Flebologia oraz chirurgia naczyniowa

Profesjonalna diagnoza i leczenie chorób żył

Flebologia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób żył. W warszawskiej Klinice Ambroziak wykonujemy zaawansowane zabiegi chirurgii naczyniowej.

W naszej ofercoe znajdziesz pomoc lekarza flebologa oraz najnowsze metody leczenia schorzeń układu żylnego. Dziedzina flebologii i chirurgii naczyniowej pomaga zwalczać takie przypadłości jak żylaki, obrzęki i pajączki. Dzięki niej dbamy zarówno o kondycję nóg, jak i ich urodę. Flebologia ma więc znaczenie nie tylko jako sposób na pozbycie się nieestetycznych schorzeń, ale i zachowanie zdrowia. Naszą domeną jest chirurgia naczyniowa oraz małoinwazyjne, nieoperacyjne metody leczenia z wykorzystaniem lasera, fal radiowych oraz innowacyjnych preparatów. W ramach wyodrębnionego działu flebologia oferujemy: zamykanie żylaków VenaSeal, termoablację radiową żylaków, skleroterapię żylaków, miniflebektomię (szydełkowanie żył), laserowe usuwanie naczynek oraz stripping żył kończych dolnych.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Liposukcja kończyn dolnych w leczeniu lipodemii
Sposób na zgrabne i lekkie nogi
Nieinwazyjny system zamykania żylaków
Żylaki kończyn dolnych - termoablacja radiowa
Skleroterapia
Miniflebektomia
Zdrowe nogi
Laserowe zamykanie i usuwanie naczynek
Pożegnaj pajączki
Stripping żył kończyn dolnych

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Zdrowe nogi bez żylaków

Do zabiegów chirurgii naczyniowej używamy nowoczesnego sprzętu. 

Do zamykania żylaków służy wiele metod, np. system klejenia żylaków, który za pomocą specjalnego preparatu skleja niedrożne naczynia i przekierowuje krew do żył zdrowych. Kolejną metodą jest termoablacja. Zakłada ona miejscowe znieczulenie i wprowadzenie do żył cewnika pod kontrolą USG. Cewnik ten powiększa światło żylne, emitując fale radiowe. Bardzo skutecznym zabiegiem jest również miniflebektomia połączona z kolei z metodą Mullera. Do laserowego zamykania naczynek wykorzystujemy w naszej klinice flebologii lasery diodowe (emitujące fale o tej samej długości) albo modele Nd-Yag (których światło działa na hemoglobinę, powodując kumulowanie energii i podgrzewanie naczyń, co doprowadza do ich obumierania i zanikania).

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy