Flebologia oraz chirurgia naczyniowa

Profesjonalna diagnoza i leczenie chorób żył

Flebologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób żył. W warszawskiej Klinice Ambroziak wykonujemy zaawansowane zabiegi chirurgii naczyniowej.

W ofercie Kliniki Ambroziak Warszawa znajdziesz pomoc lekarza specjalizacji flebolog oraz najnowsze metody leczenia schorzeń układu żylnego. Dziedzina flebologii i chirurgii naczyniowej pomaga zwalczać takie przypadłości jak żylaki, obrzęki i pajączki. Dzięki niej dbamy zarówno o kondycję nóg, jak i ich urodę. Ma więc znaczenie nie tylko jako sposób na pozbycie się nieestetycznych schorzeń, ale i zachowanie zdrowia. Naszą domeną jest chirurgia naczyniowa oraz małoinwazyjne, nieoperacyjne metody leczenia z wykorzystaniem lasera, fal radiowych oraz innowacyjnych preparatów. W ramach wyodrębnionego działu flebologia oferujemy: zamykanie żylaków VenaSeal, termoablację radiową żylaków Venefit, skleroterapię żylaków, miniflebektomię (szydełkowanie żył), laserowe usuwanie naczynek oraz stripping żył kończych dolnych.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
VenaSeal - system zamykania żylaków
Żylaki kończyn dolnych - Venefit termoablacja radiowa (VNUS)
Skleroterapia
Miniflebektomia
Zdrowe nogi
Laserowe usuwanie naczynek
Pożegnaj pajączki
Stripping żył kończyn dolnych

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń

Do zabiegów chirurgii naczyniowej wykorzystujemy nowoczesne sprzęty. Do zamykania żylaków wykorzystujemy wiele metod, np. system VenaSeal (klejenie żylaków), który za pomocą specjalnego preparatu skleja niedrożne naczynia i przekierowuje krew do żył zdrowych. Kolejną metodą jest termoablacja przeprowadzana z wykorzystaniem technologia VENEFIT. Zakłada ona miejscowe znieczulenie i wprowadzenie do żył cewnika pod kontrolą USG. Cewnik ten powiększa światło żylne, emitując fale radiowe. Bardzo skuteczną metoda jest równiez miniflebektomia połączona z kolei z metodą Mullera. Do laserowego zamykania naczynek wykorzystujemy w naszej klinice flebologii lasery diodowe (emitujące fale o tej samej długości) albo modele Nd-Yag (których światło działa na hemoglobinę, powodując kumulowanie energii i podgrzewanie naczyń, co doprowadza do ich obumierania i zanikania).

Zabiegi te wykonywane są przez doświadczonego flebologa w Warszawie. Wymagają przygotowania i rekonwalescencji. W opisie każdego z nich informujemy o tym, kto nie powinien się takiemu zabiegowi poddawać, o czym pamiętać przed poddaniem się operacji oraz czego wymaga okres odpoczynku po operacji. Jeśli obserwujesz na swoich nogach: żylaki (widoczne przez skórę poszerzone, kręte żyły), pajączki (drobne poszerzone naczynka koloru niebieskiego lub czerwonego), obrzęk wokół kostek (nasilający się pod koniec dnia) lub przebarwienia skóry w okolicy kostek, umów się na konsultację z flebologiem.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy