Żylaki na Nogach

Sposobów na leczenie żylaków jest dużo i różnią się technologią, czasem trwania zabiegu, rekonwalescencją oraz innymi czynnikami medycznymi. Łączy je natomiast jedna rzecz - skuteczność. 

Każdy zabieg na żylaki kończyn dolnych wykonywany w Klinice Ambroziak jest bardzo skuteczny i daje Pacjentom możliwość cieszenia się ze zdrowych, estetycznych nóg. 

Istnieje wiele metod, których używają chirurdzy naczyniowi w leczeniu żylaków. Jedną z nich jest system nieinwazyjnego zamykania żylaków, który polega na zastosowaniu kleju,który skutecznie uszczelnia bądź zamyka chorobowo zmienione żyły, dzięki czemu krew jest przekierowywana do pobliskich, zdrowych żył, a żylaki są wyeliminowane. 
Inną metodą jest termoablacja radiowa, która wykorzystuje fale radiowe, aby za pomocą ciepła zniszczyć i zamknąć chorą żyłę. 
Oprócz tego, można wyleczyć żylaki tradycyjną metodą czyli strippingiem. Jeżeli żylaki są malutkie, należy wykonać laserowe usuwanie naczynek, również wykonywane w naszej klinice. 
Ostatecznie, to chirurg naczyniowy rekomenduje najlepszy sposób leczenia dla danego pacjenta, po szczegółowym wywiadzie oraz badaniu Dopplera. Niemniej jednak każdy wykonany u nas zabieg to gwarancja pomocy z tym uciążliwym problemem.

Polecane zabiegi

Znajdź zabieg idealny dla siebie
Nieinwazyjny system zamykania żylaków

Nieinwazyjny system zamykania żylaków

System zamykania żylaków to mało inwazyjna, nietermiczna metoda leczenia żylaków nie wymagająca znieczulenia tumescencyjnego oraz noszenia pończoch uciskowych,umożliwiając pacjentom powrót ...
Żylaki kończyn dolnych - termoablacja radiowa

Żylaki kończyn dolnych - termoablacja radiowa

Zgodnie z zaleceniami europejskiego oraz amerykańskiego forum flebologów zabieg termoablacji radiowej traktowany jest jako „złoty standard" w leczeniu żylaków kończyn ...
Miniflebektomia

Miniflebektomia

Miniflebektomia (zwana często inaczej szydełkowaniem żył) to nowoczesny, mało inwazyjny, dający bardzo dobry efekt kosmetyczny, zabieg chirurgiczny wykonywany metodą Mullera. ...
Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek

Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek

Laserowe usuwanie naczynek to sposób na bardzo małe naczynka, którym skleroterapia nie da rady. Jego nieinwazyjność, precyzja i skuteczność sprawiają, ...
Stripping żył kończyn dolnych

Stripping żył kończyn dolnych

Stripping żył kończyn dolnych to klasyczna metoda usuwania dużych niewydolnych pni żył powierzchownych
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy