Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu

Siła ultradźwięków
Dlaczego warto? Co musisz wiedzieć? Efekty
FAQ Opinie naszych pacjentów Rezerwuję

Troska o swój wygląd stała się nieodłącznym elementem życia wielu z nas. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu każdy chciałby czuć się dobrze i komfortowo w swoim ciele. Niestety czasami nie jesteśmy w stanie naturalnymi i prostymi sposobami poradzić sobie z opornym tłuszczykiem. W tym celu Klinika Ambroziak wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu osób i zaprasza na zabieg redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu ultradźwiękami.

Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków przynosi efekty porównywalne do tradycyjnych procedur medycyny estetycznej, jednak bez konieczności ingerencji chirurgicznej czy długiego okresu rekonwalescencji. Wykorzystuje on zaawansowaną technologię, która bazuje na precyzyjnych impulsach elektromagnetycznych. Skoncentrowane ultradźwięki silnie rozgrzewają nasze ciało, co z kolei prowadzi do mikrouszkodzeń. Takie działanie ma na celu zniszczyć komórki tłuszczowe w wybranym przez nas obszarze ciała. Mikrouszkodzenia pobudzają również naturalne procesy, za których sprawą w naszej skórze tworzą się nowe włókna kolagenowe. Efektem takiego działania będzie zdrowa, napięta, wyraźnie odmłodzona skóra. Ultradźwięki działają na różnych głębokościach (9 albo 13 mm), dzięki czemu z pomocą specjalisty możemy otrzymać efekt, o jakich marzymy.

Co wyróżnia skoncentrowane ultradźwięki spośród innych zabiegów? To nie tylko doskonałe efekty, ale także bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Procedura jest praktycznie bezbolesna i nie wymaga okresu rekonwalescencji. To doskonała opcja dla osób, które pragną poprawić kondycję swojej skóry bez ingerencji w codzienne życie. To także propozycja dla tych, którzy chcieliby połączyć naturalność z innowacyjnością, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i wygodę. Klinika Ambroziak stawia na jakość, zaufanie i efekty, a ultradźwięki stają się flagowym symbolem tego podejścia do współczesnej pielęgnacji skóry.

Dlaczego warto?

Zaawansowana technologia ultradźwięków dociera głęboko do tkanki tłuszczowej, niwelując ją, a to wszystko bez chirurgicznej ingerencji. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, przez co może stać się atrakcyjną alternatywą dla osób, które chcą się pozbyć trudnej do ujarzmienia tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. Na zabieg warto również zdecydować się z tego względu, że jest on jednorazowy. Nie wymaga wykonywania serii, co oznacza, że zaledwie jedna wizyta w naszej klinice może dzielić od poprawy wyglądu ciała.

Co musisz wiedzieć?

Obszar

Ciało: obszary na których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej

Cena

od 3700 zł

Rozwiązany problem

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Jak często powtarzać

Zabieg jednorazowy

Czas trwania zabiegu

W zależności od okolicy od 1h

Efekty

Specjaliści Kliniki Ambroziak zapewniają pełen profesjonalizm i widoczne efekty zabiegu ultradźwiękami. Opinie pacjentów są zgodne co do tego, że po wykonanej kuracji ich partie ciała zostały pięknie wymodelowane, a skóra stała się zdecydowanie bardziej jędrna i napięta. Aby dostrzec takie efekty, należy jednak poczekać około trzech miesięcy od wykonanego zabiegu.

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!
Porozmawiajmy

FAQ

Procedura zaczyna się od oczyszczenia i zdezynfekowania obszaru, który zostanie poddany zabiegowi. To zabezpiecza przed ryzykiem infekcji i zapewnia higienę. Podczas zabiegu, lekarz wykorzystuje specjalne głowice, które emitują ultradźwięki na docelowym obszarze naszego ciała. Ultradźwięki penetrują głęboko do tkanki tłuszczowej, niszcząc komórki tłuszczowe. Czas trwania zabiegu zależy od obszaru, jaki poddajemy kuracji, jednak zazwyczaj wynosi on od jednej do kilku godzin. Jednym z atutów zastosowania ultradźwięków na cellulit jest brak potrzeby długiego dochodzenia do siebie. Pacjenci mogą wrócić do codziennych aktywności bez opóźnień czy ograniczeń.

Do najistotniejszych wskazówek, które warto wdrożyć po zabiegu, można zaliczyć:

  • duże spożywanie płynów – regularne picie wody pomaga utrzymać optymalne nawilżenie skóry, a także przyczynia się do polepszenia zachodzących procesów regeneracji komórkowej w naszym organizmie.
  • stosowanie kremu z wysokim filtrem – skóra po zabiegu bardzo często jest wrażliwa na słońce, dlatego koniecznie należy zabezpieczyć się przed jego szkodliwym działaniem.
  • unikanie saun i gorących kąpieli – wysoka temperatura nie sprzyja procesom regeneracji skóry, dlatego na jakiś czas powinniśmy zrezygnować z tego typu aktywności.
  • skorzystanie z drenażu limfatycznego – nie jest to konieczne, jednak aby uzyskać lepsze efekty, specjaliści zalecają skorzystanie z tego rodzaju dodatkowego zabiegu.

Do bezwzględnych przeciwwskazań do zabiegu ultradźwiękami możemy zaliczyć takie czynniki jak:

  • ciąża oraz karmienie piersią;
  • choroby skóry, takie jak trądzik, egzema, łuszczyca;
  • choroby układu krążenia, w tym choroby serca, niewydolność, nadciśnienie;
  • cukrzyca;
  • nowotwory;
  • zaburzenia krzepnięcia krwi.

Zabieg zazwyczaj nie przysparza pacjentom bólu lub dużego dyskomfortu. Większość odczuwa jedynie uczucie ciepła czy mrowienia. Zdarza się jednak, że pacjenci skarżą się na ból w momencie kuracji na wewnętrznej stronie ud. Wówczas, aby ograniczyć te dolegliwości, możliwe jest wykonanie sedacji.

Efekty zabiegu to redukcja tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, zagęszczenie skóry.

Efekt zabiegu jest trwały, jeśli Pacjent stosuje się do zaleceń pozabiegowych.

Tak, efekt po zabiegu wykonanym w Klinice Ambroziak zazwyczaj prezentuje się naturalnie. To jeden z kluczowych aspektów tego zabiegu - dąży on do uzyskania harmonijnych rezultatów, które wyglądają zgodnie z naturalnymi proporcjami ciała.

Mimo że jest to metoda bezpieczna, to nie można wykluczyć ryzyka powikłań. Do najczęstszych z nich należą bowiem zaczerwienienia, zasinienia, niewielkie obrzęki, dyskomfort lub ból. Są to jednak przejściowe przypadłości, które ustępują wraz z pogłębiającym się procesem gojenia.

Oczywiście widoczność ostatecznych efektów będzie zależała od indywidualnych predyspozycji. Zazwyczaj zakłada się jednak, że aby dostrzec pełne rezultaty zabiegu, będzie trzeba poczekać około dwóch lub trzech miesięcy.

Docelowo zabieg jest jednorazowy i pojedyncza kuracja powinna wystarczyć, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Niektórzy pacjenci po konsultacji ze specjalistą decydują się jednak na powtórzenie procedury z myślą o osiągnięciu bardziej zauważalnych i trwałych efektów.

Opinie

* * * * *
Jestem zadowoloną klientką od lat
Magda Torola

Polecamy również

Znajdź zabieg idealny dla siebie

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego

Sposób na walkę z utratą jędrności skóry, upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Kriolipoliza
Justyna Włodarczyk - Fizyk Medyczny

Kriolipoliza

Sposobów na eliminację nadprogramowej tkanki tłuszczowej jest naprawdę wiele, jednak nie wszystkie gwarantują rezultaty, które będą nas w pełni satysfakcjonować. ...
Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni

Elektrostymulacja mięśni to najnowsza technologia do kształtowania i budowania mięśni.

Poznaj pełną gamę kosmetyków Dr Ambroziak Laboratorium

Od ponad 20 lat wyznaczamy trendy dermatologii klinicznej i estetycznej w Polsce. Stworzyliśmy kosmetyki w oparciu o naszą kliniczną wiedzę i doświadczenie. Opracowane o autorską technologię Dermatological ‘n’ Aesthetical™ kosmetyki Dr Ambroziak Laboratorium łączą w sobie świat nowoczesnej dermatologii i nauki, a wszystko to w trosce o zdrową piękną skórę.

Przejdź do sklepu
+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy