Modelowanie sylwetki

Zabiegi odchudzające i modelowanie sylwetki

W Klinice Ambroziak w Warszawie stworzyliśmy cały dział łączący medycynę estetyczną i chirurgię plastyczną aby pomóc naszym Pacjentom osiągnąć smukłe i jędrne ciało.

Różne są kanony urody, a naszym celem jest danie naszym Pacjentom takiego piękna, o jakim marzą. Czasem, pomimo odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, pozbycie się dodatkowych centymetrów z pewnych części ciała okazuje się bardzo kłopotliwe. Współczesna medycyna estetyczna jest jednak w stanie poradzić sobie z miejscowym przyrostem tkanki tłuszczowej. Dla tych, którzy pragną smukłej sylwetki, proponujemy zabiegi odchudzające oraz ujędrniające. Pozwalają one na osiągnięcie upragnionych efektów bez okresu rekonwalescencji. Dzięki nim bezpiecznie i bezinwazyjnie można pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej i łagodnie wyrzeźbić ciało. Są doskonale odprężające, a przede wszystkim skuteczne. W połączeniu ze zdrowym trybem życia dają wymierne efekty. Warto więc skorzystać z nowoczesnych metod modelowania sylwetki, które pozwolą osiągnąć satysfakcję z wyglądu.

Naturalne i natychmiastowe efekty!
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
ICOONE Laser
Leczniczy masaż
SmartLux - terapia LED
Zbawienna moc światła
Ultraformer III
Ultradźwiękowy lifting
Kriolipoliza
Terapia na zimno
Scizer
Siła ultradźwięków
Storz Medical sylwetka
Moc fali uderzeniowej
Cutera Trusculpt Flex
Idealnie wyrzeźbione ciało
Venus Legacy ciało
Podwójna siła

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
W procesie kształtowania i modelowania ciała wykorzystujemy zarówno metody konwencjonalne, jak i nowoczesne technologie.

To sprawia, że możemy w pełni zadbać o naszych pacjentów. Są to sesje redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą chłodzenia, laserowa pielęgnacja i stymulacja skóry, zabiegi terapii światłem oraz klasyczne masaże ręczne. Większość zabiegów wyszczuplających w Warszawie nie wymaga przygotowania, jednak te, które należy poprzedzić pewnym procesem, zostały opatrzone taką informacją. Dbamy o to, by dokładnie informować naszych pacjentów o przebiegu kuracji. Są to bezpieczne zabiegi wyszczuplające, redukujące cellulit i przywracające młodzieńczą jędrność. W Klinice Ambroziak czekają na Ciebie najlepsze zabiegi odchudzające, np. Icoone, Scizer, Clatuu (kriolipoliza), Venus Legacy, Storz Medical, Smartlux i inne, które charakteryzują się doskonałymi rezultatami i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Oferujemy atrakcyjne pakiety, dzięki którym nieinwazyjne i skuteczne sposoby na modelowanie ciała są jeszcze bardziej dostępne.

Oferujemy dwa rodzaje zabiegów kosmetycznych odchudzających w Warszawie: jedne czerpią z tradycji, inne z przyszłości. Do klasycznych sposobów należą różne rodzaje masaże. Proponujemy limfatyczny, który pozwala zlikwidować obrzęki; rozluźniający leczniczy, który ma w sobie także elementy rehabilitacji; sportowy, który pomaga zregenerować się po dużym wysiłku fizycznym; a wreszcie ujędrniający, który wspomaga odchudzanie. Wykonujemy również masaże bańką chińską zwalczająca cellulit. Z kolei najnowszej generacji urządzenia, które wykorzystujemy do modelowania sylwetki, to głowice Scizer z systemem chłodzenia, wykorzystujące fale ultradźwiękowe o wysokiej energii. Redukujemy cellulit i ujędrniamy skórę m.in. dzięki urządzeniu Venus Legacy™ (matryca ciepła) oraz Storz Medical, zmniejszamy ilość tkanki tłuszczowej urządzeniem Clatuu Alpha wykorzystującym technologię chłodzenia. Rzeźbimy sylwetkę także dzięki elektrostymulacji mięśni TruSculpt Flex lub technologii laserowej ICOONE oraz w procesie terapii z lampami LED.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy