na powstanie blizn. W Klinice Ambroziak wykonujemy epilację laserową trzema laserami - Vectus Palomar, Venus Velocity oraz Cutera Excel HR. Wszystkie te urządzenia to najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane lasery, których nie znajdzie się w salonie kosmetycznym. Ich moc, ale również innowacyjne systemy, które dbają o komfort pacjenta, sprawiają, że nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadmiernego owłosienia.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Venus Velocity

Venus Velocity

Venus Velocity to laser diodowy wykorzystywany do skutecznego i trwałego usuwania owłosienia. Zabieg jest szybki i komfortowy.
Laser Cutera Excel HR

Laser Cutera Excel HR

Laserowe zabiegi usuwania niechcianego owłosienia od wielu lat są najbardziej efektywną metodą walki z tym problemem. Nowoczesne urządzenia high tech ...
Vectus Palomar

Vectus Palomar

Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, elektroliza, wosk, itp.) nie tylko wiąże się z odrastaniem włosów, ale również z ...
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy