Modelowanie sylwetki

Zabiegi odchudzające i modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki zapewni smukłe i jędrne ciało. W Klinice Ambroziak w Warszawie stworzyliśmy cały dział łączący medycynę estetyczną i chirurgię plastyczną, aby pomóc naszym pacjentom osiągnąć wygląd, który ich w pełni zadowoli. 

Różne są kanony urody, a naszym celem jest zapewnienie naszym pacjentom takiego piękna, o jakim marzą. Czasem okazuje się, że odpowiednia dieta i ćwiczenia to za mało, a nadmiarowe centymetry za nic w świecie nie chcą zniknąć z naszego ciała. Na szczęście oferujemy zabiegi, które będą w stanie skutecznie zniwelować nadmierną tkankę tłuszczową z wybranych partii. Dla tych, którzy pragną smukłej sylwetki, proponujemy zabiegi odchudzające oraz ujędrniające. Pozwalają one na osiągnięcie upragnionych efektów bez okresu rekonwalescencji. Dzięki nim bezpiecznie i bezinwazyjnie można pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej i łagodnie wyrzeźbić ciało. Są doskonale odprężające, a przede wszystkim skuteczne. W połączeniu ze zdrowym trybem życia dają wymierne efekty. Warto więc skorzystać z nowoczesnych metod modelowania sylwetki, które pozwolą osiągnąć całkowitą satysfakcję z wyglądu. 

Porozmawiaj z naszym konsultantem
Umów się na konsultację!

Porozmawiajmy
Presoterapia
Relaksująca moc masażu limfatycznego
Terapia światłem LED
Zbawienna moc światła
Fala uderzeniowa - modelowanie sylwetki
Fala zmiany dla Twojej sylwetki
Drenaż podciśnieniowy
Leczniczy masaż
HIFU - Ultradźwięki wysokiej częstotliwości
Ultradźwiękowy lifting
Kriolipoliza
Terapia na zimno
Skoncentrowane ultradźwięki w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
Siła ultradźwięków
Elektrostymulacja mięśni
Idealnie wyrzeźbione ciało
Zabieg na ciało z wykorzystaniem technologii fal radiowych RF i pulsacyjnego pola elektromagnetycznego
Podwójna siła

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Zadzwoń
Łączymy metody konwencjonalne i nowoczesne technologie

Zabiegi modelowania sylwetki stworzono z myślą o pacjentach.

Są to sesje redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą chłodzenia, laserowa pielęgnacja i stymulacja skóry, zabiegi terapii światłem oraz klasyczne masaże ręczne. Większość zabiegów wyszczuplających w Warszawie nie wymaga przygotowania, jednak te, które należy poprzedzić pewnym procesem, zostały opatrzone taką informacją. Dbamy o to, by dokładnie informować naszych pacjentów o przebiegu kuracji. W Klinice Ambroziak czekają na Ciebie najlepsze zabiegi odchudzające, np. masaż podciśnieniowy, technologia skoncentrowanych ultradźwięków, kriolipoliza, fale radiowe, fala uderzeniowa i inne, które charakteryzują się doskonałymi rezultatami i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Oferujemy atrakcyjne pakiety, dzięki którym możemy kompleksowo korzystać z nieinwazyjnych i skutecznych sposobów na modelowanie ciała.

Oferujemy dwa rodzaje zabiegów kosmetycznych odchudzających w Warszawie: jedne czerpią z tradycji, inne z przyszłości. Do klasycznych sposobów należą różnego rodzaju masaże. Proponujemy drenaż limfatyczny, który pozwala zlikwidować obrzęki; rozluźniający leczniczy, zawierający w sobie także elementy rehabilitacji; sportowy, który pomaga zregenerować się po dużym wysiłku fizycznym; a wreszcie ujędrniający, czyli wspomagający odchodzanie. Wykonujemy również masaże bańką chińską zwalczająca cellulit. Z kolei najnowszej generacji urządzenia, które wykorzystujemy do modelowania sylwetki, to głowice Scizer z systemem chłodzenia, wykorzystujące fale ultradźwiękowe o wysokiej energii. Redukujemy cellulit i ujędrniamy skórę m.in. dzięki technologii fal radiowych (matryca ciepła) oraz fali uderzeniowej, zmniejszamy ilość tkanki tłuszczowej urządzeniem wykonując zabieg kriolkipolizy wykorzystującym technologię chłodzenia. Rzeźbimy sylwetkę także dzięki elektrostymulacji mięśni lub technologii laserowej oraz w procesie terapii z lampami LED.

+48 22 111 50 05 Porozmawiajmy