Mezoterapia kolagenowa

Naturalnie piękna
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Kolagen to jeden z głównych budulców naszej skóry. Głównym zadaniem kolagenu jest utrzymywanie jej właściwej struktury oraz sprężystości. Niestety wraz z upływającym czasem ilość naturalnego kolagenu znacznie się zmniejsza pod wpływem promieniowania UV oraz naturalnych procesów starzenia. Zauważamy wtedy tworzenie się zmarszczek, opadanie owalu twarzy oraz pogorszenie jakości skóry.

Idealnym rozwiązaniem na powstawanie zmarszczek jest mezoterapia kolagenowa. Poprzez zawarte w nim biomimetyczne włókna kolagenu, dochodzi do bioregeneracji skóry oraz tkanki łącznej. W praktyce oznacza to znaczną poprawę elastyczności, jędrności, a także rozświetlenie i nawilżenie. Preparat doskonale sprawdza się również w zastosowaniu na ciele - redukuje cellulit, poprawia kondycję wiotkiej skóry po ciąży lub wahaniach wagi; w terapii leczenia blizn i rozstępów. Jest to również doskonałe wsparcie do regeneracji po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej takich jak liposukcja lub abdominoplastyka.

Dlaczego warto?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ze względu na zastosowany w nim natywny kolagen własny (bezpieczny dla alergików), a po serii zabiegów efekty są bardzo widoczne.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

twarz, szyja, dekolt, ciało

Cena

od 1400 zł

Rozwiązany problem

Utrata elastyczności skóry

Jak często powtarzać

4 zabiegi w odstępach 4-6 tygodni

Czas trwania zabiegu

20 min.

Efekty

Bardzo dobre, naturalne efekty- skóra staje się napięta, elastyczna i bardziej jędrna.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Zabieg może być poprzedzony znieczuleniem maścią. Mezoterapia polega na ostrzykiwaniu wybranych okolic preparatem kolagenowym. Po zabiegu widoczne są grudki, które stopniowo (przez okres 2-3 dni) będą się wchłaniały. Jest to objaw typowy dla tego zabiegu i nie należy się nim niepokoić. Mogą pojawić się również delikatne zasinienia w miejscu wkłuć.

Zabieg może być poprzedzony znieczuleniem aby zminimalizować odczucia bólowe.

Poprawienie jakości, gęstości oraz elastyczności skóry

Efekty mezoterapii kolagenowej są długotrwałe. Jest to znaczna poprawa gęstości skóry, która utrzymuje się 12-18 miesięcy. Po upływie tego czasu serię zabiegów należy powtórzyć dla osiągnięcia efektu stałego. Należy jednak pamiętać, że preparat ma właściwości stymulujące, zatem jakość skóry, nawet po upływie długiego czasu, będzie lepsza niż przed zabiegiem.

Tak

Opinie

* * * * *
Po kolejnej już wizycie polecam z całego serca! Pan dr Ambroziak - złoty Człowiek. Atmosfera panująca w jego gabinecie sprawia, że żaden ból niestraszny :) Piękne, przyjazne miejsce, z pewnością wrócę jeszcze nie raz.
Anna

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting
Julia Sieczych - Dermatolog

Kwas hialuronowy Hydrobalans Soft Lifting

Hydrobalans to rozwiązanie dla każdego, kto pragnie aby skóra twarzy miała naturalny, zdrowy i promienny wygląd.
Kwas polimlekowy
Klaudia Ciszewska - Pracownik Administracji

Kwas polimlekowy

Jeżeli szukamy poprawy wyglądu skóry twarzy, to zabieg z wykorzystaniem kwasu polimlekowego powinien sprostać naszym oczekiwaniom. Według opinii pacjentów jest ...

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy